Lelkes tanerő, államvizsgafelkészítéshez


bojtar_bojtar_bojtar # 2008.01.31. 00:00

Kedves Arlene!
válaszoltam priviben, és örülök, hogy segíthettem!

_Wasp_ # 2008.01.29. 16:39

editp:

ha régen államvizsgáztál, figyelj arra, hogy nem csak ABC tételsoros szóbeli lesz, hanem előtte egy-másfél órás írásbeli "beugró" teszt is. Szóval anyagrész ki ne maradjon!


_Wasp_

póker és jogi problémák ingyenes
és felesleges megoldása

Arlene # 2008.01.29. 14:01

...és kedves Editd,
Ha gondolod egyesíthetjük erőinket! Biztos tudunk egymásnak segíteni!
Már csak a pj van hátra?
Üdv,
Arlene

Arlene # 2008.01.29. 13:59

Kedves b_b_b!

Írtam Neked emilt, de itt a nagy plénum előtt is leróvom a hálámat, mert igazán nagyon megérdemled!!!!!!!! :))))))))

bojtar_bojtar_bojtar # 2008.01.25. 11:16

Kedves Editd,

privátban neked is elküldtem a szerintem leghasználhatóbb segítséget.

b_b_b

Arlene,
sikerült?
b_b_b

editd # 2008.01.16. 17:26

Én is csatlakoznék az indítóhoz. 3 év kihagyás után szeretném abszolválni a polgári jog államviszgámat a Pázmányon. Szeretnék segítséget kérni, most államvizsgázótól, vagy már végzettől. Vagy bárkitől.

Arlene # 2008.01.12. 11:37

Kedves bojtar_bojtar_bojtar!
Megkaptam a levelet, nagyon köszönöm!
(Írtam pár köszönő sort e-mailben is :))

bojtar_bojtar_bojtar # 2008.01.11. 22:57

Arlene, mailben válaszoltam használható segítséget!
Jó felkészülést!
b_b_b

Arlene # 2008.01.11. 22:15

Kedves Dr. Attika!
Először is köszönöm a választ!
Tulajdonképpen még az egyetemi tapasztalatokból indultam ki, mikor úgy gondoltam, hogy a polgári jog nem az a "leülök és bemagolom" típusú tárgy, emlékszem, hogy az előadások nagyon sok pluszt adtak. Ráadásul azóta sok minden meg is változott már.
Persze lehet, hogy ezt a pluszt a kommentár is meg tudja adni, ezt nem tudom, mert kommentárból nagyon keveset tanultam.
Mindenesetre minden segítségnek nagy hasznát veszem, így köszönöm szépen, élni fogok a lehetőséggel és átküldöm majd a tételsort!
Még egyszer nagyon köszönöm a választ és a felajánlott segítséget,
Üdvözlettel:
Arlene

Dr.Attika # 2008.01.10. 18:52

Kedves "Arlene"!
Szerintem polgi zv-ra történő felkészüléshez a tételsort, a Ptk-t, annak magyarázatát kellene átnézned. Nem kell ide korrepetítor szerintem. Ha átküldöd magán emilemre a tételsort, akkor segítek az esetleges más szakirodaalom kérdésében.

Arlene # 2008.01.10. 18:31

Kedves Fórumozók!

A segítségetekre lenne szükségem!
Kissé elhúzódott az államvizsgáim letétele, kiestem a fősodorból, ezért úgy döntöttem, segítséget kérek!
Egy olyan tanerőt (pl PhD hallgatót) keresek, aki a hétköznapi esti órákban vagy hétvégén (sajnos máskor dolgozom) segítene nekem felkészülni a következő (2008. tavaszi) polgári jog záróvizsgára. (ELTE ÁJK, nappali tagozat). Aki úgy érzi, hogy vállalni tudná a kihívást, (vagy van ötlete, hogy hol és hogyan tudnék a lehető leghatékonyabban jelentkezőt keresni), az kérem írjon nekem (crow01@freemail.hu), akkor minden egyéb részletet meg tudunk beszélni!
Előre is nagyon köszönöm!