Honlapomon reklámozhatom-e?


Sücy # 2005.09.15. 07:55

A bannercsere barterügylet. Reklámfelületet adok reklámért.
Viszont a TEÁOR-os téma valós, tudom, mert az én tevékenységeimbe is be van jegyezve.
Márpedig ha ilyen kategória létezik, akkor annak oka van. Tehát mindenki, aki pénzért reklámoz bármit a honlapon, kell, hogy legyen egy ilyen tevékenysége legyen a vállalkozóijában/alapító okiratában.

pixel # 2005.09.14. 21:45

Ha ez valós lenne akkor egyes bannercsere programokból állati sok bénz folyna be az államkasszába.
Teszek egy törvényjavaslatot...

Sücy # 2005.09.01. 11:32

Annyit azért érdemes hozzátenni, hogy létezik olyan TEÁOR tevékenység, hogy internetes felület webgazda általi értékesítése. Azaz csak ilyen címen szerezhetsz pénzt a honlapodra kitett reklámmal.

pixel # 2005.08.07. 14:02

Semmilyen.
A partnerprogram legális, ha a "játék" nem félrevezető, viszont sok esetben megtörténi, hogy az igér juttatás elmarad (ha igérnrk ilyet)

gabu # 2005.08.06. 21:27

Szeretnék a Betandwin illetve a Sportingbet
sportfogadási irodák partnerprogramjában részt venni, de nem tudom, hogy a hatályos magyar jogszabályok megengedik-e. A partnerprogram belépéséhez feltétel, hogy kihelyezzem honlapomon a játék elérhetőségét,/ amiután hirdetések útján , vagy valamiképpen reklámoznom kell az oldalamat, hogy minél többen felkeressék, és játsszanak./ Arra szeretnék választ kérni, hogy milyen lehetőségek vannak ebben a témában, jogilag. Köszönettel.Gabu