lakás tulajdonrész megváltás, kötelemből killépés


blafit # 2021.11.23. 15:53

Tisztelt jogi ismeretekkel rendelkezők!

Van befejeződőtött válóperból erdedő ügyem, ex tulajdonrészét kb azonos napon szerződésben rendeztük mint a közös gyereket, a válást, láthatást, kapcsolattartást:, másik lakást vett még előtte, és még át is jelentkezett a bíróság ezt rögzítette is
Kifizettem a tulajdonrészét , az ügyvéd költségeket, átírást vállaltam (úgy kapott pénzt, hogy csak a meglévő 100.000 FT gy-t különbözet lett elszámolva ), de lassan megy temészetesen.
Az ingóságokat és kecót kipucolta csak olyant hagyott ami főleg kidobni való volt, a lakás szerves részét képező konyhabútort elvihette. nem akkora baj de Jelentős érték és szerintem enélkül nem is lett volna beköltözhető , de ráhagytam, szereztem újat , festés, vízbekötés gázszerelő, stb
új lámpák mert azt is vitte. :) :) .)
Sok alkalommal voltam a banknál , hiánypótlás, mos már csak a közjegzői aláírás kell.
Közli 3 hétig nem ér rá , egy levelében zavarosan elszólta magát, hogy neki a kell az egész kóceráj , (email ),most a munkára a hivatkozik főleg ., ott vagyok, hogy közben családjogilag is ott tesz keresztbe ahol tud, kijön az elhozatalkor visszavitelkor és provokolál.
2x nem akarta elengedni, ebből egy alkalom már végrehajtható lett volna. a rendőrök kiérkezése előtt kiszaladt a gyerek bőgve
A KÖZÖS felügyeletet nem engedte se a munkarendhez illeszkedő láthatást , pedig a 30 km nem akadály, viszont az alapdolgok egy részénél is úgy kell felhívni a figyelmét időjárásnak megfelelő ruházat, iratok stb biztosítására. (szinte sosem zavartalan a kt., a mobilt nem veszi fel a gyerek, pedig ez is biztosított jog )
Az ellennevelést a családsegítő megállapította. (erős pressziót alkamaz a gyeereknél )
plusz leigazoltatt a gyámügynél hogy ő egyedül neveili a gyereket
a készhez kapott iratot nem írtam alá, az államkincstárnál ellentmondtam,
se nem költöztem ki végleg, ő meg egy hét alatt becuccolt egy pasit ,
(az álala kitöltött nyomtatott papír nálam van, később egy másik (de csak családsegítős ) iratban megállapították hogy ők akárhogy nézzük együtt élnek)

Most ezzel mit kezdjen az ember ??