Jogról - politológiára


Legislator # 2006.02.17. 16:28

Ebben igazad van.


Sunshine after the rain.

Magicmaker # 2006.02.13. 08:51

Szia!

Köszi a segítséget.
Akkor lehet,hogy félreértettük egymást,mert engem valójában mind a jog,mind pedig a politológia érdekel.:)
És az átjelentkezés csak azért merült fel,mert jelenleg a Széchenyin vagyok jogász szakos,és közlekedés szempontjából jobb lenne Pest,illetve ott vannak rokonaim,és az ELTE jogász szakán kívül,a pesti jogász szakokról nem sok jót hallottam...,de az ELTE jogász szakára nagyon nehéz átjelentkezni,vagyis nagyon sok kritériumnak kell eleget tenni.

Írtad,hogy a jogász szakosok nem politológia szakot kezdenek 2. szaknak,szóval ez lehet akkor egy jó párosítás,vagy nem? Meg aztán a politika világa mindig is nagyon érdekelt!

A közgáz is megfordult a fejemben,de közgazdász is nagyon sok van.:(
Szóval szerintem,bármibe is fog az ember,kizárt,hogy olyan szakot találjon,amivel 100% biztos,hogy el tud majd utána helyezkedni!

doloressa (törölt felhasználó) # 2006.02.13. 00:44

A hozzászólás a felhasználó kérésére törölve

Magicmaker # 2006.02.12. 22:55

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni,hogy szerintetek érdemes-e átjelentkezni jogász szakról politológia szakra,vagy a polotológiát "csak",mint második szakot érdemes elkezdeni?
Illetve,még annyit mondjon meg legyen szíves ,aki tudja,hogy ELTE politológia szakon mennyi a költségtérítés félévente?
Előre is köszi!