Kormányhivatali határozat


Benzindiesel # 2020.08.02. 19:22

Szomoruörökös gondoltam,hogy addig kell a vasat ütni amég meleg.DE nincs ezzel baj.AKad még mit a t3jbe aprítani.AZ ilyen emberek egy idő után tudod átesnek a ló túlodalára.Én meg figyelek!

Szomorú örökös # 2020.08.02. 18:17

Benzindiesel

Az a vicc,hogy nem én nyertem,hanem az asztmás.

Az inkább a vicc, hogy te megpróbálod ezt felülbírálni 2,5 év után. Megjegyzem, semmi jogalapod nincs hozzá, de csak fuss nyugodtan a saját vesztedbe. Részemről OFF a továbbiakban.

Benzindiesel # 2020.08.02. 17:10

Ettől még leesik az állatok.A bdeteg nyertes sima b jogsi,érettségi es vmi szállodai recepciós. Nekem hivatásos jogsi b,c kategória,karosszérialakatas szakmunkás bizi,ív és lánghegesztő,fakitermelő okj motorfűrész kezelőivel. De lehet,hogy nem barna a nyelvem.

Benzindiesel # 2020.08.02. 17:01

Alfateam tőlem nem kérték az erkölcsit,csak lekértem.A beteg megnyerte az állást.

Benzindiesel # 2020.08.02. 16:55

Igen,ez a demokratukusan működő jogállam

Benzindiesel # 2020.08.02. 16:53

Az a vicc,hogy nem én nyertem,hanem az asztmás.A lkormányhivatal megállapította a jogszabálysértést és 2.5 éve semmi.Ha nem hiszed el,minden dokumentum a rendelkezésedre áll.x ügyvédi irodában már ott hagytam az esetre 200 ezret de csak lehúzott és baromira nem értette a lényeget.AZért írtam le a dolgot,bhogy háthavalaki megadja az észt merre tovább.

Szomorú örökös # 2020.08.02. 16:52

Benzinsiesel

ELőre megírt forgatókönyv volt,ki lesz a nyertes pályázó.

Ma már minden fontos pályázat így működik, hogy nagyon is tudják, milyen feltételeket kell rá szabni, mert az csak szinte egyetlen emberre érvényes, aki nyerni fog. Sőt eleve meghívásos, azaz az vesz részt rajta, akit eleve felkérnek rá, hogy pályázzon. Jelen esetben muszáj volt a pályázatot kiírni a törvény miatt, de nagyon is tudták, hogy ki lesz a nyertes pályázó, mert az már a pályázat eldöntése előtt megvolt. Mit csodálkozol ezen? Széllel szemben akarsz pi...álni, és még csak észre sem veszed. Most úgy őszintén, mit vársz? :-O

alfateam # 2020.08.02. 16:46

Szerintem te vagy vicces ezzel a Te történeteddel!
Az önkormányzat pályázatot ír ki falugondnoki állásra.
Ketten pályáztok te mag az asztmás. Az asztmás nyer de tőled kérik az erkölcsi bizonyítványt a pályázat elbírálása után. Te a kormányhivatalhoz fordulsz és neked adnak igazat! Miben is ad igazat a hivatal, te nyertél a pályázaton és nem az asztmás?

Benzindiesel # 2020.08.02. 16:46

A feltételek a következők voltak:b kategóriás jogosítvány,5 éves vezetői gyakorlat,állandó lakcím a községben

Benzindiesel # 2020.08.02. 16:35

Mint írtam van egy eredeti példány az álláspályázatra,onnan másolom: "A pályázatot a pogármesternél lehet benyujtani melyben csatolni kell az önéletrajzot.A pályázat elnyerése esetén erkölcsi bizonyítványt kell leadni." Viccesek ezek nagyon.Úgy szavaztak döntő többséggel a nyertes pályázónak,hogy nem is tudták mi áll az erkölcsi bizonyítványában

alfateam # 2020.08.02. 16:25

„,viszont nem kérték csak a pályázat elnyerése után annak bemutatását.”
Te ezt biztosan érted én nem!

Benzindiesel # 2020.08.02. 16:14

Nem nyertem

Benzindiesel # 2020.08.02. 16:13

Természetesen az állás betöltésére kíírt hirdetményből megőriztem egy példányt.Még az egeszségügyi alkalmasságot is mellőzték a kritériumok közül.ELőre megírt forgatókönyv volt,ki lesz a nyertes pályázó.

alfateam # 2020.08.02. 16:11

,viszont nem kérték csak a pályázat elnyerése után annak bemutatását.

Most akkor nyertél vagy nem nyertél?!

Benzindiesel # 2020.08.02. 15:12

Természetesen van erkölcsi bizim és tiszta is.Le is kértem az állás pályázati anyagához,viszont nem kérték csak a pályázat elnyerése után annak bemutatását.

Benzindiesel # 2020.08.02. 15:04

Természetesen van erkölcsi bizim és tiszta is.Le is kértem az állás pályázati anyagához,viszont nem kérték csak a pályázat elnyerése után annak bemutatását.

alfateam # 2020.08.02. 14:53

Van erkölcsi bizonyítvány a pályázati anyagodban?

Benzindiesel # 2020.08.02. 14:40

Jó persze nem egyszerű ez az ügy.16 éve voltam büntetve és úgy gondoltam ,hogy diszkrimináció történt.Konkrétan ezt így ki is derült,mert amikor rákérdeztem az új polgármesterre,mi a véleménye az állásról-tanuk előtt a múltamat emlegette.2.5év után most kerül vissza a pályázati anyagom,2x kértem szóban a pm-től de csak most az írásos kérelmem alapján voltak hajlandóak azt visszaküldeni kb 18 nap múlva.Na de az már egy adatvédelmi ügy asztala lesz.

gerbera317 # 2020.08.02. 14:08

Megpróbálom elindítani munkaügyi bíróságon a dolgot
Munkaügyi per olyannal SZEMBEN, akivel sosem álltál munkaviszonyban? Ez érdekes lesz.

alfateam # 2020.08.02. 10:13

válaszlevelében az állt,hogy tajékoztat az ügy fejleményéről.Azóta eltelt 2.5 év és dsemmiféle választ nem kaptam

Ez már azóta okafogyottá vált.

A kormányhivatal megkeresésemre kivizsgálta az ügyet és megàlapította a jogszabálysértést
Na ezzel kezdhettél volna valamit.

Az, hogy vállalta, hogy tájékoztat és nem tette az nem számon kérhető.

Benzindiesel # 2020.08.02. 09:31

Álláspályázatot nyujtottam be az önkormányzathoz,de nem én lettem a nyertes az állásra.A kormányhivatal megkeresésemre kivizsgálta az ügyet és megàlapította a jogszabálysértést,és válaszlevelében az állt,hogy tajékoztat az ügy fejleményéről.Azóta eltelt 2.5 év és dsemmiféle választ nem kaptam.Az ügy érdekessége,hogy a pályázati kiírásban nem szerepelt az egészségügyi alkalmasság pontja és az állás betöltéséhez mint falugondnok elengedhetetlen a cselekvőképesség,eü alkalmasság.A nyertes pályázó nem felelt vna meg,hiszen asztmás és gerincsérv problémái köztudottak.Ez gondom kimerítheti a csalás fogalmát,és ezért még válaszra sem méltat a kormányhivatal?Megpróbálom elindítani munkaügyi bíróságon a dolgot,hiszen a jogszabályok szerint ez 3 éven belül kezdeményezhető.Vagy merre érdemes elindulnom? Válaszokat előre is köszönöm!

Kovács_Béla_Sándor # 2020.05.26. 06:51

Akkor nem vagy köteles nyilatkozni. A munkáltató viszont nem köteles foglalkoztatni.

Péter1957 # 2020.05.26. 06:34

Tiszteletem!

Klebelsberg Központ alá tartozó kormányhivatali munkavállalóként(MŰSZAKI FELADATOKAT ELLÁTÓ DOLGOZÓ vagyok) vagyonnyilatkozati kötelezettségem van!?
Kérdésem, hogy miért köteleznek vagyonnyilatkozatra ha a
2007. évi CLII. törvény 3.paragrafusa (Frissítve: 2020. május 25) egyértelműen kimondja kik, milyen pozícióban lévő személyek kötelezettek erre?
Kizárólag pénzügyi, költségvetési, közbeszerzési, jogi stb. munkavállalókat érinti, műszaki végzettségű és az ezt gyakorló dolgozókról nem tesz említést a jogszabály.

Konkrét válasz reményében,

Üdvözlettel:
László


Tiszteletem!

Klebelsberg Központ alá tartozó kormányhivatali munkavállalóként(M?SZAKI FELADATOKAT ELLÁTÓ DOLGOZÓ vagyok) vagyonnyilatkozati kötel

szépheléna # 2011.03.18. 05:33

Kedves Fórumozók!

A következő kérdésre szeretnék választ kapni:
Ha a Budapest Főváros Kormányhivataltól van egy jogerős végzésem, mely helybenhagyja az Önkormányzat azon döntését, mely szerint a tulajdonomat képező üzlethelyiségemet egy cég jogtalanul használja, kivel tudom az ingatlant azonnali hatállyal bezáratni? Tartok attól, hogy a jogtalan használó jogszabálysértésre hivatkozva megtámadja a határozatot.
Kihez forduljak segítségért?
Köszönöm a válaszokat!