Végrehajtó elviheti a tv - met például?


kfgabri # 2012.04.25. 07:51

Elévülnie?!!
Kisanyám, te el vagy tévedve. Ilyen alapon a minél hosszabb futamidejű jelzáloghitelek pikk-pakk elévülnek...
Először fogadd el azt a szitut, hogy a tartozást vissza kell fizetni.
Utána tisztázd, mennyi a tartozás és tisztázd a jogosulttal, hogy mit tudsz vállalni.
A bujdoklás és a hagyjatok békén attitűd sehová sem vezet, sőt még csalás szaga is van.

barbara123 # 2012.04.24. 16:49

Jött egy végrahajtói level,hogy fizessek be 1 milluio 2százezer ftot...Az Otp nél vettem fel kb 7 éve 300 ezer ftot!!!!!Es ez lett belöle...Kérdésem:Nem kellett volna ennek elévülnie??Illetve egyedul nevelem 4 éves lányom,össz jövedelmem 50ezer ft(gyerektartas,csaladi,segély,ugyanis 6 éve munkam sincs........Egy ismerösömnél lakom,aki bejelentett hogy a lányom felvegyék oviba.....Elvihetnek a lakásbol bármit?Hogy bizonyitsam h mondjuk unokatesome a tv??Irjak vele egy papirt?illetve soha nem jelentkezhetek be sehova hogy békén hagyjanak?ES ha nem jelentkezek be sehova(semmilyen cimre)rendörrel kerestethetnek...Soha nem tudom ezt az összeget befizetni,és kivagyok a gondolattol h mindig zaklatni fognak a végrehajtok..tanácstalan vagyok:((((