Munkaszerződés hiánya


Kovács_Béla_Sándor # 2016.09.02. 11:22

A munkaszerződésen rajta kell,hogy szerepeljen bankszámlaszámnak.
Az egyáltalán nem biztos.

Szerintem ne a szerződést kérd a volt munkáltatótól, hanem tájékoztatást arról, milyen bankszámlaszámra utalták a járandóságot.

romierna # 2016.09.02. 10:59

Tisztelt Fórumozók!

Olyan kérdésem lenne,hogy apukám lassan 1 éve meghalt külföldön,természetes halálban.Kamionsofőr volt.A cég semmilyen formában nem segített nekünk.Munkaszerződést nem hajlandó adni a cég holott kötelező másolattal rendelkeznie.Most a hagyatékin kiderült nem rendelkezett bankkártyával,pedig mindig odakapta a fizetése egyik részét.A munkaszerződésen rajta kell,hogy szerepeljen bankszámlaszámnak.Nem hiszem,hogy egy kamionsofőr 100.000 ft-ot keres egy hónapban.
Kérdésem az az,hogy hova vagy kihez forduljak ez ügyben?Munkaügyi bírósághoz?
Előre is köszönöm a válaszokat.
Üdv,Niki

kukackac # 2015.03.07. 08:41

Munkaszerződés nem jött létre ”
Dehogynem.

Köszönettel venném, ha bővebben kifejtené hogy mire alapozza a véleményét!

Kovács_Béla_Sándor # 2015.03.04. 15:44

Munkaszerződés nem jött létre
Dehogynem.

kukackac # 2015.03.04. 13:35

Üdv Tisztelt Fórumozók!

Szerintetek milyen és mennyi büntire számíthat az a "cég" amelyik 4 hónapig foglalkoztatott be nem jelentve másodmagammal, majd egyszerűen csak kirúgott bennünket. Munkaszerződés nem jött létre határozott kérésünk ellenére sem, persze mindig ígérte. A munkavégzés egy luxus társasházban történt, melyet a recepció kulcsfelvételi naplójának sk. aláírásával, és teljesen bekamerázott munkaterület felvételeivel + a lakók személyes ismeretségével tudunk igazolni. Hab a tortán az utolsó havi munkabérünk ki nem fizetése.
Persze most csak a nyalóka része érdekelne!
Köszönettel várva a választ.

judyno # 2015.02.25. 06:39

Tisztelt fórumozók!

3 és fél éve már hogy ugyan annál a cégnél dolgozom (több száz magammal), folyamatosan megújított fél éves határozott idejű munkaszerződésekkel. A legutóbbi december 31-el lejárt, viszont azóta is folyamatosan dolgozom, rendben megkapom a fizetésem, cafetériámat illetve az egészségkártyámra is megérkezik a pénz. Aggódnom kellene hogy nincs szerződésem? A munkaadómtól továbbra is kapok hivatalos bérpapírt, tehát benne kell hogy legyek a "rendszerben". A kérdésemre hogy mi a helyzet a szerződésemmel az a válasz hogy majd lesz. Aggódnom kellene emiatt? Ha végül lesz ilyen papír aláírhatom gond nélkül ha visszadátumozzák év elejére? Amit igen furcsállok még az az, hogy audit során pár tucat hozzám hasonló helyzetben lévő kollégát vagy szabadságra küldik, vagy "eldugják" a gyárban. Mi erről a véleményük illetve valakinek van hasonló tapasztalata?

ObudaFan # 2015.02.17. 16:01

Fordulhat, de a munkavállalónak kell bizonyítania azt is, hogy volt egyáltalán megállapodás (ha nem is írásban) és azt is, hogy mennyi volt a munkabér. HA sikerül igazolni, hogy volt megállapodás, de a munkabér mértékét nem, akkor a minimálbér, garantált bérminimum alapján fog dönteni a bíróság.

somapeti2 # 2015.02.17. 10:55

Kesdves fórumozók!

Ha valaki egy cégnél munkaszerződés nélkül dolgozik és a cég nem fizet munkabért akkor a munkavállaló fordulhat -e birósághoz elmaradt munkabér miatt?
Ha igen akkor a biróiság mi alapján fogja megállapitani a munkavállaló személyi alapbérét?

Kovács_Béla_Sándor # 2015.02.16. 18:10

Ha nem, hát nem.

zsuov # 2015.02.16. 18:01

nem hagytam ki semmit sem

wers # 2015.02.15. 13:09

mintha neki is az lenne a baja, hogy kimaradt

Kovács_Béla_Sándor # 2015.02.15. 12:49

A tényállással valami nem stimmel. Mintha egy lépést kihagytál volna.

zsuov # 2015.02.15. 12:27

Kedves Fórumozók

rövid történetem a következő lenne, munkahelyet váltottam, az új helyen 30munkanapott töltöttem, az ígéretek ellenére nem kaptam munkaszerződést, és természetesen nem lettem bejelentve. Az utolsó 5 munkanapomat ki sem fizették, az ígéretek ellenére már nem is akarják. Mit tehetek? tudom bizonyítani hogy ott dolgoztam...

András88 # 2014.09.07. 13:51

Németországban dolgozok és 2013.12.31 megszüntették a szerződésemet de azóta is dolgozom ugyan ott de még szerződést nem láttam. Be vagyok jelentve.

Evvel kapcsolatos valamiféle jogi úton nem lehet ezt megtámadni a céget mert abban biztos vagyok hogy rám nézve ez nem előnyös

Kovács_Béla_Sándor # 2013.12.30. 14:01

Az új céggel nem írtunk alá új munkaszerződést.
Ez így helyes!

ObudaFan # 2013.12.30. 09:53

Pontosabban kellene ismerni a tényeket, de a leírtakból úgy tűnik, hogy munkajogi jogutódlás történt, így a munkáltatót is a korábbi munkaszerződés köti, a végkielégítés szempontjából is.
Mondjuk, nem ártott volna, ha a munkáltató erről legalább egy tájékoztatót küld.

pama12 # 2013.12.25. 19:35

Üdvözletem, néhány számomra fontos információt szeretnék megtudni.

Januárban lesz 4 éve, hogy egy helyen dolgozom. Időközben a cég átalakult (jogilag új cég jött létre). Idén nyáron kerültem az új cég alkalmazásába, mindezt úgy, hogy egyébként semmi sem változott (se a munkakör, se a fizetés stb.) Az új céggel nem írtunk alá új munkaszerződést. Milyen hátrányom származhat abból, hogy nincs munkaszerződésem, egyáltalán tudnom kell e arról, hogy a cég átalakult és új tulajdonossal rendelkezik?

Munkaszerződés nélkül az új cég hogyan tudja a munkaviszonyomat megszüntetni? Bejelentés egyébként korrekt.

Esetleges felmondáskor a végkielégítésre miként vagyok jogosult? Az új cégnél eltöltött idő a mérvadó, szerződés nélkül is?

Köszönettel várom válaszukat.