ügyvéd mulasztása


Kelvin (törölt felhasználó) # 2015.10.18. 05:49

Ok, értem

benöke1 # 2015.10.18. 05:12

Örültem,hogy válallta,elötte két ügyvéd volt kijelölve..egy sem jött el.Ha lett volna pénzem..innen kértem volna meg valakit..hogy már ítélethirdetésre várunk..a Ti érdemetek

Kelvin (törölt felhasználó) # 2015.10.17. 19:13

Ha fizetsz neki a végén, akkor fizetsz, ha nem, akkor nem. Nem tud Veled mit csinálni utána. Etikátlan, hogy külön megállapodott veled, főleg úgy, hogy ha Te ingyenesen kaptad, akkor nem is fogsz róla tudni, hogy mennyi lett a díja.

benöke1 # 2015.10.17. 17:50

Ha vége...ha lett volna pénzem..nyilván más ügyvédet fogadok

benöke1 # 2015.10.17. 17:50

Ha vége...ha lett volna pénzem..nyilván más ügyvédet fogadok

Kelvin (törölt felhasználó) # 2015.10.17. 17:14

Jogi segítségnyújtó szolgálatos ügyvéded van és ennek ellenére sikerdíjban állapodtál meg vele?

Ha nem kap sikerdíjat, akkor nem látja el a feladatát? Az államtól így is-úgy is fog kapni díjat.

Ha meg sikerdíjat tudsz fizetni, akkor ennyivel lehet, hogy tudnál nem jogi segítős ügyvédet is és akkor ezt a részét nem tehetnéd szóvá.

benöke1 # 2015.10.17. 16:56

Igazuk van.papiron van csak ügyvédem...itt kaptam pár éve segitséget

benöke1 # 2015.10.17. 16:52

Való igaz az ügyvédek nincs a toppon.....jogi segítő szolgálat,de sikerdijban állapodtam meg vele.Másik..kell e jogi segitség...itt most az ügyvédek világa van.Mást tanultam

wers # 2015.10.16. 15:56

Mintha valaki menne vele a bíróságra. Bár akkor hogyan nem érti, mit akar mondani a bíró?

wers # 2015.10.16. 15:45

Megjegyzem az én ügyvédem azt mondta,felellöség terheli az ügyvédnöt is,de ö kollegát etikai okokból nem perli..oldjam meg.

Kicsit nehéz összerakni, de mintha két ügyvéd lenne. Egy, aki az eredeti szerződést írta, és most van egy.

wers # 2015.10.16. 15:36

Jegyzö a helyi sajátosságokat,törvényeket alkalmazta
Nincs sok más választása, de legalább őszinte veled.

Business Law
Az ember oda jelentkezik be ahol lakik.
Ha lehetséges, de sokszor nem az.

Szerintem ha egy preshazban akarok lakni, akkor ott lakom.
Lakni lakhatsz a híd alatt is, hacsak a helyi szabályozás nem tiltja. De lakcímed az nem lehet ott, ha nincs a lakcímjegyzékben, az pedig önkormányzatfüggő, és visszakanyarodtunk: ha a jegyző szerint az nem lakóingatlan, akkor nem az.

Az nem világos, mit jelent: "kitiltott a jegyző"

Emmarózáról hallottál már, kedves wers?
Igazad van, Kedves Béla. Nem az határozza meg, hogy zártkert-e, bár zömmel ezeket az ingatlanokat érinti. Az belterületté lett nyilvánítva (hogy az egész, azt nem hiszem).

De Emmarózáról inkább nem beszélnék. Bár, ha nagyon akarod :), de nem akarnám benöke1 gondolatait megkeverni, így is össze van zavarodva.

benöke1, ugye van ügyvéded? Hagyatkozz rá.

benöke1 # 2015.10.16. 09:54

Jegyzö a helyi sajátosságokat,törvényeket alkalmazta..leirta átvertek....nincs jogi végzettségem..aki a szerzödést irta..annak van..

benöke1 # 2015.10.16. 09:42

A biró a tulajjal valo megegyezést javasolja...haszonélvezetem megszünt,jegyzö kitiltott,nekem ott csak kötelezettségeim vannak,viszont anyagi károm jelentös...

benöke1 # 2015.10.16. 09:42

A biró a tulajjal valo megegyezést javasolja...haszonélvezetem megszünt,jegyzö kitiltott,nekem ott csak kötelezettségeim vannak,viszont anyagi károm jelentös...

benöke1 # 2015.10.16. 06:58

Nem értem..zártkerben nincs lakcim bejelentés...haszonélvezetem..megszünt...átvertek....ennyi

benöke1 # 2015.10.16. 06:58

Nem értem..zártkerben nincs lakcim bejelentés...haszonélvezetem..megszünt...átvertek....ennyi

Kovács_Béla_Sándor # 2015.10.16. 06:24

Ne haragudj, nekem nem úgy tűnik, hogy ebben a perben a bíró az, akinek el kellene magyarázni valamit, de nem érti...

benöke1 # 2015.10.16. 06:17

Ezt,hogy magyarázzam meg egy nyugdij elött állo felszentelt birónak?Jegyzötöl kérjek tételes jogértelmezést?Lakcimbejelentést a tulaj lánya intézte

Kovács_Béla_Sándor # 2015.10.16. 06:08

Emmarózáról hallottál már, kedves wers?

wers # 2015.10.16. 06:03

Zártkertben nincs lakás céljára használható épület
Bejelentkezni csak a lakcímnyilvántartóban szereplő lakásba lehet. Még méltányosságból sincs kivétel, a rendszer egyszerűen nem engedi.

benöke1 # 2015.10.16. 05:14

Zártkerbe vagyok bejelentve....az okmányirodában azt mondták..ök nem ellenörzik..csak beirják..mit tehetek?Megjegyzem az én ügyvédem azt mondta,felellöség terheli az ügyvédnöt is,de ö kollegát etikai okokból nem perli..oldjam meg.A biró úr sem tudja,hogy zártkerbe nem lehet bejelenteni valakit?Jegyzö ezért hozta ezt a már 2éves jogerös határozatot.

benöke1 # 2015.10.16. 05:14

Zártkerbe vagyok bejelentve....az okmányirodában azt mondták..ök nem ellenörzik..csak beirják..mit tehetek?Megjegyzem az én ügyvédem azt mondta,felellöség terheli az ügyvédnöt is,de ö kollegát etikai okokból nem perli..oldjam meg.A biró úr sem tudja,hogy zártkerbe nem lehet bejelenteni valakit?Jegyzö ezért hozta ezt a már 2éves jogerös határozatot.

wers # 2015.10.15. 19:39

ja, akkor ez a közokirat hamisítás? Elég zavaros.

wers # 2015.10.15. 19:33

zártkertbe nem lehetsz bejelentve

benöke1 # 2015.10.15. 19:28

Odavagyok belentve..a bíró jóindulatú,de már nem öreg,utolsó ügyeit viszi..csak azt mondja..egyezzünk meg a tulajnak semmi érdeke ehhez..én kapom a büntetést,kommunális adókat