Semmis vádra alapozott jogerős ítélet


oligaliga # 2021.08.26. 13:20

Találkoztam olyan elítélttel, aki csak nem annyira volt bűnös. :D

Kovács_Béla_Sándor # 2021.08.26. 12:05

Ha őket kérdezed, minden elítélt ártatlan.

oligaliga # 2021.08.26. 11:56

Eperke

Ez a sztori nem kerek. Kezdve azzal, hogy csak a társtettesként elkövetett, szabálysértési összeghatárt meg nem haladó lopás kísérletéért nem adnak 1 év 8 hónapot. A vádiratodban volt más vád is, ami miatt elítéltek. Ha csak ez a vádpont "hamis", a jogerős ítélet ellen lehet felülvizsgálatot kérni, amihez kérd ügyvéd segítségét.

Eperke # 2021.08.25. 01:43

2016-n vádat emeltek ellenem egy olyan bűncselekményben, aminek a VÁDIRATA SEMMIS, DE MINIMIS MEGALAPOZATLAN volt.
A bűncselekmény időpontjában előzetes letartóztatásban voltam. Először intervallumban adták meg az elkövetés időpontját, majd azt panaszomra többször megváltoztatták az 5,5 éves tárgyalási eljárás során. Dacára, hogy 2014. augusztus 8-án előzetes letartóztatásban voltam, és a másodfokú jogerős ítélet ezt a napot jelöli meg elkövetési időpontnak, elítélték 1 év 8 hónap letöltendő börtönbüntetésre. A bűncselekmény: szabálysértési összeghatárt meg nem haladó lopás kísérlete, társtettesként. Ez olyan, mint egy nehéz ikerszülés. Üvölt, hogy kreált vád. Mit tehetek? Ügyvédem milliókkal húzott le, 5,5 év alatt tönkrementem, elvesztettem minden kapcsolatom, pénzem.
Eperke