Társasházi hitelből menekülés


osmi # 2008.06.08. 06:57

Nanemaaa Emese!Kösz! Azt tudom, hogy hova fizettem, csakhogy az nem jutott tovább a rendeltetési helyére.A k.k.-nek előtörlesztés cimen a tház. hitelező bankjához kellett volna eljuttatnia az összeget, melyről a bank a k.k.-n keresztül kiadja az igazolást a lakás
tul.hányadára, hgy az már nem része a nagy hitelállománynak.

Üdv.:osmi Zoltán

nanemaaa # 2008.06.05. 14:49

Netán banki átutalással? A saját bankod a saját számládról csak ad információt...... abból meg kiderül, hogy átutalás történt erre, meg erre a számlára... :-)

Köszönjük Emese! :-))

osmi # 2008.06.05. 08:33

A társasház nagy összegű hitelt vett fel. A k.k.előírta, hogy a lakások eladásánál jelentős összeget kell befizetni az általa megadott számlára. A lakás eladásánál ez megtörtént és az adásvételi szerződésbe is belefoglaltuk. A hitelező bankhoz az összeg nem futott be előtörlesztés cimen, de erről nekem " banktitokra " hivatkozással nem adnak ki írásos információt./ily módon egy esetleges k.k. feljelentésnél még az összeg rendeltetését sem tudom igazolni/. Ha beüt a tházi hitelcsőd kik lesznek az adósok; a hitelfelvétel idején
volt tul. társak, vagy a csőd időpontjában lévők.Hogyan tudnék biztosan szabadulni a későbbi esetleges következményektől? Kérem a javaslatokat, ötleteket,ha van. Sajnos egyre több az ilyen, ezért szerintem közérdekű is a téma.

üdv.:osmi