Kirendelt ügyvéd


Base88 # 2010.02.26. 09:17

Kirendelt ügyvéden kívül, kértem személyes költségmentességet is, erről sem kaptam semmilyen visszajelzést. Gondolom erről is kapnom kellett volna valamilyen értesítést???!!!

Base88 # 2010.02.25. 10:59

Tiszteletem!

Azét kérdezem, mert jövő héten tárgyalás, és furcsa volt nekem, hogy semmilyen visszajelzést nem kaptam.

laeyer # 2010.02.24. 18:13

Beszélj az ügyésszel, hívd fel őket, a rendőrségi ügyszám alapján megmondják ki az ügyészed. Vele meg tudod beszélni.

Tőle egyébként kell hogy kapjál egy határozatot a kirendelésről. Mond neki, hogy beszélni szeretnél a kirendelt ügyvédeddel előbb, ezért ne várjon a kirendeléssel. Egyébként majd csak a vádemelés előtt rendeli ki, vagy még később. Ezek hónapok is lehetnek. Esetleg még vissza is adhatja az ügyet a rendőrségnek, további nyomozásra..

Base88 # 2010.02.24. 18:08

Tiszteletem!

Mikor megkaptam a vádiratot, benne volt hogy kérhetek kirendelt ügyvédet, ezt igénybe is szerettem volna venni. Átmentem a rendőrségre, ahol megkérdeztem ezt hol tehetem meg. Azt mondták az ügyészségre címezve kérjem. Ezt meg is tettem, de semmilyen visszaigazolás nem jött, hogy kapok-e kirendelt ügyvédet. Kapnom kellett volna valamilyen visszaigazolást?Mert semmit nem kaptam, és senki nem keresett.