hallgatói eho


BBéla # 2002.10.10. 12:48

Hallgatói jogviszony.


tokaj.hu

Nausea # 2002.09.27. 08:28

BBéla írta - 2002.09.26 16:39
Nappali tagozatos doktorandusz hallgató vagyok. Ez ugye föállásnak minösül. E mellett van egy mellékállásom is és nem tudom, hogy kinek kellene fizetni az egészségügyi hozzájárulást utánam. Szerintem az egyetemnek, mert hát az a föállás, viszont ott a Bérügyi osztályon nem tudnak róla, hogy ök ezt fizetnék. Akkor ki tud róla és kinek kell fizetni?

Ez hallgatói/közalkalmazotti/munka jogviszony???


Nausea

Tim # 2002.09.26. 20:00

Nem vagyok munkaugyes, de velemenyem szerint a nappali tagozat nem minosul foallasnak. Annak kell fizetni az egeszsegugyi jarulekot, akinel dolgozol es be vagy jelentve. Ha pedig szamlakepes vagy, es ilyen formaban dolgozol, akkor neked.
Remelem, fennen hozzaszolasommal nem vezettelek felre. Ha valaki okosabb a temaban, akkor nyugodtan javitson ki.
Udvozlettel.


Tim

BBéla # 2002.09.26. 14:39

Nappali tagozatos doktorandusz hallgató vagyok. Ez ugye föállásnak minösül. E mellett van egy mellékállásom is és nem tudom, hogy kinek kellene fizetni az egészségügyi hozzájárulást utánam. Szerintem az egyetemnek, mert hát az a föállás, viszont ott a Bérügyi osztályon nem tudnak róla, hogy ök ezt fizetnék. Akkor ki tud róla és kinek kell fizetni?


tokaj.hu