ELSZÁLLT...


Legislator # 2004.06.22. 08:21

Elszállt egy közel kétszáz soros hozzászólásom, melyet a hittanoktatás alkotmányellenes voltáról Qnkor által nyitott topicba szántam. A Pató Pál Párt-jogesetről írtam benne. A próba gombot nyomtam meg, hogy lássam, csinosan fest-é majd. És elszállt. Érdeklődnék még Szilágyi Úrnál azon ügyben is, hogy publikációim átkonvertálása egy biztonságos (pdf) formátumban mikor válik lehetővé?


Sunshine after the rain.

derill # 2004.06.23. 11:44

Javaslom mindenkinek, hogy próba, vagy rendben gomb előtt tegyen egy ctrl+c-t. Ha elszáll, egy ctrl+v-vel még vissza tudja varázsolni. Miután én kétszer igy jártam, szintén pár száz soros válasszal, káromkodtam én is egyet, és utána bármily macerás, maradok ennél a megoldásnál. Igaz, Murphy törvénye szerint azóta semmi sem szállt el. De ha elfelejteném....


dr. Regász Mária Ügyvédi Iroda
dr. Regász Mária
ügyvéd
1137 Budapest, Szent István krt. 12. I. 5.
06-30-381-8350
derill@t-online.hu

derill # 2004.06.23. 14:32

Elfelejtettem ideirni, hogy előbb ki kell persze jelölni az egész szöveget.


dr. Regász Mária Ügyvédi Iroda
dr. Regász Mária
ügyvéd
1137 Budapest, Szent István krt. 12. I. 5.
06-30-381-8350
derill@t-online.hu

pixel # 2005.02.03. 01:30

Teljes folyamat

ctr+A
ctr+C
Ha előről kezded
ctr+V
:)

A promt áljona betxformban!
(beviteli mező!)

csellos # 2005.04.28. 12:29

Kedves rendszergazda!

Elszállt egy hosszú hozzászólásom, pedig előzetesen azt is megtettem, ami az előzőekben le volt írva? (Az elszállás az eddigiek több, mint felére igaz.)

Mi a teljes folyamat?

Szerintem sokan megtisztelve éreznénk magunkat, ha a rendszergazda egy szabatos (normál felhasználók által is érthető) módját megadná, hogy hogyan kezelhető a probléma... Már ha egyáltalán kezelhető... Ha nem, úgy kérném, azt is írják meg, mert akkor inkább néhány soronként írom, amit akarok. Nagyon tetszik az weboldal, nemrég fedeztem fel, de félő, hogy ilyen technikai háttérrel sokan kiábrándulnak belőle, és így értékes hozzászólásoktól esünk el.

Köszönöm a segítséget, és elnézést, ha valakit megbántottam volna.

Üdv.: csellos

Szilágyi Károly # 2005.04.28. 13:33

Kedves csellos!

Teljesen megnyugtató megoldást nem tudunk adni egyenlőre.

Átmenetileg érdemes a hozzászólások szövegét beküldés előtt kijelölni, jobb gombal előhívni a böngésző menüjét, és a "másol" pontra kattintani. Ezután - ha esetleg elveszne a hozzászólás - be lehet illeszteni a szöveget a vágólapról (jobb klikk a szövegmezőbe, majd "beilleszt" menüpont).
Ennek egy rövidebb verzióját írta meg pixel.

csellos # 2005.04.29. 10:26

Kedves Károly!

Köszönöm a segítséget!

Ez a variáció számomra is érthetően hangzik, mert látom a gombok mögött álló folyamatot. Legközelebb így próbálkozom.

Fanfan # 2009.05.14. 15:15

Tisztelt Rendszergazda!

Ma kétszer próbáltam elküldeni hozzászólásomat, de mind a kettőszőr eltünt. Most már látom, hogy más is járt így, de ez nagyon bosszantó!

Legislator # 2009.05.14. 15:37

Kedves Derill,

Csak most, fél évtized elteltével látom a válaszod. Azért köszönöm.


Sunshine after the rain.

websas # 2009.05.14. 16:06

Kedves Fanfan!

Semmi rendkívűli nincs a dologban minden szerver időkorláttal műkszik Pl.: az összes bank.

Ha megírtad a hozzászólásodat és ok, akkor célszerű "vágólapra" tenni: egér bal gom nyomva és húzod a másolandó szövegen (akkor az kék lesz) azután megnyomod a ctrl gombot nyomvatartod és + a c-t.ekkor a szöveged egy átmeneti tárolóba kerül.
Azután próbáld elküldeni, ha látod, hogy nem jelent meg, akkor lépj be megint az új hozzászólásba, menj a beíró ablakba a kurzorral és nyomd meg a ctrl-t +hozzá a v-t a szöveged megjelenik utána menj a renben re . ekkor már tutira megjelenik.

websas

websas # 2009.11.27. 08:52

Az utóbbi időben nehezen jelennek meg a beírások illetve topic nyitások. Ez látszik is a dupla, tripla hozzászólások megjelenéséből,(még régi rutinos fórumozók esetében is), esetleg ha lehetne valamit tenni ???

Üdv:
websas