Hivatalos papír


wers # 2016.07.08. 12:43

Itt neked senki nem tudja kiállítani, csak az utolsó munkáltatód. Vigyáznék a babádra, de több, mint 100 km-re lakom tőled.

Giudittas # 2016.07.08. 12:12

Koszonom a "segitseget".Hasznos tanacs volt.


Tisztelt Jogi szakért?k!

Olyan kérdésem lenne Önökhöz, hogy páromat megállították a mai napon a rend?rök. Sajnálatos módon január óta nem tu

végrehajtó1 # 2016.07.08. 10:51

saszegről bejárni egy 4 hónapos babával egyedül nevelő szülőként elég nehéz újat csináltatni.

Nézd nem te vagy az egyetlen aki egyedül neveli a gyerköcöket.
Ha nem akarod akkor csak itt fogsz irogatni...

Giudittas # 2016.07.08. 10:22

Senkinek nem veszi fel a telefont sem már.Nem tudok vele kapcsolatba lépni és más sem akit ismerek.


Tisztelt Jogi szakért?k!

Olyan kérdésem lenne Önökhöz, hogy páromat megállították a mai napon a rend?rök. Sajnálatos módon január óta nem tu

Giudittas # 2016.07.08. 10:19

Annyit mondott,hogy nem érdekli és minek adja vissza.A munkáltatóm adta oda véletlenül és otthon vette észre.

Isaszegről bejárni egy 4 hónapos babával egyedül nevelő szülőként elég nehéz újat csináltatni.


Tisztelt Jogi szakért?k!

Olyan kérdésem lenne Önökhöz, hogy páromat megállították a mai napon a rend?rök. Sajnálatos módon január óta nem tu

végrehajtó1 # 2016.07.08. 09:28

Gondolom a tb kiskönyvre gondolsz.
Állítassál ki újat.

Öreg Tölgy # 2016.07.08. 04:18

Kérdés, hogy hogyan került hozzá és mire hivatkozva nem adja vissza.

Giudittas # 2016.07.07. 11:30

Tisztelt Szakértők!

Szeretném segítségüket kérni abban,hogy mit tudok tenni ha tudomásomra jutott,hogy az egészségügyi kiskönyvem egy régi ismerősömnél van lassan egy éve?
Megpróbáltam visszakérni,de nem hajlandó erre.Sajnos nem jó a viszonyunk,de ha nem adja vissza fel tudom-e jelenteni ezért és ha igen milyen jogcímen?Emiatt csúszott a táppénzem illetve a CSED-em is.Azt hittem,hogy a munkáltatóm hagyta el,de nemrég kiderült,hogy ennél a nőnél van és mivel nem vagyunk jóban nem adja vissza.
Válaszukat előre is köszönöm!


Tisztelt Jogi szakért?k!

Olyan kérdésem lenne Önökhöz, hogy páromat megállították a mai napon a rend?rök. Sajnálatos módon január óta nem tu