idegenforgalom


ObudaFan # 2006.04.19. 15:49

Nincs mit.

travel # 2006.04.19. 10:08

Kedves ObudaFan!

Nagyon szépen köszönöm a segítségedet!

Üdvözlettel: Travel

ObudaFan # 2006.04.16. 11:47

Tudomásom szerint igen, de a Magyar Kereskedelmi Engedélyezési Hivataltól bővebb felvilágosítást nyerhetsz.
http://www.mkeh.gov.hu/

travel # 2006.04.12. 06:12

Kedves ObudaFan!

Nagyon szépen köszönöm a válaszodat, sokat segített. A működési engedéllyel már nincs probléma csak azt nem tudom, hogy, mint idegenforgalmi szolgáltató a TEÁOR szerinti összes tevékenységet végeztetem-e?

Előre is megköszönve válaszodat.

Üdvözlettel: Travel

ObudaFan # 2006.04.09. 07:18

Kell működési engedély. Maga a társaság bejegyezhető ezek nélkül, de a tevékenységet csak az engedély birtokában lehet megkezdeni.

travel # 2006.04.07. 08:03

Sziasztok! Szeretném továbbá megtudni azt is, hogy, mint idegenforgalmi szolgáltató iroda milyen tevékenységeket végezhetek? Megnéztem, hogy a TEÁOR szerint melyek ezek, de nem tudom, hogy ezekhez a tevékenységekhez egyenként kell-e valamiféle engedély. Vagy elég csak a működési engedély. Előre is köszönöm.

Dr. Csomós Lilla (törölt felhasználó) # 2006.03.09. 19:05

Kedves Travel!

Az idegenforgalmi tevékenység szakképesítéshez kötött, ha erre irányult a választ, egyébnként az Iroda "mödött" minimum egy Kft-nek kellene működnie, tekintettel arra, hogy az Iroda a hatályos Gt. alapján nem gazdálkodó szervezet.

üdvözlettel:

travel # 2006.03.03. 08:05

Sziasztok! Szeretném megtudni, hogy kell-e tevékenységért felelős személy egy idegenforgalmi szolgáltató iroda megnyitásához?