Elrepedt szélvédő


Syzygye # 2007.11.27. 17:41

Na kicserélték a szélvédőt.Felküldik Pestre hogy szakvéleményt írjanak róla bár nem tudom minek.Azt mondták tegnap hogy a külső üveg van eltörve,tehát belülről kapott valami ütést vagy nyomást.Könyörgöm,a műszerfal mögött ugyan mit tudok csinálni amitől egy szélvédő szétreped?Mert nem hinném hgy attól hogy letörlöm belülről már dobhatom is el.Szóval kicserélték még elkérték a telószámot hogy ha megjön a szakvélemény akkor még keresnek.Én nem fizetek az biztos,most erről a cseréről nem is írtunk semmiféle számlát sem,blokkot se kaptam (nem is kértem).Szóval ennyit erről!

Pjotr # 2007.11.27. 15:02

Az mindegy, a szavatosság miatt az az alaphelyzet, hogy a hiba a vásárlás előtt megvolt, a kereskedőnek kell bizonyítania ennek az ellenkezőjét.
Ha nem tudja, akkor javítania, cserélnie kell.

Zolikaaa # 2007.11.27. 07:57

hozzászólás törölve

Pjotr # 2007.11.27. 07:23

Van rá szavatosság, csak a bizonyítás lesz nagyon nehéz, hogy most szerelési hiba volt vagy tényleg neki ütődött valami.
Mindenesetre a szerelőnek kell bizonyítania, hogy ti okoztátok a hibát, ha ezt nem teszi meg, akkor vásárlók könyve majd békéltető testület és a végén bíróság.

Zolikaaa # 2007.11.26. 20:26

hozzászólás törölve

monalisa1 # 2007.11.23. 14:14

Javaslom kérd ki másik autóüveges véleményét, hogy emez üveges a ki-beszereléskor elrontott-e valamit. (Vélem valami feszültség keletkezett az ablakkereteben és amiatt az üveg berepedése.)

Syzygye # 2007.11.23. 08:10

3 hete került a IV-es Golfunkba új szélvédő 40 ezer forintért és most a jobb oldalán alul már meg is repedt,nem kis mértékben.Visszavittük oda ahol csinálták de azt mondták biztos mi ütöttünk neki valamit belülről azért repedt meg.Semmi kül és belsérelmi nyom nem látszik rajta,számla is megvan amit akkor adtak.Mit lehet ilyenkor tenni?