viccek és ami belefér


hunfrakk # 2011.11.15. 19:27

Három roma érkezik a mennybe. Szent Péter fogadja őket, majd közli az Úrral:

  • Uram, három roma érkezett.
  • Nyisd a kapukat és engedd be őket, Péter! Mindenkit befogadunk.

Két perc múlva jön vissza Szent Péter:

  • Uram! Eltűntek!
  • Kik? A romák? - kérdi Isten.
  • Nem, Uram, a kapuk.

További részletek: http://kuruc.info/r/22/27862/#…

hunfrakk # 2011.11.10. 20:53

A cigány betelefonál a bankba:

  • Tessík mondáni, meggyütt mán a segíly a kártyámra?

Mire az ügyeletes munkatárs:

  • Azt nem tudom, de az adómból már levonták.
hunfrakk # 2011.10.31. 09:43

kutyus a futballpályán
elkapni lehetetlen

Legislator # 2011.10.25. 22:47

XD


Sunshine after the rain.

hunfrakk # 2011.10.25. 16:53

Kohn jelenti a rabbinak, hogy szeretné eltemettetni a rottweilerét.

Rabbi felháborodik: - Mit képzel, gójokat sem temetünk, nemhogy kutyát!!! Menjen a katolikus paphoz!
Kohn az ajtóból visszafordulva: - Azt hittem jól jönne az a kétszázezer temetési adomány...
Rabbi: - Állj meg fiam, hogy is hívják a megboldogultat: Róth Weiler?!

Impossible # 2011.10.20. 21:17

:DDDDDDDDDDDDDDD

hunfrakk # 2011.10.20. 19:00
hunfrakk # 2011.10.11. 21:12

Négy férfi beszélget:
Első: Én a feleségemet havonta egyszer teszem a magamévá.
Második: Én havonta kétszer.
Harmadik: Én hetente egyszer.
Negyedik: Én hetente kétszer.
Első a negyedikhez: Neked nincs is feleséged.
Negyedik: Ja, nem a tiédről volt szó?

hunfrakk # 2011.10.11. 21:09

Mi volt ma a reggeli a börtönben?

  • Friss meleg Buci.......:)
hunfrakk # 2011.04.27. 16:43

Jézus sétál a Váci utcán. Köré gyűlnek az emberek és csodálják.

Jézus odalép egy vakhoz, ráteszi a kezét a vak szemeire, mire az rögtön látni kezd.
Odalép egy sükethez, ráteszi a kezét a süket füleire, az rögtön hallani kezd.
Odalép a cigányhoz... mire az rémülten hátrál:

- Hozzám ne nyúlj, rokkantnyugdíjas vagyok!

hunfrakk # 2011.04.21. 20:30

Történt egyszer, hogy Gazsinak teljesen elfogyott a pénze. Mindenét el kellett hogy adja, már csak egy színes tévéje maradt.

Jön a tél, a rajkóknak meg csak enni kell adni valahogy. Gondolja, megkérdezi a feleségét, hogy vajon mitévők legyenek.

- Té ásszony, há` mostán mit léhétné csiná`ni?

- Ménnyí él á Kohnhuz, aszt kirjí tűle 100 ezeret.

- Dé há uccsé ádná!

- Csák próbá`d még!
Gazsi felkerekedik, és elmegy Kohnhoz. Bekopog az ajtaján. Kinyílik az ajtó, és ott áll Kohn.

- Jó éstít álássán csókolom á kezsit. Áz á hélyzét, hogy élfogyott á pízünk, már mindent éládtunk, csák égy színes tívínk márádt. Kíne 100 ézér forint hogy á rájkóknák énni tudjunk ádni á tílen.

Gazsi legnagyobb meglepetésére Kohn azonnal megy oda a széfhez, és már hozza is a pénzt. De mielőtt átadná, mondja Gazsinak:

- De aztán tudod-e, hogy 200 ezret kell majd megadnod?

- Gazsinak nincs mit tennie, nagyon kell a pénz, elfogadja az ajánlatot. De Kohn folytatja:

- Gazsi, ennyi nem elég. Azt mondtad, hogy van egy színes tévéd. Hozd el biztosíték gyanánt.
Gazsinak nincs választása, hazamegy és elhozza a tévét. De miután letette a tévét, Kohn folytatja:

- Nézd, Gazsi, amíg te elvoltál, kicsit gondolkoztam: te alkalmi munkákból élsz. Honnét tudnál előteremteni 200 ezer forintot? Ezt őszintén szólva elég nehezen tudom elképzelni. De tudod mit? Most itt hagyod a felét, a többit meg majd csak meg tudod majd keresni valahogy, és később majd megadod.

Gazsi szóhoz sem tud jutni, Kohn meg becsapja az orra előtt az ajtót. Gazsi megy haza lógó orral, és így morfondírozik:

- Most sé pízém, sé tívím, és míg ín lógók 100 ézérrél á Kohnnák...

Szolgáljon ez a vicc tanulságul és figyelmeztetésül azoknak, akik bedőlnek a reklámokban vidáman pénzt átvevő emberekekel illusztrált beetetéseknek, és akik nem is gondolnak bele, hogy ez mivel is jár valójában.

Impossible # 2011.04.16. 21:58

ez a vicc, ez marhajó :DDD

hunfrakk # 2011.04.16. 19:43

hunfrakk # 2011.04.14. 18:49

A cigányasszony hazavisz egy háztartási hazugságvizsgálót, ami sípol, ha valaki hazudik.
A gyerek hazaér az iskolából:

- Hanyast kaptá, fiam?

- Ötöst, anyám! BIP

- Hármast! BIP

- Na jó...egyest.

Anya:
- Bezzeg amikor én iskolába jártam, sose kaptam egyest! BIP

Apa:
- Bezzeg amikor én iskolába jártam... BÍÍÍÍP

- De Apa! Te soha nem is jártál iskolába?

- Há ne szemtelenkeggyé mán fiam, tudd ám kive hogyan beszész, az apád vagyok! BIIIIÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍP-BIIÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍP

Sz.Márton # 2011.04.08. 20:45

Vajon Tom Jones ezt valaha hallotta - és ha igen akkor vajon milyen arcot vághatott eközben?

hunfrakk # 2011.04.05. 19:19

jó szórakozást

Kalim Pál # 2011.03.23. 17:41
  • Kisfiam, menj le a boltba, és hozz egy kiló hurkát! De ne véreset!
  • Jó, hozok, denevéreset.

Az interneten található idézetek legnagyobb baja, hogy nehezen ellenörizhetö a hitelességük. /Petöfi Sándor/

Egyjogász # 2011.03.07. 17:06

A Gyurcsányt magasztaló úr szerintem az az ügyvéd (vagy legalábbis nagyon hasonlít rá) aki arról híresült el, hogy kaszinótojást kent szét valamelyik közintézményben az általa Orbán bullának nevezett nyilatkozaton....

Most már csak azt nem értem, akkor miért azt tartotta fontosnak kiemelni minden sajtótermék, hogy a kaszinótojáskenő ügyvéd, és miért nem úgy írták, hogy kaszinótojást kent szét az MSZP szimpatizáns?

hunfrakk # 2011.03.06. 19:56

Legislator # 2011.03.02. 20:35

tanulságos, egyben szomorú story.


Sunshine after the rain.

hunfrakk # 2011.03.02. 20:04

Egy nagyobb vállalat gazdasági nehézségei miatt létszámleépítésre kényszerül. Az egyik 6 főből álló alosztály vezetőjének gondolatai, miután főnökeitől azt az utasítást kapta, hogy egy embert bocsásson el:

Én vagyok az alosztályvezető, magamat nem rúgom ki...

Kriszta 32 éves egyedülálló nő, ha kirúgnám, egyből a feministák támadnának, hogy férfisoviniszta, nőgyűlölő, szingligyűlölő vagyok... Nem, Krisztának maradni kell.

Lee Csing Feri 25 éves, ázsiai származású egyedülálló fiatalember, ha őt rúgnám ki, a szoclib sajtóhoz fordulhatna, és egyből rasszista idegengyűlölő lennék... Nem, Lee Csing Feri marad.

Kohn Ábrahám 34 éves izraelita származású, nős, gyermektelen férfi. Ha őt tenném lapátra... Hülye vagyok én? Még börtönbe is csukhatnának holokauszt-tagadásért.... brrr, pedig dehogy tagadom, helyeslem a dolgot, de pszt, szóba, még gondolatba sem jöhet a dolog...

Fodor Gergely 28 éves párkapcsolatban élő, homoszexuális férfi(?)..., ohó, majd még elvisz az ávó beteges homofóbiám miatt; Gergely, azaz Gergőke, Geri, marad, marad, de még mennyire.

Kovács István 42 éves, házas, háromgyermekes apa. 20 éve van a cégnél, a legjobb dolgozóm, mindenkit ő tanított be az alosztályon, de nincs más, neki kell mennie...

lewho # 2011.01.13. 21:57

websas # 2011.01.04. 08:10

Ez most vicc vagy mi ?

Médiahatósági eljárás az RTL Klub ellen
Véres székláb jelent meg a kifogásolt riportban, ami a hatóság szerint nyomasztó hatású volt.

Javasolnám még a véreshurka betiltását is mert deprimáló hatással van a disznókra.

(mert a zemberek ezt akarják)

hunfrakk # 2011.01.02. 23:21
hunfrakk # 2010.12.24. 10:04

Kovács László az angol királynőnél vendégeskedik. Az iránt érdeklődik, hogy mi a titka az ő sikerének.

  • Tudja, kedves Kovács Úr - válaszolja a királynő -, nagyon egyszerű a dolog. Csak sok intelligens emberrel kell körülvennie magát az embernek.
  • No jó-jó, de hogy tud egyszerűen megbizonyosodni arról, hogy valaki intelligens? - kérdezi Kovács.
  • Engedje meg, hogy bemutassam Önnek! - válaszolja a királynő, majd odafordul a telefonhoz, felhívja Tony Blairt és felteszi neki a következő kérdést:
  • Tony! A maga apjának a fia, de nem a maga testvére. Ki az?

Tony Blair gondolkodás nélkül válaszolja:

  • Nagyon egyszerű, felség. Az én vagyok.
  • Látja, hát így tesztelem az intelligenciáját azoknak, akik körbevesznek.

Kovács hazarepül Budapestre. Másnap felhívja Medgyessyt:

  • Figyelj Péter! Apádnak fia, de nem a te testvéred. Ki az?

Medgyessy hebeg-habog, egy kicsit o-o-o-zik is, de csak nem ugrik be neki.

  • Lacikám, fogalmam sincs mi a válasz, de ígérem, holnap reggelre kitalálom. Egész nap töri a fejét Medgyessy, de nem jön rá a megoldásra. Végül felhívja Orbán Viktort, hátha ő tudja.
  • Figyelj ide, Vikikém! A segítségedet kérem. Apád fia, de neked nem testvéred. Ki az?
  • Oh, Péter! Hiszen ez egyszerű! Ez én vagyok. Medgyessy megörül a válasznak. Nyomban tárcsázza Kovácsot.
  • Lacikám! Megvan a válasz! Az Orbán Viktor az!

Kovács a tenyerébe temeti barázdált homlokát.

  • Oh, te szerencsétlen! Hát még ezt sem tudod tisztességesen megoldani?! Nem az Orbán, hanem a Tony Blair az!