Hibáztam, elnézést!


pixel # 2005.04.19. 21:21

Nem értem mit kell vinyokkal üzletelni 11e-ért 80Gb-st lehet venni...

Meg nem ne haragudj, de szánalmas az is aki használt vincsesztert árul és palimadar aki megveszi.
Na ok ,én is keresek 100MB-s vinyot, ilyen meg csak ócska van. (486-ba kell)
Feltételezhetőleg az adásvételről még csak tanu sincs, akkor 30 nap alatt lezarjak az ugyet és vége.
Ellenkező esetben ajánld fel, hogy visszavásárolod a "badsectoros" cuccot.

nando # 2005.03.19. 10:14

Az otthoni gépemmel nem lesz gond.

Sz.Zoltán # 2005.03.19. 05:20

A szofverkínálatot nem tudja bizonyítani, azt felejtsd el. De ami az otthoni gépeden van...
Hívatkozz arra, hogy a vinyó jó volt, ha mindenképpen ki akarsz bújni.
Ha meg EMBER akarsz maradni, akkor visszafizeted neki a vételárat, nem nagy összegről lehet szó.

nando # 2005.03.18. 19:56

Most a bűnös kér egy mentőövet, tanácsot,:
Történt, hogy nyár környékén vettem egy winchestert kéz alól egy internetes apróhirdetés alapján. Miután kipróbáltam szembesülnöm kellett azzal a ténnyel, hogy csúnyán átvertek, ugyanis a winchester hibás, képtelen ellátni a feladatás. Természetesen nem sikerült felvennem a kapcsolatot az előző tulajdonossal. Ezek után úgy határoztam, hogy én is továbbadom, tudván, hogy a vinyó használhatatlan, szintén egy internetes apróhirdetés folyamán. Csakhogy voltam oly pofátlan, hogy felturbóztam egy „picit” a portékámat, nemhogy nem szóltam arról az „elhanyagolható” tényről, mi szerint használhatatlan a winchester, de még ígértem mellé (rá), pár illegális szoftvert – természetesen nem volt rajta semmi, ugyanis – mint említettem – használhatatlan. A vevő – részemről - sajnos nem volt rest és feljelentést tett, a rendőrség meg is talált, ugyanis elkövettem azt a pancser hibát, hogy az itthoni telefonommal vettem fel a kapcsolatot a sértettel. A sértett a rendőrségnek nem csak a csalást árulta el, hanem azt is, hogy illegális szoftvereket ígértem neki (ezzel saját magát nem mártotta be?). Talán fontos megemlítenem, hogy a vinyóért kértem a pénzt, nem a szoftverért, reális áron adtam el, tehát az a vád nem (?) érhet, hogy a tartalom belejátszott volna a vételi árba.
A kérdésem, hogy a „marketing-dumáért” megüthetem a bokámat, a megtévesztést elismerem, de a szoftver sokszorosítást nem szeretném nyakamban tudni, ugyanis nem követtem el!
Üdv: