Egyesítés és ingatlan terhelés.


gerbera317 # 2018.07.16. 06:46

Tehát felkínálnád a fél ingatlanodat a végehajtást kérőknek? Nem fog menni. Nekik pénz kell, nem pedig a mostohád által birtokolt fél ingatlanod.
Egyébként nem kéne ilyen bonyolultan fogalmazni. Egy jogi közlendő nem attól lesz "jogi", hogy az értelmes tőmondatok helyett értelmetlen körmondatokban fogalmazod meg az egyébként nem létező tényállást.

Péter8812 # 2018.07.11. 16:11

Sziasztok !
Teljesen lalikus vagyok , ezért szeretnék segítséget kérni!

Nos az élethez nincs kézikönyv , rossz pályamodelt választottam , és rossz családi háttér miatt hamar elkellet mennem otthonról és megszakítani tanulmányaim és munkába álni.

Lényeg hogy lett 2 tartozásom , az egyik a bankszámlámat terhelté tette bíróságilag . Eddig a fizetésem 30% részben erre fordúlt.

Lehet valahogy összevonni ezeket a terheket , és a részben nevemen lévő ingatlanra áthelyezni ?
Szívesen le is mondanék az ingatlan rám eső részéről.

Valamit fél füllel hallottam hogy a nav-on keresztül valamit lehet tenni , de csak szóbeszédeket, ezért jöttem ide :)

Bátyámé a másik fele , és mostohaanyám lakik benne , bátyám sem lakik otthon.
Házisárkány mindenkit elüldözött , nem tartok igényt a családi ház rám eső felére. Inkább megszüntetem a tartozásom és tanfolyamra gyüjtenék , letiltással nehéz.

Köszönöm a tanácsokat!