viccek és ami belefér


bajussz # 2009.05.06. 14:55

gondolom ismeritek a "jó pap holtig tanul" mondást

mi van a pap sírkövére írva?

Sz.Márton # 2009.05.06. 14:32

Nem jelölt, (de azt a rögös utat is nagyon szükségesnek-fontosnak tartom és becsülöm is elszenvedőit) de sokat látott és halott...

Ildikóka82 # 2009.05.06. 14:23

Márton személyedben egy ügyvédjelöltet ismerhetünk meg? Onnan ez a rossz tapasztalat?


Iwikó

Sz.Márton # 2009.05.06. 13:47

Észak-ír, a dél olvas, a nyugat fejlődik, a kelet megmagyarázza

Avelina-Vivien # 2009.05.06. 13:20

" .. de boldogok, mert az angolok nem
érzik jól magukat."

Ez mennyire igaz az írekre:D


"You have to live the way you think, otherwise you'll end up thinking the way you lived."

Sz.Márton # 2009.05.06. 13:16

Vivi

Sajnos valóság alapja van...

Sz.Márton # 2009.05.06. 13:13

Ildikóka82

Pedig sietségembe az amerikai csomagolást a vége előtt elfelejtettem belírni...hátha még az afrikai és dél-amerikai országok lakóiról is kéne...de inkább ne!

Avelina-Vivien # 2009.05.06. 13:10

Márton a fellebezős vicc nagyon tetszett !!:D:D


"You have to live the way you think, otherwise you'll end up thinking the way you lived."

Avelina-Vivien # 2009.05.06. 13:09

Imp:

nehéz megmondani..eddig semmit:D


"You have to live the way you think, otherwise you'll end up thinking the way you lived."

Ildikóka82 # 2009.05.06. 13:05

Jajj neee Márton, fáj a hasam a nevetéstől :)

Nils a bolgárok szendeségéről én sem tudtam :D


Iwikó

Sz.Márton # 2009.05.06. 13:03

Ildikóka82

A történeted így lenne teljes a szigeten:

Az olaszok a franciázás után, német sört vedeltek és utána görög dinnyét ettek, a tartalmát pedig 3 percen belül az angol wc-be ürítették, mivel elfelejtették, hogy előtte ebédre bolgár konzerv paradicsommártással megöntözött kínai csirkét is fogyaszttak, de angolul volt rá-ír-va a lejárt szavatossági idő.

Nils # 2009.05.06. 12:50

A bolgárok ilyen romantikus lelkek? :)

Ildikóka82 # 2009.05.06. 12:44

Hát Imp, a kitartást a javadra kell írni :)


Iwikó

Impossible # 2009.05.06. 11:58

Vivi,

"Ildiben azt kedvelem, hogy mindig olyan vicceket ejt meg amit nem hallottam még"

és bennem mit kedvelsz? :D

Sz.Márton # 2009.05.06. 11:19

Jelölt a tárgyalásról visszatérve szomorúan kijelenti:

A legutóbbi tárgyaláson győzött az igazság!

Mire az ügyvéd: semmi baj majd fellebbezünk!!!

Ildikóka82 # 2009.05.06. 11:10

Köszi Vivi, igyekszem. :)
Nekem nagyon fontos a nevetés, egyszerűen nem bírom (néha persze muszáj...) elviselni a sótlan, mísz embereket,akik nem értékelik a humort.

Egy csodásan magányos szigetre a következő embercsoport vetődik egy hajótörés miatt: két olasz, két francia, két német, két görög, két angol, két bolgár, két kínai, két amerikai és két ír férfi, továbbá minden nációból egy nő. Egy hónap elteltével a semmi közepén lévő magányos kis szigeten a következő furcsaságok észlelhetők:

  • Az egyik olasz férfi legyilkolta a másikat az olasz nő miatt.
  • A két francia férfi pikáns hármast alakított a francia nővel.
  • A két német pontos heti időbeosztás szerint, felváltva hál a német nővel.
  • A két görög pasas egymással hál, a görög nő pedig főz rájuk.
  • Az angol férfiak azóta is várják, hogy valaki bemutassa őket az angol nőnek.
  • A bolgárok hosszú percekig nézték a végtelen óceánt, majd újabb hosszú percekig szemlélték a bolgár nőt, végül úszni kezdtek.
  • A kínaiak alapítottak egy vegyesboltot (mosodát, étkezdét, ...) és teherbe ejtették a kínai nőt, hogy legyen elég személyzet.
  • A két amerikai férfi az öngyilkosság határán van, mert az amerikai nő folyamatosan azon nyavalyog, hogy nem tudja megvalósítani önmagát, nem beszélhet a pszichoterapeutájával, fel szeretné végre dolgozni az

anyjával való kapcsolatát, és kövérnek látszik a pálmafák mellett, és ezen az sem változtat, hogy itt nem kell adót fizetni.

  • Az írek felosztották a szigetet északi és déli részre, valamint lepárolót építettek. Nem emlékeznek szexre, mert a kókuszpálinka némi homályosodást idéz elő az agyukban, de boldogok, mert az angolok nem

érzik jól magukat.

Szóval ennyit a sztereotípiákról... :)


Iwikó

Avelina-Vivien # 2009.05.06. 09:43

Ildiben azt kedvelem, hogy mindig olyan vicceket ejt meg amit nem hallottam még, ez tetszett:

" * Nagyon berúgtam az éjjel, így nem emlékszem, hogy veled szeretkeztem a kamrában?
* Hány órakor?"

lol!!


"You have to live the way you think, otherwise you'll end up thinking the way you lived."

Ildikóka82 # 2009.05.05. 17:23

Leg, kit? :)

Vivi sejtettem, hogy Te értékelni fogod! :)

Hatalmas buli után így szól a férj a feleségnek:

  • Nagyon berúgtam az éjjel, így nem emlékszem, hogy veled szeretkeztem a kamrában?
  • Hány órakor?

*
Egy házaspár üldögél egy üveg bor mellett és beszélgetnek. Azt mondja a
férj:

  • Fogadjunk, nem tudsz nekem olyat mondani, amitől egyszerre leszek vidám és szomorú is!
  • Nos, megpróbálom - feleli az asszony. A tied sokkal nagyobb, mint a bátyádé.

*
Csávó kilép a nyilvános wc-ből,odalép hozzá egy nő.

  • Elnézést, koedukált?
  • Nem, csak pisiltem.

*
Az öregasszony elkíséri orvoshoz az öregembert, mert az rosszul hall. A vizsgálat végén azt mondja az orvos:

  • Uram, szükség lesz széklet- és vizeletmintára.

Az öreg odafordul az asszonyhoz:

  • Mit mond?
  • Azt, hogy add oda a gatyádat!

*

A kishivatalnok beront a főnökéhez. Kinyújtja a nyelvét, az arcába önti a kávéját, és a fejére húzza a papírkosarat. Ekkor benyit egy
kollégája:

  • Csak vicceltem, Józsi!!! Nincs is ötösünk a LOTTÓ-n...

*
Hajnalban felkel a megszállott horgász. A felesége így szól hozzá:

  • Ne menj, kint esik az eső, viharos a szél!

De a horgász csak összepakol, fogja a botjait, és elindul. Kint ő is észreveszi milyen rossz az idő, ezért visszamegy. Csöndben levetkőzik, visszabújik az ágyba, és csak annyit mormog:

  • Pokoli az idő!

Erre a felesége:

  • Tudom drágám, az a hülye férjem meg elment horgászni!

*
Idős székely házaspár ücsörög a ház előtt. Morfondírozik az öreg:

  • Te Anyjuk! Ha egyikőnk meghal, én beköltözök a városba.

Iwikó

Legislator # 2009.05.05. 15:28

És ki tudja, hogy KAP kinek a lányát vette el:-)?


Sunshine after the rain.

Avelina-Vivien # 2009.05.05. 12:56

ez nagyon jó!!!!!:D:D:D:D


"You have to live the way you think, otherwise you'll end up thinking the way you lived."

Ildikóka82 # 2009.05.05. 07:58


Egyszer már belinkeltem régen, de ez annyira jó, hogy muszáj még egyszer itt a viccek topic-ban, majdnem bepisiltem a nevetéstől amikor először hallottam.
Telefonos átejtés, lehet gyakorolni az angolt is közben :D


Iwikó

Nils # 2009.05.04. 20:40

:) ELTE-s volt.

Ildikóka82 # 2009.05.04. 20:38


Nem is tudtam, hogy a KAP jogász :)


Iwikó

Nils # 2009.05.04. 20:10

Köszönöm. :)

Ildikóka82 # 2009.05.04. 19:58

Nils

(foci)

(bodybuilder-es)

(tennis)

(kézis)


Iwikó