Forintositas - Erste


Bori Bori # 2015.05.13. 20:00

"Te melyik oldalt olvasod?"

Ha például a forintosítástól független számlaforgalmat szeretném a banktól kikérni, elolvasom a kuruc.infot.

Bori Bori # 2015.05.13. 19:06

Mondok egy hitelesebbet. Az elszámoló levélben benne van, mit kell tenned, ha részletesebb adattartalmú tájékoztatót szeretnél.

Kennedy # 2015.05.13. 18:54

Ott is vannak jo irasok. Devizahiteles vagy?
Mondj egy hitelesebbet? Te melyik oldalt olvasod? Szerinted nem kerhetunk listat a befizeteseinkrol?

Bori Bori # 2015.05.13. 17:38

Nemzeti Civil Kontroll? Hiteles forrás...

Kennedy # 2015.05.13. 14:34

A civilkontroll oldalon olvastam a napokban, hogy lehet/kell kerni a banktol listat a befizetesekrol. Ma elmentem a bankhoz es kertem az ui-t, hogy nyomtatsson ki nekunk egy ilyen listat. Azt mondta, hogy O ezt most, rogton nem tudja megcsinalni. Akkor megkerdeztem, hogy mikor kaphatjuk meg - mert 30 napunk van valaszolni az elszamolo levelre -, de erre meg valaszolni sem tudott. Szamomra felfoghatatlan, de panaszugykent kezelik, ha vki listat ker. Irt is egy panaszt az ugyintezo es kerte, h. irjam ala. En mondtam neki - kesobb tobbszor is -, hogy nem kivanok panaszt tenni ra, nincs ra okom, csak egy listat szeretnek kapni. Akkor atadott nekem egy ures lapot, hogy irjam le ra, amit akarok. Leirtam, ami tortent jottem,kertem, nem tudta megmondani mikor. O atvette, lepecsetelte. Pont. Megis panaszugykent fogjak kezelni. Mar csak 3 het van a 30 napbol. Ha nem kapunk listat, nem tudjuk leegyeztetni. Mit lehet ilyenkor csinalni?