Lefoglalt auto


Janos piri # 2022.10.04. 20:17

Sziasztok elnézést a hejes írásert adot egy auto amit vásároltam olasz orszagban interneten adas veteli van ! haza hoztam el vitem honositasra , erediseg vizsga zool tax befizetesre Magyarország tualjdonomba kerult az auto aztan jot egy hatar elenorzes ahol fel merült a gyanu hogy az auto lopot ezert le foglaltak tovabi szakemberek fogjak meg vizsgalni mert adot egy ugyan ijen auto amit az olasz hatóság keres banki liziges auto elméletileg lopot volt ha vege lesz enek az egesznek ki kapja meg az autot en mit tulaj az olasz bank vagy aki az otani tulaj jelzem honositas muszaki lapjan fel van tuntetve hogy minden matrica eredeti az autotn amit a rendőrség alit hogy obd olvasoval sikerult nekik a kocsi szamitogepjebol ki nyernijuk az eredeti alvaz szamot es nem egyezik a kocsi karosszérian levovel lehet hogy ikresiters torten vagy egy lopot jarmu szamitogepje van a lefoglat kocsiban hogyan lehet karasultkent barmit is visza kapni a vétel arbol vagy magat a kocsit ha ki derul hogy lopot volt ?