Fórum hozzászólás figyelés


Kovács_Béla_Sándor # 2009.09.08. 11:08

Ugyan már. Az inkriminált hozzászólás kétségkívül személyeskedő, talán offtopik is - de nem különösebben sértő, és egyebekben sem szegi meg annyira a fórum szabályait, hogy törölni kellene.

Grád András # 2009.09.08. 11:10

Elég régóta olvasom Wasp hozzászólásait, de nem tapasztaltam, hogy bármivel is rosszabb/személyeskedőbb/bántóbb lenne, mint az átlag off-topik gonoszkodások. Ennyi erővel bárki törölhető lenne...


dr. Grád Andrásügyvéd - egyetemi tanár1137 Budapest, Szent István krt. 12. I. 5.06-30-280-1846www.kapcsolattartas.hu

Impossible # 2009.09.08. 11:28

Ez már nemcsak személyeskedő, hanem fenyegető és durván sértő hozzászólás is. Ha csak személyeskedő lenne, nem szóltam volna. Ilyesmit nem lehet írni, és nem hiszem, hogy sokáig kellene magyarázni, miért.

"Ha nagyon akarod, hogy ott vitatkozzunk, akkor megkaphatod, de legyél itt és most figyelmeztetve, hogy ha tovább ráncigálod az oroszlán bajszát komám… megeshet, hogy kapsz érdemi válaszokat is. Ne kívánd.(pedig általában nem süllyedek odáig, hogy döglött kutyát rugdaljak Martens bakancsban)"

_Wasp_ # 2009.09.08. 11:31

hehe

az félelmet keltő fenyegetés volt, hogy érdemi vitába bocsátkozom veled egy másik topicban? ne már... így nehéz lesz jogászként megélni :D

De ha tényleg nem értenéd: a döglött kutyás szép hasonlatom a vitaesélyeidre utalt. festői kép igaz, de nem kéne már ennyire félni tőlem.

ettől még lehetnék normális :D


_Wasp_

póker és jogi problémák ingyenes
és felesleges megoldása

Grád András # 2009.09.08. 11:33

Imp! Nyugi! :-) Mindannyian tudjuk, hogy Wasp nem valami elvetemült skinhead, hanem egy másoddiplomás jogász és családapa. A döglött kutya rugdosása meg a mondásból jön, miszerint senki nem rúg döglött kutyába. Nem érdemes félreérteni, főleg szó szerint! :-)


dr. Grád Andrásügyvéd - egyetemi tanár1137 Budapest, Szent István krt. 12. I. 5.06-30-280-1846www.kapcsolattartas.hu

Impossible # 2009.09.08. 12:50

Tanárúr,

az emberi együttélés általában elfogadott szabályait (vehetjük ide a jogszabályokat is) nem azért nem szabad megszegni, mert a megszegésük másokban félelmet kelthet, hanem azért, mert ezek a szabályok el vannak fogadva.
Személyeskedni szabad, fenyegetni nem szabad.

Más kérdés, mekkora szégyen, hogy az idézett hozzászólás egy jogásztól származik, és milyen lelki torzulás kell ahhoz, hogy az ember ne ítéljen el egy ilyen hozzászólást. Ezzel nemis akarok foglalkozni, viszont ilyen hozzászólást nem lenne szabad eltűrni ezen a fórumon.

Immaculata (törölt felhasználó) # 2009.09.08. 13:16

Lelkileg és kizárólag lelkileg torz vagyok, tiltakozom a törlés ellen.

Sz.Márton # 2009.09.08. 13:56

Impy, biztos a srác nem úgy gondolta, nem akar veled emberileg és jogszabályilag sem együttélni!

Majd lesörözitek, már ha egyáltalán a digitális imázs-világod mögül megjelenve a jelenség emberi formája élőben is bevállalható és nem vált ki (általad is nem várt) döbbenetet másokból.

Addig nézegesd ezt, Impy-harcos !

/Wasp, ilyen lábbeliből Neked is olyan 48-as körüli ami már kényelmes?..../

Impossible # 2009.09.08. 14:14

Marci,

most komoly dologról van szó. Arról van szó, hogy van, ami megengedhetetlen, és "wasp" megnyilvánulása ilyen volt.

_Wasp_ # 2009.09.08. 18:22

Marci,

tényleg ne bagatelizáld el a dolgot, mert akkor szegény Imp csak hiába forogna a szélmalom óriásán...

Ha a hirtelen feltámadt érzékenysége miatt elvesztenénk a korábbi finom, úriemberhez méltó stílusát, az utókornak néhány "Best of Impossible":

nők rendreutasítása 1: „majd a peteérés időszakában visszatérünk erre. Mindenkinek ma jött meg?
nők rendreutasítása 2: „hajjaj már megin hülye vagy”,
nők rendreutasítása 3: „Nem azért kerestelek, hogy baromságokat kérdezz.
nők rendreutasítása 4: „nem a sorok között kell olvasni, ott ugyanis nincs semmi. Én megelégednék azzal, ha a sorokat olvasnád, és még értenéd is

Egy korábbi keresztesháború lezárása: „nem XY képe miatt hagyom az egészet, hanem amiatt, mert elment a kedvem a sok baromság olvasásától, ami legfőképpen XY származik persze, és ezt még jónéhányan meg is fejelik a saját hülyeségükkel.

Azt sajnos nagyhirtelen nem leltem, hogy hol írta a fórumos lányokról, hogy dagadtak, szőrösek, és büdös a szájuk, pedig talán az volt a legszebb mind közül.

:))


_Wasp_

póker és jogi problémák ingyenes
és felesleges megoldása

Immaculata (törölt felhasználó) # 2009.09.08. 18:59

Hát ez kezd óvodásba átmenni. Azért Wasp is a lényeget fogja meg a fórum olvasásakor. Nem baj, ne kapkodj, csak nyugodtan keresgélj.

ragyasdezso # 2009.09.08. 19:16

"Az embernek olyan a természete, hogy akinek sérelmet okozott, azt gyűlöli!" (Tacitus)

_Wasp_ # 2009.09.08. 19:49

Immaculata: hát van benne valami igazságod - és ebben én se vagyok bűntelen. :)

a biztonság kedvéért lépek ebből a topicból, nehogy megint hozzászóljak...


_Wasp_

póker és jogi problémák ingyenes
és felesleges megoldása

Impossible # 2009.09.09. 07:41

Tacitus enyhén tévedett.

Tymy022 # 2010.07.14. 07:30

Üdvözlöm Önöket!

Az alábbi esettel kapcsolatban szeretnék ismertetőt:
Nemrég történt az eset, amikor azt kérdezték tőlem, mi történik akkor, ha egy illető (felsőbb utasításra, amit nem ismernek el) más nevére (és adataira: szem.ig., lakcím, adószám) állít ki papírt, ami után adózni kell és az illető nem tud róla. Az érdekelne, hohy aki a papírt megírta milyen következményei vannak, és mivel kell számolnia?! Illetve ez személyi jogok megsértésével és adatok visszaélésével kapcsolatos?

Köszönettel:
egy hűséges olvasó

Impossible # 2010.07.25. 03:13

Kedves Tymy,

ezt a kérdést a "Segítségkérés" témán belül lenne érdemes feltenned, mivel nem hiszem, hogy itt megtalálják.

renoci # 2010.09.03. 13:24

Szeretném törölni , töröltetni a renoci néven irt kérdésemet a munkajognál. hogy tudom??

nandy # 2010.09.29. 21:07

Tudja valaki, hogy monalisa miért tűnt el?

sió # 2011.02.04. 20:48

Szeretnék egy valószínűleg engem érintő problémát jelezni.

A családjog, azon belül minden gyermekkel kapcsolatos akár elhelyezés, akár kapcsolattartás kérdésben szoktam segíteni annak, aki kérdést tesz fel. Eljutottunk oda, hogy sajnos a régi kérdezők java része privát teszi fel kérdéseit, mert nem hajlandó egyes fórumozók deviáns viselkedését olvasni, akár a saját kérdését is viszontlátva egy-egy nem a kérdezőnek szóló beírásban.
Mire gondolok?
Arra hogy van olyan fórumozó társunk, aki egy időben, és néha mostanság is jó válaszokat ad, azonban kitűzte célul, hogy bármilyen megnyilvánulást teszek, azonnal kipécéz, és már-már patologikusan ragaszkodik ahhoz, hogy kijavítson, lejárasson, és hiteltelenné tegyen. Egy ideig válaszoltam neki, és megkértem hogy hagyjon békén, azonban rendkívül ragaszkodó fajta, és egyszerűen nem képes elvonatkoztatni tőlem. Gyakorlatilag azt figyeli, hogy mikor hol teszek beírást, és azonnal a nem létező közhangulat kizárólag általa ismert éleit próbálja megcsillantani. /és a kéredzőt mintegy eltántorítva, az eredeti céljától, ami maga a kérdésre kapott válasz, a saját kicsinyes és beteges játszmájába bevonni.

Kérem, amennyiben van rá mód, figyeljenek Kaméleon személyemet sértő beírásaira.

Egy - fórumozó.

Dr.Attika # 2011.02.05. 05:39

Czenki Lindi teleszórta az összes topicot esszéjével a panel 3. és 4. emeletéről. Meg lehet tisztítani tőle a fórumot?

websas # 2011.02.05. 06:54

Pontosítanék: Az alkotmányjog- ba és a főzöcske de okosanba sem írt még. :-)

guba # 2011.02.05. 07:56

Sió, szerintem ilyesfajta gyámkodásra nincsen lehetőség egy nyilvános fórumon, és nem is lenne jó. Egészen addig, amíg jogsértést nem követ el ellened, azt írhat amit akar. Te meg foglalkozz azzal, hogy korrekt válaszokat adjál, vagy korrekten vitatkozzál, és nem fog tudni kikezdeni.

Vaszariné Sabac Kitti # 2011.02.10. 09:00

Tisztelt sió!

Köszönjük észrevételét! Igyekszünk figyelni a fórumot. Kérem amennyiben jogsértő hozzászólás érkezik és elkerülné a figyelmünket, jelezze felénk.

véső (törölt felhasználó) # 2011.02.24. 10:18

Ne tessék félni Krokó tanár úr fenyegetésétől,
nyugodtan lehet törölni ,öröklés és családjog
rovatból.-:)

Vaszariné Sabac Kitti # 2011.02.24. 10:38

Tisztelt véső!

Köszönjük észrevételét. A hozzászólásokat töröltük!