Lelassult a Fórum.


KrisztiánBp (törölt felhasználó) # 2008.11.24. 19:24

Tisztelt Szerkesztők!

A mai napon azt tapasztalom, hogy a Fórum iszonyatosn mértékben lelassult, megírok egy rövidebb postot, és elküldöm, aztán mire meg is jelenik, addig nyugodtan megnézhetem az emailjeimet is és eltelik 4-5 perc, mire látom is, hacsak persze ez alatt el nem száll. Túlságosan leterhelt a motor vagy csak átmeneti próbléma?
Köszönettel: Berta Krisztián

Egyjogász # 2008.08.15. 16:29

Várjuk a megoldást, és előre is köszönjük.
(Sajnos a kezdő beírásom óta sok változást egyenlőre nem tapasztaltam.)

Kriszta11 (törölt felhasználó) # 2008.08.15. 10:46

Tényleg nagyon lassú, még a témákat is hosszú várakozással hozza be. :((

Szilágyi Károly # 2008.08.07. 13:05

Sajnos a növekvő forgalmat nehezen tudja kiszolgálni a meglévő informatikai háttér, de ez a probléma rövidesen megoldódik.

websas # 2008.08.07. 12:57

Örülök, hogy visszatért bizalmad a gépedbe.

Én egyszerüen úgy szoktam tesztelni,hogy van egy szerényebb látogatottságu honlap címem (linkem)
jelen esetben a sajátom,(bútorokkal kárpitozással foglalkozik) és ha az gyorsan bejön akkor a hiba nem
az általam elérhető/befolyásolható rendszerben van.

Websas

Egyjogász # 2008.08.07. 12:14

Annyiben megnyugtattál, hogy ezek szerint nem az én gépem kezdi "feladni".

websas # 2008.08.07. 12:04

Szerintem is, de már több napja.
A rendszerem jó az internet hozzáférésem az elérhető maximum, a fiam programtervező matematikus(ELTE)palánta III.éves. Szerintem a fórum szervere döglődik, vagy túl sok a jogorvoslatra szoruló kérdés. ???

Egyjogász # 2008.08.07. 11:49

Az utóbbi időben azt tapasztalom, hogy mind új hozzászólás küldésekor, mind új téma nyitásakor az új üzenet rendkívül lassan (egyszer pl. 75 másodperc alatt) jelenik meg, egyszerűbb, ha az ember kilép a Fórumról, aztán újra visszalép.

Persze bizonyos időszakokban maga a Fórum honlap is nagyon lassan nyílik meg.

Különböző gépekről is kipróbáltam ezt, mindegyikról lassú volt, így vélhetően nem géphiba.

Bocsánat, nem vagyok számítógépes szakember, nem biztos, hogy pontos szakszavakat használtam, az viszont biztos, hogy az utóbbi időben a Fórum használatához elég nagy türelem kell a lassúság miatt.