Fórum hozzászólás figyelés


olorsi # 2013.10.08. 21:02

Tisztelt Fórum!

Egy gerbera néven (meg egy másik három néven író) valaki, lecikizi, kigúnyolja az ide írókat. Kérem nézzenek utána, mert kezd nem hitelessé válni a fórum miattuk!
Köszönöm!
(Takarékszövetkezet -jogos behajtás pl)
Van, aki hozzáértően válaszol, de vannak, akik kigúnyolnak, egy leírásból kivéve mondatokat, lecikiznek másokat Nem ezért szeretnék (nyilván más sem) kérdéseket feltenni.

kicsijdt # 2013.07.18. 17:44

Tisztelt Szerkesztőség!

Azt szeretném megtudni, hogy a Fegyelmi és Felügyelő Bizottság között, mi a különbség. Továbbá Egyesület létrehozásánál, melyik bizottsági forma "javasolt".

Segítségüket előre is köszönöm.

dentalpink # 2013.05.09. 12:24

Tisztelt mindenki!
Az én kérdéseim mindig megjelentek és válaszokat is kaptam rájuk amit meg is köszöntem.Viszont kicsit rosszul esett,hogy megkaptam -elég tájékozatlan vagyok-.Hát azért kérdezek dolgokat mert nem tudom a válaszokat.Már nem is nagyon merek kérdezni.Pedig nagy szükségem lenne a segítségre.Én a joghoz egyáltalán nem értek és nem gondoltam volna,hogy szükségem lesz valaha ilyen segítségre.
köszönettel

Mufurc_nagyon # 2013.03.27. 20:03

Nem látom a kacsintást;-)


http://levaltas.5mp.eu/web.php?… 2014 okt. látogató > mint 17500
{autodidakta}

Az ütk ne legyen LEVEZETÖ ELNÖK és JKV. VEZETÖ

Egyjogász # 2013.03.26. 18:13

Mit tudom én megfelel-e, én nem KIÁ-val járok és KIA szalonban sem voltam sose..:))

(Ha nem tűnt fel, csak poénkodtam....)

Mufurc_nagyon # 2013.03.26. 15:35

Tehát nem az a gond, hogy állításom nem felel meg a valóságnak.?!


http://levaltas.5mp.eu/web.php?… 2014 okt. látogató > mint 17500
{autodidakta}

Az ütk ne legyen LEVEZETÖ ELNÖK és JKV. VEZETÖ

Egyjogász # 2013.03.26. 11:38

"Ráadásul az alváz 50%-a van ellátva alvázvédelmi festékkel. A szalon kiszolgálása és az eladók műszaki ismeretei kritikán aluliak;-)"

Ha nem tetszik, vegyél Ferrarit..:)))

Mufurc_nagyon # 2013.03.26. 11:07

Kedves Szerkesztők!

Ez a KIA reklám rátelepszik a Fórumra.
Ráadásul az alváz 50%-a van ellátva alvázvédelmi festékkel.
A szalon kiszolgálása és az eladók műszaki ismeretei kritikán aluliak;-)


http://levaltas.5mp.eu/web.php?… 2014 okt. látogató > mint 17500
{autodidakta}

Az ütk ne legyen LEVEZETÖ ELNÖK és JKV. VEZETÖ

hurrá # 2013.03.24. 07:37

Tisztelt szerkesztők!
Volt néhány bejegyzésem,egy sem jelent meg.Kérdéseimre választ nem kaptam.
Tisztelettel.

Angelika69 # 2012.11.30. 05:05

Tiszteletem
Elnézést hogy ide írok! Nagyon szeretnék választ kapni Árvaellátás ügyben de senki nem válaszol már jó ideje a feltett kérdésekre. Kérem tisztelettel segítségüket.
Előre is köszönöm

Tisztelettel Angelika69

Kovács_Béla_Sándor # 2012.11.29. 17:12

Az eladóhoz. (Vagy a médihatósághoz, az sem lesz nagyobb tévedés, mint ahogy itt rovatot választottál.)

pilicke # 2012.11.29. 15:19

Tisztelt Fórumozók!

Vettem egy 100 éves vályogházat, utólag derült ki, hogy penészesednek a falak. Amikor megnéztük frissen volt festve így nem látszott a hiba. Hová fordulhatok panaszommal?

Vaszariné Sabac Kitti # 2011.02.24. 10:38

Tisztelt véső!

Köszönjük észrevételét. A hozzászólásokat töröltük!

véső (törölt felhasználó) # 2011.02.24. 10:18

Ne tessék félni Krokó tanár úr fenyegetésétől,
nyugodtan lehet törölni ,öröklés és családjog
rovatból.-:)

Vaszariné Sabac Kitti # 2011.02.10. 09:00

Tisztelt sió!

Köszönjük észrevételét! Igyekszünk figyelni a fórumot. Kérem amennyiben jogsértő hozzászólás érkezik és elkerülné a figyelmünket, jelezze felénk.

guba # 2011.02.05. 07:56

Sió, szerintem ilyesfajta gyámkodásra nincsen lehetőség egy nyilvános fórumon, és nem is lenne jó. Egészen addig, amíg jogsértést nem követ el ellened, azt írhat amit akar. Te meg foglalkozz azzal, hogy korrekt válaszokat adjál, vagy korrekten vitatkozzál, és nem fog tudni kikezdeni.

websas # 2011.02.05. 06:54

Pontosítanék: Az alkotmányjog- ba és a főzöcske de okosanba sem írt még. :-)

Dr.Attika # 2011.02.05. 05:39

Czenki Lindi teleszórta az összes topicot esszéjével a panel 3. és 4. emeletéről. Meg lehet tisztítani tőle a fórumot?

sió # 2011.02.04. 20:48

Szeretnék egy valószínűleg engem érintő problémát jelezni.

A családjog, azon belül minden gyermekkel kapcsolatos akár elhelyezés, akár kapcsolattartás kérdésben szoktam segíteni annak, aki kérdést tesz fel. Eljutottunk oda, hogy sajnos a régi kérdezők java része privát teszi fel kérdéseit, mert nem hajlandó egyes fórumozók deviáns viselkedését olvasni, akár a saját kérdését is viszontlátva egy-egy nem a kérdezőnek szóló beírásban.
Mire gondolok?
Arra hogy van olyan fórumozó társunk, aki egy időben, és néha mostanság is jó válaszokat ad, azonban kitűzte célul, hogy bármilyen megnyilvánulást teszek, azonnal kipécéz, és már-már patologikusan ragaszkodik ahhoz, hogy kijavítson, lejárasson, és hiteltelenné tegyen. Egy ideig válaszoltam neki, és megkértem hogy hagyjon békén, azonban rendkívül ragaszkodó fajta, és egyszerűen nem képes elvonatkoztatni tőlem. Gyakorlatilag azt figyeli, hogy mikor hol teszek beírást, és azonnal a nem létező közhangulat kizárólag általa ismert éleit próbálja megcsillantani. /és a kéredzőt mintegy eltántorítva, az eredeti céljától, ami maga a kérdésre kapott válasz, a saját kicsinyes és beteges játszmájába bevonni.

Kérem, amennyiben van rá mód, figyeljenek Kaméleon személyemet sértő beírásaira.

Egy - fórumozó.

nandy # 2010.09.29. 21:07

Tudja valaki, hogy monalisa miért tűnt el?

renoci # 2010.09.03. 13:24

Szeretném törölni , töröltetni a renoci néven irt kérdésemet a munkajognál. hogy tudom??

Impossible # 2010.07.25. 03:13

Kedves Tymy,

ezt a kérdést a "Segítségkérés" témán belül lenne érdemes feltenned, mivel nem hiszem, hogy itt megtalálják.

Tymy022 # 2010.07.14. 07:30

Üdvözlöm Önöket!

Az alábbi esettel kapcsolatban szeretnék ismertetőt:
Nemrég történt az eset, amikor azt kérdezték tőlem, mi történik akkor, ha egy illető (felsőbb utasításra, amit nem ismernek el) más nevére (és adataira: szem.ig., lakcím, adószám) állít ki papírt, ami után adózni kell és az illető nem tud róla. Az érdekelne, hohy aki a papírt megírta milyen következményei vannak, és mivel kell számolnia?! Illetve ez személyi jogok megsértésével és adatok visszaélésével kapcsolatos?

Köszönettel:
egy hűséges olvasó

Impossible # 2009.09.09. 07:41

Tacitus enyhén tévedett.

_Wasp_ # 2009.09.08. 19:49

Immaculata: hát van benne valami igazságod - és ebben én se vagyok bűntelen. :)

a biztonság kedvéért lépek ebből a topicból, nehogy megint hozzászóljak...


_Wasp_

póker és jogi problémák ingyenes
és felesleges megoldása