hitelrontás?


summersun # 2005.08.09. 09:42

Sziasztok! Tud valaki hozzá szólni?

summersun # 2005.08.08. 18:37

Sziasztok! Segítsetek! Pár hónapja kaptam egy mailt, amiben egy illető panaszkodik egy termékre ill. a szervizhálózatára. A mailt ismerőseimnek tovább küldtem, de kitöröltem természetesen, hogy kitől kaptam. Senkinek semmi köze hozzá, hogy kivel mélezek, ill, hogy még ő kivel mélezik. Akiknek küldtem valaki nem így gondolta és tovább dobta a mailem, alul hagyva azt hogy én küldtem és kiknek! Mostanában viszont egy cégtől kaptam egy mélt, hogy őt bízták meg azzal, hogy kinyomozzák ennek az irománynak az eredetét. Mivel én vagyok a legelső forwardoló(tovább küldő) egyenlőre én vagyok az eredője, így az akit perelni akarnak! Álítólag ue. maillel valaki fórumot indított, ahol szintén ott hagyta a nevemet! Először nagyon megijedtem! De aztán gondolkoztam rajta kicsit! 1. a szabadon létrehozott mailcímnek az adataiból honnan tudja, hogy én ki vagyok?! 2. szerintem az követett el törvény elleneset, aki fórumot indított az én mailemmel. Egyszer azért mivel kitette az én nevemet, másodszor pedig mivel fórumot indított vele! Ha ez egyáltalán törvény ellenes! Segítsetek légyszi mert pár álmatlan éjszkám már volt emiatt! Jah, és nem rendőrség keresett meg, hanem egy cég, akinek utána néztem a tevékenységi körének, de semmi ilyesmi kutatás, nyomozásra utalót nem találtam!