Joghallgatói szoftver - Studium


reservoir # 2010.09.02. 11:44

NA megjött a laptop, futár hozta, ingyen, teljesen jó!

Azt mondták az ügyfélszolgálaton, hogy szerencsém volt, mert már csak pár darab van. Most már várom a programot is!

kris-kros # 2010.08.16. 12:58

Azt mondják, októberben jelenik meg és ingyen le lehet majd tölteni.

kris-kros # 2010.08.12. 08:40

Sziasztok

Még nem ismerem ezt a programot, de amit írnak, az alapján jónak tűnik.
Most leszek negyedéves, elsőben és másodikban én sem laptoppal írtam, de aztán lett wifi és kaptam egyet és amit tudtam, abban jegyzeteltem. sokkal jobb volt a félév végén összerakni a tanuláshoz a tételeket az előadások alapján, meg odarakni a jogszabályt meg z előadást. csak a sok control c control v volt idegesító, mikor 15 anyagból kellett egybe rakni. Ez azt írja, hogy automatikusan egyesítit a jegyzeteket, hát az nagy segítség lenne.

Valaki irta hogy alig kell jogszabály. mondjuk szakig-ből, ahol minden óra más szakig ág és mindegyik tartozik 5 rendelet ott mondjuk jó ha kéznél van mind.
Ami kell azt le kell vadászni netről, de ha ebben benne van az egész, akkor net nélkül is látom a jogszabályt és ha keresnem sem kell, hanem felismrei az nagyon jó!
Meg én mondjuk úgy tanultam, hogy a jogszabályba jegyzeteltem, azt írják, itt is lehet, úgyhogy ez is jó lett volna nekem.

Üdv
K

reservoir # 2010.08.11. 20:16

Azt írták a facebookon, hogy ingyen letölthető lesz és csak utána kell fizetni. Gondolom időkorlátos egy két hét vagy hónapra. Én letöltöm, kipróbálom és ha jó, akkor egy 10-est megér, az nem olyan sok 5 évre :)

A laptopot én is néztem, nem a legújabb fajta sajnos :(
de egy tesztben azt írták amit olvastam hogy teljesen jól működik arra amire nekem kell (jegyzetelés, filnézás, dvd írás, netezés meg van benne wifi, és az a suliban is lesz ingyen)

ja, ez a facebook: http://www.facebook.com/joghallgato!/joghallgato?v=wall

Sherlock # 2010.08.11. 15:45

Az off topicban írtam már, hogy mihez értek. :P

Kacsa1111 # 2010.08.11. 14:59

Kedves Sherlock,

US Openből akarsz meggazdagodni?:)
én is nagyon várom már, hogy kezdődjön...;)


Kacsa11

Sherlock # 2010.08.11. 14:03

Kedves Kacsa,

mikor nincs suli akkor nem jön ösztöndíj, munkám sincs jelenleg és a US Open sem kezdődött el, úgyhogy nincs túl sok bevételem, ráadásul félév elején kell kérnem hitelesített index másolatot és tantárgy leírást, hogy el tudjak ismertetni pár tárgyat a második szakomon, ami megint pénzbe kerül. Naná, hogy nem mindegy az az 5 ezer forint. :)

Impossible # 2010.08.11. 13:21

Kedves Kacsa,

van, akinek nem mindegy. :D

Berényi Miki # 2010.08.11. 12:47

A linkelt oldalon felsoroltakat szerintem a Word is tudja. De a kicsi kezem mindenképp :)

Naina # 2010.08.11. 12:39

Én nem vásárolnék ilyet.
Laptopot sem használtam az egyetem alatt, mert a saját kézírásom külalakja, formai megjelenése is hozzásegít a hatékonyabb memorizáláshoz.
Jogi kifejezéseket ismer fel és azonnal meg is nyitja őket? Ezeknek a kifejezéseknek minden tárgy esetén , minden tanár esetén más és más meghatározása szükséges ahhoz, hogy abszolváljam az adott tárgyat az adott tanárnál.
Az a mennyiségű hatályos jogszabály szöveg ami szükséges egy joghallgató számára, elérhetők interneten keresztül is, nem szükséges egy plusz program hozzá.
Egyszóval nem látom értelmét.

Kacsa1111 # 2010.08.11. 12:29

Kedves Sherlock,

nem mindegy, hogy 5 vagy 10 ezer?


Kacsa11

Sherlock # 2010.08.11. 11:43

Ha mondjuk feleannyiba kerülne a program, akkor lehet megvenném, mert tényleg jónak tűnik. De az a laptop gyenge.

reservoir # 2010.08.11. 10:20

Sziasztok

Ezt láttátok már? Levélben írtak, hogy van ilyen és meg lehet rendelni.

Még nem lehet letölteni a programot, de valami elég jó áron lehet most laptoppal együtt megvenni.

ezen a címen írnak róla: www.complex.hu/studium

Meg a facebookon is fenn van.