Reintegrációs őrizetes kedvezmény tárgyalása


Dr.Attika # 2018.01.04. 05:38

Mint írtam a Kúria előtt folyik az eljárás. Az elítéltnek joga de nem kötelezettsége a részvétel.Bizonyosan volt védő az eljárásban. Vele kell megnézetni az első és másodfokú ítéletet. Ha van felülvizsgálati ok, akkor érdemes elindítani. Ha egy évet sikerül lefaragni, akkor már megérte mert jogosult lesz a terhelt reintegrációs őrizetre.

Eleonóra24 # 2018.01.05. 20:51

Reintegrációs őrizet alatt végzett munkához szeretnénk munkáltatói szándéknyilatkozatot beküldeni (bevonulás előtti munkahelye foglalkoztatná továbbra is) ennek a megfogalmazásában szeretnék segítséget kérni, illetve hogy mi az aminek érdemes, vagy szerepelnie kell benne! Nagyon szépen köszönöm a segítséget!

Toma998 # 2018.08.08. 22:57

Üdvözlöm!
Érdeklődni szeretnék a testvérem 5ev 5napot kapott rá vonatkozik reintregráció? Előzetben 6hónapot ült és most mar masfelet!!

A bírósági ítélet 5ev 5nap amibol 2ev 10honapot kell leulnie

Dr.Attika # 2018.08.09. 09:23

5 év 5 napot nem kaphatott, mert a szabadságvesztést években és hónapokban lehet meghatározni. Ez a fórum nem alkalmas arra, hogy konkrét ügyekben tanácsot kérjen. A konkrét ügyekben szükséges az első, ha van másodfokú ítélet ismerete. Bizonyára talál a lakóhelyén vagy közelében büntetőjogban jártas ügyvédet. Keresse meg. Az is nyilvánvaló, hogy ez pénzbe kerül, mint egy kiló kenyér.

Toma998 # 2018.08.09. 21:12

5ev 5honap elnezest de azert ilyen kedvesnek sem kell lennie 2.5millio forint volt azz ugyved.. bonyolult ugy es csak egy kerdesem lett volna h vonatkozik ra vagy nem de azert ilyen kedves se legyen mar ha megkerhetem dr attika....fekudjon le azt jarkaljan!!

Ui:. Ez egy 10/10-es jogi fórum Big Like

Toma998 # 2018.08.09. 21:15

Semmilyen konkret ugyrol nem volt szo mig az elozo komentekben sokkal konkretabbak kerdeztek egy en annyit kerdeztem vonatkozik e ra es maga letamad????!!!! Szerencsetlen

Masoknak tudott normalisan beszelni kuriatol kezdve mindent leirt engem meg letamad??
Gratulacio veregesse meg a sajat vallat bohóc????????

István199404 # 2018.08.25. 08:43

Tisztelt ügyvéd úr, azzal a kérdéssel fordulok önhöz, hogy a reintegracios őrizethez milyen papirokra lesz majd szükség? Mert ügyebar ha bekerulnek az elsőnek megy a bv partfogohoz és utána a bv bíró fogadhatja el, de viszont azt a részt sehol sem találom, hogy milyen papírokat adjak majd le a kérelemmel, pl értek itt a lakás szerződésre, vagy hogy szivessegi lakhasznalo vagyok, vagy a munkaval kapcsolatban egy papír hogy alkalmaznának e valahol? Ezeket sehol sem találom!! Köszönöm a választ.

Dr.Attika # 2018.08.25. 08:55

Ki mer itt Önnek válaszolni Toma 998 reagálása után.

István199404 # 2018.08.25. 08:57

Aki tudja a választ kérem segítsen!