Spanyolba "ingyenszallas" ?


világesze2 # 2005.08.03. 20:19

Menjetek kempingbe.

Spanyolországban a kempingek nem túl drágák, viszont a fürdőszobájuk, vécéjük, mosógép, stb. olyan sziínvonalú, mint itthon egy jobb szállodában.

világesze2 # 2005.08.03. 20:19

Menjetek kempingbe.

Spanyolországban a kempingek nem túl drágák, viszont a fürdőszobájuk, vécéjük, mosógép, stb. olyan sziínvonalú, mint itthon egy jobb szállodában.

világesze2 # 2005.08.03. 20:16

Menjetek kempingbe.

Spanyolországban a kempingek nem túl drágák, viszont a fürdőszobájuk, vécéjük, mosógép, stb. olyan sziínvonalú, mint itthon egy jobb szállodában.

világesze2 # 2005.08.03. 20:16

Menjetek kempingbe.

Spanyolországban a kempingek nem túl drágák, viszont a fürdőszobájuk, vécéjük, mosógép, stb. olyan sziínvonalú, mint itthon egy jobb szállodában.

dr Zákányi Csaba # 2005.08.03. 11:07

Egyetértek Rexorral, nem szabad kihagyni !
25 évvel ezelőtt kb. 50 dollár/3év, csővázas hátizsák, InterRail igazolvány (nem tudom, van-e még ilyen), vonaton alszunk főként, meg aluljáróban stb. nagyon szép élmény volt. A repcsiről még nem is álmodhattunk.
Nagyjából semmilyen hivatalos meghurcoltatástól nem kell tartani, persze lehet esetleg ejnyebejnye.
És rengeteg hasonló fiatal csavargóval lehet találkozni. Csak lazán !

Rexor # 2005.08.01. 10:30

Javaslom, hogy ne dobd a kukába a jegyekt hanem vágj neki. Parkban mondjuk nem nagyon ajánlatos aludni, mert kidobhatják az embert (de max. kaptok egy ejnye bejnyét és hogy menjetek odébb), de vannak vadkempingek, tengerparton is sok hely van a szabadban ahol lehet éjszakázni. Ifjabb koromban én is bejártam nagy utakat anélkül hogy tudtam volna hol fogok éjszakázni és miből :)

rozy.hck # 2005.07.31. 16:50

Sziaszztok!
Roviden:
Nyertem 1 szemelyes repuloutat spanyolorszagba. De ugye ez csak a repjegy. nah most ugye ott kinn 1 szarabb szalloda is 80-90/fo 1 hetre. En 19 vagyok bnom 17, szval azt hiszem nem kell tulmagyarazni a szitut. mindenki volt fiatal, csoro.
Kerdes:
Kim1unk mondjuk spanyolba, aztan elcsovelunk 1 hetet az mennyire szabalyos ? vagy pl ha 1 park kozepebe besatorozok... akkor mi fog tortenni ? Meg lehet ezt vhogy oldani... Pl "szabalyos" 1 hetig padon aludni.
Tudom, h kicsit rohejes amit kerdezek / irok, de 1szeruen ez 1 olyan nagy lehetoseg nekunk, hogy vhogy ki kell hasznalni. nem mindennap van lehetosegem spanyolba menni. Varom a valaszokat, esetleg epitojellegu irasokat, tapasztalatot, javaslatot, akarmit. mert el vagyok keseredve... Nem szivesen dobnam kukaba a jegyeket :(
Sziasztok!