Betegszabadság. S.O.S!!!


monoszkop # 2020.08.25. 08:59

Regi123 2020.08.25. 08:43

2012. évi I. törvény a munka törvénykönyvéről

80. § (1) A munkavállaló munkaviszonya megszüntetésekor (megszűnésekor) munkakörét az előírt rendben köteles átadni és a munkáltatóval elszámolni. A munkakörátadás és az elszámolás feltételeit a munkáltató köteles biztosítani.

(2)50 A munkaviszony felmondással történő megszüntetésekor legkésőbb az utolsó munkában töltött naptól, egyébként legkésőbb a munkaviszony megszűnésétől számított ötödik munkanapon a munkavállaló részére ki kell fizetni a munkabérét, egyéb járandóságait, valamint ki kell adni a munkaviszonyra vonatkozó szabályban és egyéb jogszabályokban előírt igazolásokat.

Regi123 # 2020.08.25. 06:43

Tisztelt Hölgyem/ Uram!
Érdeklődni szeretnék hogy 2020. 07.17tol közmunka programba dolgoztam 2020. 07.30 tól betegszabagsagon voltam 2020.08.03 ig amit le is adtam a munkáltató számára. 2020.08.05en megszünt a munka viszonyom pályázat miatt, a fizetésemet megkaptam, de a betegszabadság összegét, nem hívtam a hivatalt ez ügyben de csak annyit mondott, vagy a héten vagy a jővoheten, ma 2020.08.25 ke van és még nem kaptam meg. Kérdésem az lenne ilyen esetben mennyi ideje van ki utalni a munkáltatónak, az összeget. Válaszát előre is köszönöm

Kovács_Béla_Sándor # 2020.04.28. 06:25

Ha te mondasz fel, akkor egyáltalán nem kell felmenteni a munkavégzés alól. Viszont a fizetés nélküli szabadság alatt nincs munkavégzési kötelezettséged.

Mi is a kérdés? (És mi köze a betegszabadsághoz?)

arthur9 # 2020.04.27. 16:01

Bocsánat, a fizetés nélküli szabadság topicban akartam a hozzászólást írni, rejtély, miért ide tette a rendszer :D

arthur9 # 2020.04.27. 15:59

Kedves Fórumozók!

Jelenleg fizetés nélküli szabadságon vagyok (június végéig a munkáltatóval való megállapodás alapján) és kaptam egy jó ajánlatot. Magyarán felmondanék, hogy munkaviszonyt kezdjek más cégnél. A kérdésem a felmondási időre vonatkozik. Normál esetben ha jól tudom, egy hónap a felmondás, vagyis ha holnap felhívom a főnökömet és írásbeli felmondást küldök neki, akkor május 28-tól szűnik meg a munkaviszonyom a régi cégnél, másnap kezdhetem az újnál az új munkaviszonyt. Két hét alól szoktak felmentést adni, az első két hétben kéne bejárni... de ugye fizetés nélkülin vagyok. Ilyenkor mi történik? Mikor jelenthetnek be az új munkahelyen? A hab a tortán, amit csak féve súgok, hogy igazából dolgozunk... ilyenkor is kérheti a régi munkáltató a két hét munkavégzést és a maradék két hét alól felmenthet de csak az egy hónap után jelenthet be az új munkáltató? Vagy fizetés nélküli szabadságról felmondással helyből megszűnik a munkaviszonyom és csak a jóérzésemen múlik, hogy nem hagyok elvarratlan szálakat magam után? Köszönöm a válaszokat!

agi40 # 2020.04.02. 12:52

Tisztelt Szakértők!

Valaki 2020.március 30-án felmondott a munkahelyén.Időközben megbetegedett és április 2-től keresőképetelen lett.
A felmondási ideje 30 nap.

Kérdésem :

  • a felmondási idő ledolgozásának kezdő időpontja 2020.március 30? Esetleg a felgyógyulását követő naptól számitják a felmondási időt ?
  • április 2-től jár neki a betegszabadság?

Még,ha rossz is az optikája a helyzetnek,ez egy valós történet, nem arra irányult a felmondás,hogy ne kelljen ledolgozni a felmondási időt, kérem szíveskedjenek válaszolni!
Előre is köszönöm.
Tisztelettel !

bigdady # 2020.03.22. 08:47

Hát ezt én is szeretném tudni...

drbjozsef # 2020.03.22. 08:36

bigdady,

Mit utalt el a TB-nek? A te betegszabadságra járó javadalmazásodat? Ejj.

Az hogy lehet?"
A munkáltatód az hülye, úgy.

A rendes fizetésedet is el szokta utalni a TB-nek?
(Egyébként mi nála a TB?)

bigdady # 2020.03.22. 07:56

„intentio 2020.03.10. 13:08

Fizetési napon a fizetéssel együtt a munkáltató fizeti ki.

126. § (1) A munkáltató a munkavállaló számára a betegség miatti keresőképtelenség tartamára naptári évenként tizenöt munkanap betegszabadságot ad ki.

Mt. 146. § (5) A betegszabadság tartamára a távolléti díj hetven százaléka jár.

(A távolléti díj fizetésére a munkáltató köteles. Fenti szabályok alkalmazásánál nincs jelentésége annak, hogy a keresőképtelenséget a háziorvos, vagy a kórház (fekvőbeteg gyógyintézet/ igazolja.)

Szia Intentio

Munkáltató azt mondja ő elutalta a TB-nek. Az hogy lehet? Köszönöm

Kovács_Béla_Sándor # 2020.03.18. 14:20

A munkavállaló számára pont költségmentes a munkajogi per. De te csak sírj tovább nyugodtan. Zsepid van?

fruzsi53 # 2020.03.18. 10:00

Akkor csak reménykedhetünk! Majd békeidőben pereskedhetünk, bár az meg többe kerül, mint a betegállomány utáni járandóság. Mindenesetre embertelen egy rendszer, ahol a munkavállaló ilyen kiszolgáltatott. Köszönöm a válaszokat.

wers # 2020.03.18. 06:48

Azt a választ kapták, hogy nem kapnak betegállomány idejére semmiféle térítést, mert az QMV nem fizet ilyet.

Oh, az OMV lekerült a jog térképéről? Igaz, ez egy szabad ország. De ennyire?

fruzsi53 # 2020.03.17. 17:51

Lányom OMV kúton dolgozik, van a kút mellett Spaar is. A kút franchise rendszerben működik. Ma megkérdezték a főnököt, hogy mi lesz, ha megbetegegnek? Azt a választ kapták, hogy nem kapnak betegállomány idejére semmiféle térítést, mert az QMV nem fizet ilyet. Lehetséges ez?Nem a bérlőnek kell fizetni ilyen esetbe, akitől a bért kapják? Köszönöm a segítséget.

Szomorú örökös # 2020.03.16. 16:42

ezt a kormánynak kell kezelnie, külföldön van rá példa

No és hány jó példát vettünk már át külföldről? :-O

Brüsszel ecélból már hozzánkvágott egy jól látható összeget

Na ja, én már sejtem, hogy azok az összegek hová vándorolnak majd. Inkább örüljünk, ha nem takarítják le szigorúan „nemzetvédelmi” célokkal az összes banki megtakarítást csak úgy, ahogy már egyszer anno a magánnyugdíjakkal is megtették ugyanezt. :-O

wers # 2020.03.16. 12:00

És mire megy vele egy cég, ha a dolgozóinak a java része elmegy emiatt fizetés nélküli szabadságra?

Némi túlzást érzek. Nálunk 150 főből kettő jelezte, hogy nem tud jönni dolgozni, ill. nem minden nap. Az osztály, ahol én dolgozom csak egy főt érint, de a felesége meg tudja oldani.

Ez biztos nem átlag példa, de nem is extrém.

Kovács_Béla_Sándor # 2020.03.16. 10:11

Szerintem csodálkozni fogsz.

Szomorú örökös # 2020.03.16. 05:22

Pici78

Én arra gondoltam egyébként, hogy erre az időre fizetés nélküli szabadság jár.

És mire megy vele egy cég, ha a dolgozóinak a java része elmegy emiatt fizetés nélküli szabadságra? Lehúzhatják a rolót, becsődölnek és a végén nem lesz hová visszamenni dolgozni a végén. Nekik továbbra is az az érdekük, hogy a munkák el legyenek végezve, mert akkor működőképes a cég.

Szomorú örökös # 2020.03.16. 05:20

efi99

hogyan kellett volna ezt lezsírozni a munkáltatóval péntek este 10 és holnap reggel 7 között így a hétvégén, valamint, úgy általában hogy hova tegyük a gyereket?

Nekem egy kedves rokonom több hónapon át tartott baby-sittert ahelyett, hogy a munkáltatójánál elintézte volna a kicsit későbbi munkakezdést és még előtte le tudja bölcsödében adni a gyerekét. Nem volt egyszerű, mert abból a pénzből, amit keresett, nehéz volt ezt a helyzetet fenntartani, de csak megoldotta valahogy - sajnos később megtudtam azt is, miből futotta neki rá :-( A végén akkor változott a helyzet, amiért a sorozatos fizetési késések miatt otthagyta a baby-sitter.

A munkáltató feldughatja magának a felmondását, mert erről nem a szülő tehet.

Amíg a törvény őt védi és nem a dolgozót, addig bizony tök mindegy, hogy te laikusként hogy gondolod, attól még sok ember kerülhet utcára.

Kovács_Béla_Sándor # 2020.03.15. 23:31

Nem.

Pici78 # 2020.03.15. 22:51

Nagyon köszönöm a válaszokat! Nekem nincs gyerekem, tehát megyek holnap dolgozni, csak kicsit már tényleg unalmas, hogy vannak olyanok, akik egy hetet dolgoznak, utána meg két hétig táppénzen vannak, mert a gyerek beteg. Arra gondoltam, ha egy ilyennek belebegtetnék, hogy kapja a munkabért, akkor naná hogy otthon maradna, nem is törekedne máshogy megoldani a gyermekfelügyeletet. Én arra gondoltam egyébként, hogy erre az időre fizetés nélküli szabadság jár. Táppénzt szerintem sehogyan sem kaphatnak, mivel ahhoz igazolás kell szerintem. Jogilag ez a helyzet vis major, nem?

efi99 # 2020.03.15. 19:24

Most pedig, halljuk kbs javaslatát, hogy hogyan kellett volna ezt lezsírozni a munkáltatóval péntek este 10 és holnap reggel 7 között így a hétvégén, valamint, úgy általában hogy hova tegyük a gyereket? Ha már egyszer a Kedves Vezetőnek annyi esze volt csak, hogy gyakorlatilag hétvégén jelentette be, péntek reggel helyett (közben meg ugye, mint a szélkakas forgott). Ráadásul teljesen feleslegesen záratták be.
A munkáltató feldughatja magának a felmondását, mert erről nem a szülő tehet.

alfateam # 2020.03.15. 14:00

Pici78!

És ha elmész dolgozni, felügyelet nélkül hagyod a fiatalkorút az Kiskorú veszélyeztetése és az is Jogszerű.

Kovács_Béla_Sándor # 2020.03.15. 13:42

Pici78; hogy mit kap? Jó esetben figyelmeztetést, hogy azonnal vegy fel a munkát, rosszabb esetben azonnali hatályú felmondást. Jogszerűen.

oligaliga # 2020.03.15. 12:28

Ebben minden lehetőség le van írva:

https://dex.hu/x.php?…

Pici78 # 2020.03.15. 10:05

Tisztelt jogtudósok!

Aki hétfőtől nem megy munkába, mert nincs kire hagyni a gyereket, az mit kap azokra a napokra, amíg a gyerek miatt nem tud munkába menni? Illetve járvány esetén ha valaki bolti eladó, jár-e veszélyességi pótlék?

Válaszukat előre is köszönöm!