Családon belüli zaklatás!


janos72 # 2015.11.22. 09:32

Jo napot kivánok. Segitséget szeretnék kérni. 2014.juniusában volt feleségem de akkor még nem váltunk el feljelentett zaklatás és könnyü testi sértés miatt. A zaklatást azért tette meg mert amig én dolgoztam szorakozni ment. A gyerekeket felügyelet nélkül hagyta amiről én éjjel 11kor szereztem tudomást mert délutános voltam. Másnap mikor hazajött megkérdeztem hol volt erre ő azt mondta hogy semmi közöm. Majd ráxegy hét mulva ujra elment szorakozni. Illetve kiderült hogy kapcsolata van egy emberrel amit az interneten keresztül csinált. Ekkor én összeszedtem ruháimat el akartam vinni a gépet ami a saját tulajdonom erre ő nekem jött. A szememet kezdte el nyomni. Én megfogtam a két kezét hogy gagxjon. Majd miután elengedett én elmentem rendòrèrt de közbe ő kihivta a körzetis rendőrt akinek azt mondta hogy megharaptam és megütöttem a kezét. Na most ez nem igy van mert 2008 ot felső fogsorom nincsen. Erről van orvosi papirom illetve arrol is hogy 2013ban arrol is van papirom hogy 2013ban ő ütötte ki a fogamat. Megáll rajtam. a zaklatás és a könnyű testi sértés ténye. Mit tudok tenni ez ügyben?

ver.david85 # 2015.11.02. 13:29

Tisztelt Fórumozók!

Problémám a következő,édesanyám rendszeresen zaklat,leveleket dobál a postaládába amiket a beteg fiamhoz címez. Burkoltan uszító,illetve nyíltan sértőek ezek a levelek. Sajnos ezeknek a zaklatásoknak voltak már komolyabb következményei. Annyira ellenem uszította a Skizophren fiamat,hogy 2012.-ben bántalmazott valószínű ennek következtében. Azt szeretném kérdezni,hogy indíthatok e pert ellene,illetve tehetek e feljelentést. Valamint,hogy ennek mi a pontos jogi menete. Köszönöm szépen a válaszokat!