Szakvizsga - A rész


levendula5 # 2010.08.12. 10:00

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni.

Májusban pp.-ből nem sikerült a vizsgám, nagyon gyakorlatias volt végig a vizsga, sajnos tapasztalattal nem rendelkezem, ősszel megyek újra.

Kérlek Benneteket, hogy aki tudna segíteni a felkészülésben, természetesen anyagi ellenszolgáltatás ellenében :-) - pár alkalomra gondoltam, törvény gyakorlati alkalmazásának az ismertetésére -, légyszi írjatok az estrella.5@freemail.hu címre.

Ez az utolsó vizsgám, hát eléggé félek tőle, mert, ha megint belemennek a gyakorlati részbe ismét elmeszelhetnek.

Előre is nagyon szépen köszönöm.

Kacsa1111 # 2010.08.05. 14:14

Kedves dr.beata.beres,

kbs-sel értek egyet...jogszabályok kommentárral BH-kal együtt kinyomtatva a jogtárból, és ezeken kivül a legfontosabb állásfoglalások és döntvények...
amelyik vizsgáztatónak ez nem elég, azt vizsga után meg kell várni...:)))


Kacsa11

Kovács_Béla_Sándor # 2010.08.03. 22:17

Én szeptember első felére kértem, de én se kaptam még értesítést.
Jogszabályok, fontosabb döntvények. Belekezdtem ugyan a Campus szakvizsgakönyvébe, de látnom kellett, hogy többnyire csak egyszerűismétlése a törvényszövegnek.

dr.beata.beres # 2010.08.02. 16:59

sziasztok!

valaki jön októberben A részből? Én október elejére kértem,május elején adtam be a kérelmet, de még nem kaptam meg a "behívót"

Bár jobb lenne okt közepe.( húznám mint a rétestésztát)
Egyszer már mindent átolvastam, most kezdem másodszor, de fogalmam sincs mennyire tudom

Miből tanultok? Én Ptk és pp rész inkább könyv, bár nagyon hosszadalmas, gtk törvény.

Bár még van kb 9 hét,de kezdek bepánikolni!!!