Gyed Extra


AlteredCarbon # 2020.06.08. 18:19

Tisztelt Szakértők!

A következőben kérném a segítségüket:

  • feleségem jelenleg CSED-en van itthon gyermekünkkel, aki június közepén lesz fél éves
  • gondolkozik azon, hogy visszamegy a munkahelyére dolgozni (vagy másik munkahelyre)
  • én pedig azon, hogy felvenném a GYED Extrát
  • a gyermek eközben nagyszülőkkel lenne és majd bölcsődében

Lehet-e mindez bármilyen negatív hatással arra, ha egy-két éven belül még egy gyermeket szeretnénk? (pl CSED, GYED, GYES igénylés?)
És abban az esetben, ha párom csak néhány hónappal a CSED megszűnése után tud dolgozni menni? Pl. a CSED lejárta után én kérem a GYED Extrát (és közben bejárok ugyanúgy a munkahelyemre), ő pedig itthon van a gyermekkel, mert még nem tudják olyan pozícióba visszavenni, amilyet szeretne.

Segítségüket előre is köszönöm!

sortie # 2020.06.09. 07:01

AlteredCarbon 2020.06.08. 20:19
Tisztelt Szakértők!
A következőben kérném a segítségüket:
• feleségem jelenleg CSED-en van itthon gyermekünkkel, aki június közepén lesz fél éves
• gondolkozik azon, hogy visszamegy a munkahelyére dolgozni (vagy másik munkahelyre)
• én pedig azon, hogy felvenném a GYED Extrát
• a gyermek eközben nagyszülőkkel lenne és majd bölcsődében
Lehet-e mindez bármilyen negatív hatással arra, ha egy-két éven belül még egy gyermeket szeretnénk? (pl CSED, GYED, GYES igénylés?)
És abban az esetben, ha párom csak néhány hónappal a CSED megszűnése után tud dolgozni menni? Pl. a CSED lejárta után én kérem a GYED Extrát (és közben bejárok ugyanúgy a munkahelyemre), ő pedig itthon van a gyermekkel, mert még nem tudják olyan pozícióba visszavenni, amilyet szeretne.
Segítségüket előre is köszönöm!

T. Kérdező!

Igen, ha az anya nem dolgozik, és a TB ellátást sem ő kapja, úgy ez időszak alatt szünetel a biztosítása (nem biztosított), ami egyrészt a következő gyermek utáni jogosultsági feltételeknél okozhat gondot, illetve erre az időre köteles eü-i szolgáltatási járulékot fizetni, azonban ez sem keletkeztet Tbj. 5. § szerinti biztosítási jogviszonyt.

Tekintettel arra, hogy a korábban az Országos Egészségbiztosítási Pénztár által ellátott, az egészségbiztosítási pénzbeli ellátásokkal (táppénz, gyermekápolási táppénz, csecsemőgondozási díj, gyermekgondozási díj), baleseti táppénzzel és utazási költségtérítéssel kapcsolatos feladatok 2017. november 1-jétől a Magyar Államkincstár Központjához kerültek át, ezért esetleges további kérdéseit az elnok@allamkincstar.gov.hu , vagy a penzbeli@allamkincstar.gov.hu e-mail címre küldheti el, ahol készséggel állnak a járulékfizető biztosítottak rendelkezésére.

Mert Magyarország jobban teljesít, a magyar reformok (beleértve a közigazgatás és a TB reformját is) működnek. :)

(A nemzetgazdasági miniszter 28/2017. (X. 31.) NGM utasításának (MÁK SZMSZ) 46. § (2) bek. 10. értelmében a Magyar Államkincstár az egészségbiztosítás pénzbeli ellátásaival kapcsolatosan tájékoztatja a biztosítottakat, valamint segítséget nyújt az igény
érvényesítéséhez, lakossági megkeresés alapján szakmai tájékoztatást nyújt.)

Ezen túlmenően az igényelbíráló szervnél -a Megyei Kormányhivatal megyeszékhelyén működő Járási Hivatalnál, vagy ha a közszférában dolgozik a Magyar Államkincstár Illetmény-számfejtési Irodájánál, vagy ha 100 főnél többet foglalkoztató cégnél dolgozik a munkáltatói TB kifizetőhely tb. ügyintézőjénél- lehetősége van személyes konzultációt is kezdeményezni.

Javasoljuk, hogy a jövőben lehetőleg ne különböző fórumokon, közösségi, vagy egyéb internetes oldalakon, hanem az erre a célra létrehozott, hatáskörrel és illetékességgel rendelkező, jól képzett és jól fizetett társadalombiztosítási szakembereket foglalkoztató közigazgatási szervnél tájékozódjon.
Minta személyes konzultáció kezdeményezéséhez itt:

http://aktaforum.hu/showthread.php?…

vagy ha a közszférában dolgozik itt:

http://aktaforum.hu/showthread.php?…

Lásd még:
https://egbiztpenzbeli.tcs.allamkincstar.gov.hu/

További, az egészségbiztosítás pénzbeli ellátásaival kapcsolatos tájékoztatók, összefoglalók, segédletek, panaszlevél és egyéb beadvány minták itt:

http://aktaforum.hu/…mdisplay.php?…

pent # 2020.07.28. 15:07

Tisztelt jogi szakértők!

Azt szeretném kérdezni hogy kisfiunk október 5 en lessz 6-honapos. Közfoglalkoztatott ként én igényelhetem a gyed extrát?
Köszönöm szépen. Tóth-Szabó János

vaczkor... # 2020.07.29. 06:18

pent 2020.07.28. 17:07

Tisztelt jogi szakértők!

Azt szeretném kérdezni hogy kisfiunk október 5 en lessz 6-honapos. Közfoglalkoztatott ként én igényelhetem a gyed extrát?
Köszönöm szépen. Tóth-Szabó János

Kedves János!

Igen, igényelheti,ha a feltételeknek (két év biztosításban töltött idő) megfele, azonban ha az anya nem dolgozik (nem biztosított) és más módon sem mentesülnek a fizetési kötelezettség alől, úgy az anyának eü-i szolgáltatási járulékfizetési kötelezettsége keletkezik akkor is, ha nincs jövedelme.

https://www.nav.gov.hu/…0200701.html

Amennyiben rászorultak kérelemre
a Járási Hivatal dhat mentesítést ezen kötelezettség alól.

NoriKoni # 2020.07.29. 09:08

Tisztelt Szakértők!

Azt szeretném megkérdezni, hogy ha a férjem venné igénybe a Gyed extrát, akkor annak hogyan állapítható meg az összege.

Valamint ha én Gyeden vagyok és a munkaügyin keresztül közfoglalkoztatott lennék akkor én elvesztem a Gyed támogatásomat?

Válaszàt előre is köszönöm

sortie # 2020.07.29. 13:19

NoriKoni 2020.07.29. 11:08

Tisztelt Szakértők!

Azt szeretném megkérdezni, hogy ha a férjem venné igénybe a Gyed extrát, akkor annak hogyan állapítható meg az összege.

Valamint ha én Gyeden vagyok és a munkaügyin keresztül közfoglalkoztatott lennék akkor én elvesztem a Gyed támogatásomat?

Válaszàt előre is köszönöm

T. Kérdező!

  • A férjének az Ebtv-ben nevesített iránydó/számítási időszakban elért bruttó jövedelme alapján. A GYED météke 70%, azaz a fenti összeg 70%-át kapja gyed jogcímen.
  • Ha egy kicsit lejebb húzza a csúszkét a 2020.03.03. 14:53-i bjegyzésben részletesen le van írva, hogy az ellátások összegét hogyan, milyen jövedelem és módszer alapján kell megállapítani.
  • Nem, a gyermek féléves koától korlátlanul lehet a gyed mellett dolgozni. (Kérdés, hogy aki gyed-ben részesül lehet-e közfoglalkoztatott.) Azonban Ön és a férje egyidejűleg nek kaphat GYED ellátást.
NoriKoni # 2020.07.30. 18:03

Tisztelt Szakértők!

Gyed extra esetében ha a férjem szeretne igénybe venni akkor a gyerek születését megelőző két évben legalább 365 nap biztosított jogviszonynak kell lennie? Tehát ha a férjemnek volt egy 45 napos megszakítása attól még igényelheti a Gyedet?

Köszönöm

Judit8484 # 2020.08.26. 15:55

Tisztelt Szakértő!

1.gyermekünk után a gyedet 2020. November végéig kapom. 2. gyermekünket várjuk, utána csedre leszek jogosult 2021. Februárig.
2. gyermekünk után már azt tervezzük, hogy apuka venné igénybe a gyed extrát a csedet követően.
Kérdésem, hogy az első gyermek után a gyest apuka igényelheti-e 2020 decembertől, hogy pár hónap múlva ne kelljen nekem lemondani a javára?
Illetve munkaviszonyom még fennáll, akkor is fizetnem kell magam után az egészségügyi szolg-i járadékot, ha a nevemre nem érkezik ellátás?
Válaszát köszönöm

monoszkop # 2020.08.27. 08:49

Judit8484 2020.08.26. 17:55
Tisztelt Szakértő!
1.gyermekünk után a gyedet 2020. November végéig kapom. 2. gyermekünket várjuk, utána csedre leszek jogosult 2021. Februárig.
2. gyermekünk után már azt tervezzük, hogy apuka venné igénybe a gyed extrát a csedet követően.
Kérdésem, hogy az első gyermek után a gyest apuka igényelheti-e 2020 decembertől, hogy pár hónap múlva ne kelljen nekem lemondani a javára?
Illetve munkaviszonyom még fennáll, akkor is fizetnem kell magam után az egészségügyi szolg-i járadékot, ha a nevemre nem érkezik ellátás?
Válaszát köszönöm

T. Kédező!

A szülők közös háztartásában élő gyermekek után akár több TB ellátást is igénybe lehet venni (korábban ez nem így volt), viszont a jogalkotó azt a feltételt szabta, hogy ez esetben minden ellátást (csed, gyed, gyes) ugyanannak a szülőnek kell igénybe venni. (Azért, hogy olyan ne legyen, hogy az anya csed jogcímen van otthon a kicsivel, az apa pedig GYES jogcímen van otthon a nagyobbal, azaz egyik szülő sem dolgozik, mindkettő otthonukban éldegél. A jogalkotó ennek kizárására a fenti szabályt alkotta.)

A válasz tehát: Ha Ön csed-et kap, arra az időre az apa nem kaphat a másik gyermekre GYES-t. (Kaphatják mindkét ellátást, de azokat ugyanannak a szülőnek kell igénybe venni. A helyzetet bonyolítja, hogy a csed-et csak az anya veheti igénybe...)

Igen, egészségügyi szolg-i járadékot akkor kell fizetnie, ha Ön bár munkajogviszonyban áll, de a gyermek nevelése céljából fizetés nélküli szabadság jogcímen otthon van, és erre az időre a fenti TB ellátást/ellátásokat nem ön, hanem az apa kapja meg, mivel a Tbj. értelmében ebben az időszakban Önnek így szünetel a biztosítása.

sandra92 # 2020.09.15. 12:23

Tisztelt Szakértő!

Idén márciusban költöztünk haza Angliából és májusban megszuletett első gyermekünk. Én 9 hónapig odakintről kapok anyaságit (csedet), aztán semmit. Addig kint leszek biztosítva,majd itt megyek el allaskeresesi járadékra. A férjemnek 2017 óta folyamatos munkaviszonya volt odakint, majd hazakoltozve április elejétől 90 napig álláskeresési járadékot kapott, ezután állt munkába. Olvastam, hogy a gyed extra egyik feltétele a gyermek szuletese előtti 2 évben a 365 nap biztosítási ido. Ez Angliára is vonatkozik? Beleszámítódik a külföldön ledolgozott és biztosított ido? Ha igen, akkor mi alapján számolják a gyed extra összegét?

Előre is köszönöm a segítséget!!

monoszkop # 2020.09.18. 11:28

sandra92 2020.09.15. 14:23

Tisztelt Szakértő!

Olvastam, hogy a gyed extra egyik feltétele a gyermek szuletese előtti 2 évben a 365 nap biztosítási ido. Ez Angliára is vonatkozik?

  • IGEN, feltéve hogy az előírt okmánnyal igazolják.

    Beleszámítódik a külföldön ledolgozott és biztosított ido?

  • Igen, most beszéltük meg.

Ha igen, akkor mi alapján számolják a gyed extra összegét?

  • Kizárólag a magyar jogviszonyban elért jövedelemből/munkaszerződésben szereplő bérből figyelemmel a korlátokra.
  • Végezetül ne felejtsék el, hogy a GYED jogosultsághoz több feltétel egyidejű fenállása szükséges.
Polla # 2020.10.11. 06:28

Tisztelt Szakértő!
Az alábbi esetre vonatkozóan szeretnék állásfoglalást, tanácsot kérni:

  • Anyuka (baba várható születése 2021. április) nappali tagozaton decemberben szerzi meg diplomáját, januártól mesterdiplomára jelentkezik. Májustól KATA-s vállalkozásban nyelvtanár, a havi 25000 Ft-ot fizeti. A CSED-hez szükséges 365 nap biztosított jogviszonnyal a tanulói jogviszonyból adódóan nem rendelkezik.
  • Apuka több mint egy éves munkaviszonnyal rendelkezik, ő is megkezdte a mesterdiploma megszerzését.

Kérdésem az lenne, hogy milyen ellátásra jogosultak a baba születése után az első 6 (168 nap) hónapban, illetve utána. Apuka jogosult-e 8 órás munkaviszony mellett a gyed extra igénylésre? Ha igen, ebben az esetben az anyuka a tanulói jogviszony alapján biztosított lesz-e, illetve ha folytatja a KATA-s vállalkozást, milyen feltételek mellett teheti meg? A KATA-t mikortól meddig kell szüneteltetnie az anyukának? Köszönöm szíves segítségét!

Körmöndi Zoltán # 2020.10.15. 16:01

Tisztelt Szakértő!

GYED igényléssel kapcsolatos kérdésem lenne. Feleségem igényelte a gyermek születésekor GYEDet a CSEDel együtt. Most viszont én, mint vér szerinti apa és férj főiskolára/egyetemre adom be a jelentkezésemet. Aki gyermekgondozási díjban (GYED) részesül plusz 40 pontot kap a felvételi pontjaihoz. Van olyan lehetőség ,hogy az anya lemond a GYEDről és az apa igényli meg , vagy ha az anya igényelte utána már nem módosítható a GYEDet igénylő személy?
Válaszát előre is köszönöm!

Jusztasz # 2020.10.16. 08:24

Körmöndi Zoltán 2020.10.15. 18:01
Tisztelt Szakértő!
GYED igényléssel kapcsolatos kérdésem lenne. Feleségem igényelte a gyermek születésekor GYEDet a CSEDel együtt. Most viszont én, mint vér szerinti apa és férj főiskolára/egyetemre adom be a jelentkezésemet. Aki gyermekgondozási díjban (GYED) részesül plusz 40 pontot kap a felvételi pontjaihoz. Van olyan lehetőség ,hogy az anya lemond a GYEDről és az apa igényli meg

IGEN

vagy ha az anya igényelte utána már nem módosítható a GYEDet igénylő személy?

DE IGEN, MÓDOSÍTHATÓ

Válaszát előre is köszönöm!

Arra azért ügyeljen, hogy GYED-et az apa csak a CSED lejárta után kaphat, illetve, hogy a jogosultsági feltételekkel rendelkeznie kell.

fekitom # 2020.11.28. 17:07

Fekete Tamás 2020.11.27.
Tisztelt szakértő!
Édesanya 6 hónapos CSED igénybevétele után, én mint apa szeretném igényelni a gyed extrát. A feltételek nálam rendben vannak. A kérdésem az lenne, hogy 2 hivatásos jogviszonnyal rendelkezem, 1 Katasztrófavédő, 2 Országos Mentőszolgálat. A második jogviszonyom 50%-os az első pedig a fő állásom. Mindkét esetben természetesen fizetem a járulékokat. A gyed extra számításásnál, mindkét jogviszonyból származó jövedelmemből kell számolni a 70%-át (a maximalizált 225.400 Ft figyelembevételével) vagy csak a főállásomból származó jövedelem számítható be.
Köszönettel!

sortie # 2020.11.30. 06:41

fekitom # e-mail Jelentem! 2020.11.28. 18:07

Fekete Tamás 2020.11.27.
Tisztelt szakértő!
Édesanya 6 hónapos CSED igénybevétele után, én mint apa szeretném igényelni a gyed extrát. A feltételek nálam rendben vannak. A kérdésem az lenne, hogy 2 hivatásos jogviszonnyal rendelkezem, 1 Katasztrófavédő, 2 Országos Mentőszolgálat. A második jogviszonyom 50%-os az első pedig a fő állásom. Mindkét esetben természetesen fizetem a járulékokat. A gyed extra számításásnál, mindkét jogviszonyból származó jövedelmemből kell számolni a 70%-át (a maximalizált 225.400 Ft figyelembevételével) vagy csak a főállásomból származó jövedelem számítható be.
Köszönettel!

Amennyiben egyidejűleg több olyan jogviszonnyal rendelkezik,amelyekben a jogosultsági feltételek külön-külön is fennállnak, úgy a gyed-et mindegyik jogviszonyából külön-külön megigényelheti, de ebben az esetben sem kaphat összesen többet, mint a jogszabályban meghatározott maximális összeg.

Tom Breitkopf # 2021.01.02. 21:01

Hölgyek/Urak!

1)
Amennyiben van egy határozatlan idejű teljes állás (főállás) és egy határozott idejű félállás, a gyermek születéskor mind a két helyről kérni kell és lehet a csed folyósítását? Mind a két esetben a munkáltatónál kell kérni?

Jól értelmeztem egy korábbi választ, miszerint több helyről is érkezhet, csak nem haladhatja meg összesen a megállapított maximális összeget?

Köszönettel üdv.
Tom

Zsoltika0814 # 2021.01.31. 09:08

Tisztelt Szakértő!

GYED után érdeklődnék. 3 gyermekünk van, az anyuka kapja a Családi pótlékot mind 3-ra a legkisebbre aki 11 hónapos kapja a Gyest is. Az anyukának nincs meg a Gyedhez szükséges munkaviszony de az apukának megvan, az apuka igényelheti a Gyedet úgy hogy eddig az anyuka Gyest kapott? Tisztelt Szakértő válaszát előre is köszönöm!

Ádám1979 # 2021.02.09. 18:17

Tisztelt Szakértő.

Azzal a kérdéssel fordulok önhöz ,hogy hármas ikreink vannak és igényeltem a gyed extrát, de nem tudom hogy a folyósítás mind a három gyerek után jár vagy csak egyszeres az összeg és mennyi ennek az összege?
Előre is köszönöm a választ.

Niko # 2021.07.26. 19:19

Tisztelt Szakértő!
A CSED lejárta után ha az apa veszi igénybe a GYED-et, az anyának fizetés nélküli szabadságra kell menni a munkahelyén? Illetve ha tudja, hogy arra a munkahelyre már nem szeretne visszamenni dolgozni,akkor fel is mondhat?Ebben az esetben jár álláskeresési támogatás?
Ha viszont még a GYED időtartama alatt elhelyezkedik az anya egy új munkahelyen, van rá lehetőség, hogy “vissza vegye” az apától a GyED-et? ( amiatt, hogy az anya tudjon táppénzre menni a gyerekkel ha szükséges)
Köszönöm

triszt # 2021.09.21. 07:55

Tisztelt Szakértő!

2019. március 16. óta rokkantsági ellátásban részesülök (C2). Ezt megelőzően rehabilitációs járadékos voltam.

2021. szeptember 2-án gyermeket szültem. Kérdésem, hogy jogosult vagyok-e CSED-re, illetve GYED-re?

sallailetti # 2021.09.21. 14:56

Jónapot kívánok
Segítségét szeretném kérni . Nagyobbik fiunk 2019.márciusában született férjem kapta utána a gyedet 2021 marciusig. Időközben 2020 szeptemberben megszületett második fiúnk , ugye akkor szerettük volna gyest a kisebb után megigényelni, akkor ez még nem volt lehetséges viszont ha jól értelmezem mára már lehetne. Mivel 2021 márciusban a kisebbik utàn vette már igénybe az apa a gyedet ugye mivel 169. Edik naptól lehet ezt igénybe venni.. viszont a GYED extra azt írja hogy egyszerre kettő gyerek után is lehetett/ lehetne . Ez visszamenőleg megigényelhető? Előre is köszönöm vàlaszát.

mariann8 # 2022.04.11. 18:48

Tisztelt Szakértők! A következő problémám lenne: határozott idejű szerződésem van év végéig. Folyamatos munkaviszonyom van 2008-tól, most szeretnénk gyermeket. Viszont nagyon úgy számolom, hogy ha kb. mostantól jönne össze a baba és csak jövőre a szülés ugye, akkor elesnék a juttatásoktól, mivel a szülés idején nem lenne tb. viszonyom, ha netán nem hosszabbítanak. Max. csedet kapnék a 28 napos szabály miatt, de gyedet saját jogon nem, csak a Férjem vehetné igénybe ugye? Akkor viszont kellene fizetni az eü. járulékot.... Esetleg tud- e valamilyen kiutat? Válaszát előre is köszönöm!