Miért kell az Alkotmányt értelmezni?


Impossible # 2010.05.27. 21:58

Leg,

42-43-as karod úgy is lehet, ha nem (szinte) tiszta izom. Az öcsém testépítő, neki 48.5 volt a max. eddig. De neki az izomból áll. 40 felett izomban már eléggé jónak számít szerintem, az már bőven átlagon felüli. Nade mindegy egyes rohadt centiért nagyon meg kell szenvedni, ami nemcsak az edzést, hanem a megfelelő táplálkozást is jelenti.

Legislator # 2010.05.27. 21:21

Nekem "csak" ennyi a célom. és abba már bele sem mennék, hogy milyen torz azoknak az esztétikája, akik ezeket a túlgyúrt roncsjelölteket piedesztálra emelik.


Sunshine after the rain.

Sz.Márton # 2010.05.27. 20:43

Bár nem Alkotmányt értelmező téma, de a méreten túl, az összképet jelentő esztétika mellett, általában az erőnlét és a közérzet is döntő, hiszen az eredeti cél az egészség építése (is) lenne. Ma már sajnos a profi versenyzők a legendás testépítést elvitték a gyógyszergyártás és egyéb hasonló termékek felhasználásának a legmaximálisabb irányába. Néhány versenyző off seasonban akkora mint egy óriás hegyi gorilla bezabálva. A lényeg az lenne, hogy érezd jól magad, de jó sokáig egészségesen!

Legislator # 2010.05.27. 20:32

Jó, akkor most előjövök a farbával. Szerintetek egy 42-43-as kar nagyon gáz úgy, hogy min. öt éve nem volt súlyzó a kezemben?

Marci: tehetséges (izomfejlesztés vonatkozásában)=genetikailag jó adottságokkal bíró+szorgalmas és fejlődőképes?


Sunshine after the rain.

Sz.Márton # 2010.05.27. 20:29

Impy!

Egy megfelelően magas, valóban tehetséges ember 10 év edzéssel ha rendesen eszik, elérheti koksz nélkül is. Csak megtartani nehéz, mondjuk majd 50 év felett.
Azért majdnem akkorát el lehet érni másnak is, nagy szorgalommal több idő alatt (még sportkiegészítők nélkül is) és nagy súllyal szteroid nélkül is, legfeljebb nem olyan szálkásan a legendás ötvenes méret körül, mint a valódi szteroid-huszárok szénhidrátbetöltés után és kokszosan gyúrva és fejlesztve. Viszonylag nem túl nagy súllyal is meglepően nagyra növelheted magad, ha jól és sokat edzel, de sok-sok évig, mert akár húsz év után is tudsz még lassan fejlődni, csak tartsd karban. A túl gyors fejlődés rövid idő alatt, az valóban gyanús!

Impossible # 2010.05.27. 20:06

50-es kar (nem bedurranva) csak szteroiddal lehetséges...

Legislator # 2010.05.27. 19:50

Miért, a tied akkoraXD?


Sunshine after the rain.

Sz.Márton # 2010.05.27. 19:44

Naturálba bizony, hogy nem kevés...!
De jogilag már ezt ne is értelmezzük!

Legislator # 2010.05.27. 19:41

Az ötvenes kar kevés szerinted?


Sunshine after the rain.

Legislator # 2010.05.27. 19:41

Akkor én gyúrok, Impi nézi a közigállásokat. Végül is hol itt a gond?


Sunshine after the rain.

Sz.Márton # 2010.05.27. 19:17

Hol itt a gond? Te meg gyúrjál vazze'...
Impy meg "közigállás" honlapon nézzen jobban körül..

Legislator # 2010.05.27. 19:13

Jaj Marci, ezen nem múlik semmi. Bár nekem lenne egy 6-8 centi pluszizom a bicepszemen (tudom, ezért tenni is kell...). Mi a gond egyébként?


Sunshine after the rain.

Sz.Márton # 2010.05.27. 19:09

Leg!

Ötvenes??? Végül is határeset (off season), de a lényeg NO KOKSZ! Persze, hogy nem láttál.(...), meg ilyen kiterjedt őseim sincsenek mint a fórum "ötismeretséges" közösségének.

Sz.Márton # 2010.05.27. 19:09

Leg!

Ötvenes??? Végül is határeset (off season), de a lényeg NO KOKSZ! Persze, hogy nem láttál.(...), meg ilyen kiterjedt őseim sincsenek mint a fórum "ötismeretséges" közösségének.

Legislator # 2010.05.27. 19:00

Marci:-D. Régen láttunk, biztos szénné gyúrtad magad, és ötvenes a bicepszed.


Sunshine after the rain.

Legislator # 2010.05.27. 18:59

"Meg állítólag 5 ismeretségen keresztül ismered az egész világ összes emberét."

Csak azokat, akik feliratkoznak ismerőskereső szarokra. Jó üzlet a titkosszolgálatoknak, könnyebb a delikvenseket felderíteni.

Imp! Imponáló rokonság. Kis Pippin??? Most erre majdnem olyat írtam ide, amit a 8 év alatt még sohasem:-D.


Sunshine after the rain.

Sz.Márton # 2010.05.27. 18:30

Az a római katona tényleg nagyon rossz helyen sebesülhetett meg....

Impossible # 2010.05.27. 17:57

Meg állítólag 5 ismeretségen keresztül ismered az egész világ összes emberét. A kicsi a világ jelenségről láttam egy műsort régebben, abban volt ez.

Kiss Ernő is a rokonom volt.

Kis Pippin is állítólag. :D

Hát meg ugye a honfoglaló magyarság egyik legősibb törzséből származom. A legenda szerint pedig a családunk névadója egy sebesült római katona. Szóval ha ezt vesszük, végülis még római is vagyok. :D Meg az egyik dédanyám lengyel. Sok mindent nem mondtam. Nade minél réberre megyünk vissza, annál érdekesebb összefüggésekre bukkanhat az ember, és ez sok család esetében így lehet.

Legislator # 2010.05.26. 23:31

WOW. Megnyerted a vitát.

Ezt nem is mondtad:-). Nekem szegről-végről Batthyány Lajos, és Hám János esztergomi érsek, továbbá Lévay egri püspök a rokonaim. Egyébként kis ország, de kiterjedt családok, egy szinten túl "mindenki" rokon.


Sunshine after the rain.

Impossible # 2010.05.26. 23:12

"Kacsa rendkívűl helyesen tett észrevételt, mert Lázár Vilmos ezredes volt"

Meg azon kívül a rokonom is. :)

Legislator # 2010.01.26. 22:11

Igen. Impi! Csodálkozz pls, meg válaszolj a mailemre, ha már koptattam a billentyűzetet...:-D


Sunshine after the rain.

Sz.Márton # 2010.01.26. 22:08

Biztos még Impy is csodálkozhatna a rokonodon ha olvassa

Legislator # 2010.01.26. 22:05

:-D.


Sunshine after the rain.

Sz.Márton # 2010.01.26. 22:01

Igaz. A hatalmáról csak annyit, hogy érkezésére többek között még a füvet is zöldebbre festették neki egyszer egy helyőrségben...!

Legislator # 2010.01.26. 22:00

Van a családban olyan, akire nemcsak én "csodálkoznék fölfelé". Lefelé meg minek kérdezzek, hacsak nem "úgy":-D. Bár nem tudom, Te melyik eset vagy...


Sunshine after the rain.