Fórum közigazgatási jog régebbi elöl     új hozzászólás

Kormányhivatali határozat

Kovács_Béla_Sándor # e-mail 2020.05.26. 08:51

Akkor nem vagy köteles nyilatkozni. A munkáltató viszont nem köteles foglalkoztatni.

www.kbs-ugyved.hu

Péter1957 # e-mail 2020.05.26. 08:34

Tiszteletem!

Klebelsberg Központ alá tartozó kormányhivatali munkavállalóként(MŰSZAKI FELADATOKAT ELLÁTÓ DOLGOZÓ vagyok) vagyonnyilatkozati kötelezettségem van!?
Kérdésem, hogy miért köteleznek vagyonnyilatkozatra ha a
2007. évi CLII. törvény 3.paragrafusa (Frissítve: 2020. május 25) egyértelműen kimondja kik, milyen pozícióban lévő személyek kötelezettek erre?
Kizárólag pénzügyi, költségvetési, közbeszerzési, jogi stb. munkavállalókat érinti, műszaki végzettségű és az ezt gyakorló dolgozókról nem tesz említést a jogszabály.

Konkrét válasz reményében,

Üdvözlettel:
László

Tiszteletem!

Klebelsberg Központ alá tartozó kormányhivatali munkavállalóként(M?SZAKI FELADATOKAT ELLÁTÓ DOLGOZÓ vagyok) vagyonnyilatkozati kötel

szépheléna # e-mail 2011.03.18. 06:33

Kedves Fórumozók!

A következő kérdésre szeretnék választ kapni:
Ha a Budapest Főváros Kormányhivataltól van egy jogerős végzésem, mely helybenhagyja az Önkormányzat azon döntését, mely szerint a tulajdonomat képező üzlethelyiségemet egy cég jogtalanul használja, kivel tudom az ingatlant azonnali hatállyal bezáratni? Tartok attól, hogy a jogtalan használó jogszabálysértésre hivatkozva megtámadja a határozatot.
Kihez forduljak segítségért?
Köszönöm a válaszokat!