Help! Ellopták az autónk! :(


the big cat # 2005.06.14. 18:26

Ha az illetőnek van a nevén valami, az természetesen végrehajtahtó a kártérytés megítélése után. Akkora sajnos nemigen lezs a nevén semmi, persze lehet zár alá vetetni, meg iylesmi, de ehhez fogadjatok ügyvédet szerintem, és gyorsan cselekedjetek.

vlenke # 2005.06.14. 16:47

CASCO valóban nem volt, mivel erre az autóra már nem lehetett kötni (majdnem nagykorú). Értéke attól még van, főleg egy gyűjtőnek, hiszen még sosem volt törve és nagyon megkímélt állapotú autó (volt). :(((

Ha az illetőnek van a nevén valami, az foglalható?

Köszönöm a segítséget!!

the big cat # 2005.06.14. 09:36

CASCO-tok gondolom nincs, az lopáskárt térít, bár nem tudom, hogy akkro is, ha az autó roncsként megkerül. Ezt a biztosítótól kellene megkérdezni.

Egyébként pedig a tisztelt raboló úr köteles a kártérítésre, kérni kell a büntetőperben a polgári jogi kárigény elbírásálást, de azt polgári útra fogják utasítani valszeg. ha megnyertétek, akkro már csak a behajtás marad, mondjuk a börtönkeresetét azt letilthatják, meg után ais üldözhetitek.

vlenke # 2005.06.14. 09:19

Már nem. :)) Már elfogták!
(Amúgy értettem a poént, de most nem értékeltem, ha nem baj.)
Arra azért kíváncsi lennék, hogy ilyenkor a kárt (totálkáros lett az autó, miután "kedves" rabló úr felgyújtotta) ki téríti meg??

dr Zákányi Csaba # 2005.06.09. 12:24

Tehát kőrözött lett az illetőből...
Bocs, nem tudtam kihagyni !

vlenke # 2005.06.08. 14:29

Hát, még mi!!! :((

A "jó" hír,hogy már kőrözik az illetőt! :)))
Remélem meglesz ez a bűnöző!

ferrke # 2005.06.06. 21:45

lenke!
Szomoru vagyok:(((((((((

vlenke # 2005.06.02. 17:58

Az autó megkerült. Sajnos porig égett. :((((
Ma du. a mi kis Mazdánk szerepelt az autós üldözésben a régi Fóti úton. Az a bunkó pasi nemcsak rálőtt a rendőrökre, hanem azután, hogy elmenekül és fel is gyújtotta.
Remélem a rendőrök megtalálják, mint az autót!!!!!!!!!

Law1 # 2005.06.02. 14:42

Ezt a kocsit szerintem legjobb esetben már csak Ukrainában fogják javítatni. Esetleg feladhatsz egy hírdetést, hogy "visszavásárolnád" a kocsid. Ha szerencséd van, akkor jelentkeznek és akkor még mindig eldöntheted, hogy bevonod a zsarukat.

the big cat # 2005.05.27. 09:20

Érdemes végigböngészni a használtautós oldalakat, illetve beszélj ezzel a szervízzel: Mazda Mester
1131 Budapest, Reitter Ferenc u. 160.
Tel.: 340-0696, 330-5999

Ha valaki megveszi, és javíttani fogja, akkor valószínűleg itt köt ki a kocsid, ez az egyetlen szervíz az országban, ahol tényleg szakszerűen javítják a régi rotációs motoros mazdákat.

vlenke # 2005.05.26. 15:17

Sziasztok!

Több fórumon "hirdetem",hogy ma reggelre ellopták az autónk és segítséget szeretnék kérni, hátha látta valaki. Mivel az autó elég ritka, remélem előbb-utóbb valakinek szembetűnik.

Az autóról:
a XIII. ker., Lehel u. 11. szám előtt parkolt,
típusa: Mazda RX-7 coupe,
színe: fehér,
rendszáma: CJK-474

Ha bárki bármiben segíteni tud, kérem írjon!

Köszönöm!!!!