kisemmizés


ObudaFan # 2017.10.07. 10:32

Nézd, túl sok konkrétumot ez a kérdés nem tartalmaz, így nem könnyű rá válaszolni.
Kétféle anyagi jellegű igény mindenképpen felmerülhet.
Egyrészről ha ő neveli a gyerekeket, kérhet gyermektartást.
Másrészről a közös vagyon megosztását igényelhetitek mind a ketten. Hogy ebből ki jön ki jobban, az ennyi adat alapján meg sem becsülhető. Nyilván az egy fontos szempont, hogy mindent hagytál ott neki.

mamaszita70 # 2017.10.07. 08:54

T fórumozok 25 év együttlét és ebből 15 év házasság után megromlott a kapcsolatunk a férjemmel nagyon csúnyán.Veszekedések stb stb.annyir aelfajult hogy egy nap a férjem kijelentette itt minden az övé nekem semmim nincs mehetek amerre akarok .Nem volt mit tennem nem akartam folyton veszekedni vitatkozni főleg nem a gyerekek előtt. Elköltöztem.a férjem minden ingo ingatlant illetve közös vagyont kisajátított.Nekem semmim nem maradt a ruháimon kívül illetve a 3 gyereken kívül.A semmiről kezdtem éheztem fáztam egy üres lakásban laktam a barátnő segítségével.a férjem kijelentette hogy ahogy beteszem a lábam a lakásba feljelent magán laksértésért. szerencsére megismerkedtem egy jó emberrel akivel 5 éve boldogan élek.De a férjem nem hagy békén folyton követelőzik főleg pénzt ,kijelentette hogy nem fogja hagyni hogy sima válás legyen..A gyerekeimet csak az utcán láthatom a mai napig nem mehetek fel.mivel tudom hogy milyen tisztába vagyok a vállás nehézségeivel.Szeretném tudni kapaszkodhatok e a válásnál abba hogy kisemmizett mindenből..Ingo,ingatlan közös vagyon.És hogy a mai napig a mi közös vagyonunkból él és nem is rosszul. Terpjáró luxusmotor stb. Nekem meg a gyerekeken kívül semmim nincs.
Köszönettel Krisztina