Fórum hozzászólás figyelés


ragyasdezso # 2009.09.08. 19:16

"Az embernek olyan a természete, hogy akinek sérelmet okozott, azt gyűlöli!" (Tacitus)

Immaculata (törölt felhasználó) # 2009.09.08. 18:59

Hát ez kezd óvodásba átmenni. Azért Wasp is a lényeget fogja meg a fórum olvasásakor. Nem baj, ne kapkodj, csak nyugodtan keresgélj.

_Wasp_ # 2009.09.08. 18:22

Marci,

tényleg ne bagatelizáld el a dolgot, mert akkor szegény Imp csak hiába forogna a szélmalom óriásán...

Ha a hirtelen feltámadt érzékenysége miatt elvesztenénk a korábbi finom, úriemberhez méltó stílusát, az utókornak néhány "Best of Impossible":

nők rendreutasítása 1: „majd a peteérés időszakában visszatérünk erre. Mindenkinek ma jött meg?
nők rendreutasítása 2: „hajjaj már megin hülye vagy”,
nők rendreutasítása 3: „Nem azért kerestelek, hogy baromságokat kérdezz.
nők rendreutasítása 4: „nem a sorok között kell olvasni, ott ugyanis nincs semmi. Én megelégednék azzal, ha a sorokat olvasnád, és még értenéd is

Egy korábbi keresztesháború lezárása: „nem XY képe miatt hagyom az egészet, hanem amiatt, mert elment a kedvem a sok baromság olvasásától, ami legfőképpen XY származik persze, és ezt még jónéhányan meg is fejelik a saját hülyeségükkel.

Azt sajnos nagyhirtelen nem leltem, hogy hol írta a fórumos lányokról, hogy dagadtak, szőrösek, és büdös a szájuk, pedig talán az volt a legszebb mind közül.

:))


_Wasp_

póker és jogi problémák ingyenes
és felesleges megoldása

Impossible # 2009.09.08. 14:14

Marci,

most komoly dologról van szó. Arról van szó, hogy van, ami megengedhetetlen, és "wasp" megnyilvánulása ilyen volt.

Sz.Márton # 2009.09.08. 13:56

Impy, biztos a srác nem úgy gondolta, nem akar veled emberileg és jogszabályilag sem együttélni!

Majd lesörözitek, már ha egyáltalán a digitális imázs-világod mögül megjelenve a jelenség emberi formája élőben is bevállalható és nem vált ki (általad is nem várt) döbbenetet másokból.

Addig nézegesd ezt, Impy-harcos !

/Wasp, ilyen lábbeliből Neked is olyan 48-as körüli ami már kényelmes?..../

Immaculata (törölt felhasználó) # 2009.09.08. 13:16

Lelkileg és kizárólag lelkileg torz vagyok, tiltakozom a törlés ellen.

Impossible # 2009.09.08. 12:50

Tanárúr,

az emberi együttélés általában elfogadott szabályait (vehetjük ide a jogszabályokat is) nem azért nem szabad megszegni, mert a megszegésük másokban félelmet kelthet, hanem azért, mert ezek a szabályok el vannak fogadva.
Személyeskedni szabad, fenyegetni nem szabad.

Más kérdés, mekkora szégyen, hogy az idézett hozzászólás egy jogásztól származik, és milyen lelki torzulás kell ahhoz, hogy az ember ne ítéljen el egy ilyen hozzászólást. Ezzel nemis akarok foglalkozni, viszont ilyen hozzászólást nem lenne szabad eltűrni ezen a fórumon.

Grád András # 2009.09.08. 11:33

Imp! Nyugi! :-) Mindannyian tudjuk, hogy Wasp nem valami elvetemült skinhead, hanem egy másoddiplomás jogász és családapa. A döglött kutya rugdosása meg a mondásból jön, miszerint senki nem rúg döglött kutyába. Nem érdemes félreérteni, főleg szó szerint! :-)


dr. Grád Andrásügyvéd - egyetemi tanár1137 Budapest, Szent István krt. 12. I. 5.06-30-280-1846www.kapcsolattartas.hu

_Wasp_ # 2009.09.08. 11:31

hehe

az félelmet keltő fenyegetés volt, hogy érdemi vitába bocsátkozom veled egy másik topicban? ne már... így nehéz lesz jogászként megélni :D

De ha tényleg nem értenéd: a döglött kutyás szép hasonlatom a vitaesélyeidre utalt. festői kép igaz, de nem kéne már ennyire félni tőlem.

ettől még lehetnék normális :D


_Wasp_

póker és jogi problémák ingyenes
és felesleges megoldása

Impossible # 2009.09.08. 11:28

Ez már nemcsak személyeskedő, hanem fenyegető és durván sértő hozzászólás is. Ha csak személyeskedő lenne, nem szóltam volna. Ilyesmit nem lehet írni, és nem hiszem, hogy sokáig kellene magyarázni, miért.

"Ha nagyon akarod, hogy ott vitatkozzunk, akkor megkaphatod, de legyél itt és most figyelmeztetve, hogy ha tovább ráncigálod az oroszlán bajszát komám… megeshet, hogy kapsz érdemi válaszokat is. Ne kívánd.(pedig általában nem süllyedek odáig, hogy döglött kutyát rugdaljak Martens bakancsban)"

Grád András # 2009.09.08. 11:10

Elég régóta olvasom Wasp hozzászólásait, de nem tapasztaltam, hogy bármivel is rosszabb/személyeskedőbb/bántóbb lenne, mint az átlag off-topik gonoszkodások. Ennyi erővel bárki törölhető lenne...


dr. Grád Andrásügyvéd - egyetemi tanár1137 Budapest, Szent István krt. 12. I. 5.06-30-280-1846www.kapcsolattartas.hu

Kovács_Béla_Sándor # 2009.09.08. 11:08

Ugyan már. Az inkriminált hozzászólás kétségkívül személyeskedő, talán offtopik is - de nem különösebben sértő, és egyebekben sem szegi meg annyira a fórum szabályait, hogy törölni kellene.

_Wasp_ # 2009.09.08. 10:29

Na erre kíváncsi leszek... tényleg. Nem, mintha ellenkeznék a sérelmezett hozzászólás törlése miatt, de kedves Impossible, pont te voltál az aki több topicban a személyeskedéssel elmérgesítetted a helyzetet.

kedves moderátorok: ha úgy ítélik meg, kérem töröljék a hozzászólást. Vagy akár a nickemet is. Nem örülnék neki, de mit lehet tenni? :)


_Wasp_

póker és jogi problémák ingyenes
és felesleges megoldása

Impossible # 2009.09.08. 10:15

Kedves Németh Mária,

én is kérem "Wasp" nevű felhasználó egy másik hozzászólásának törlését, de az Önök helyében elgondolkoznék a felhasználó törlésén is, nem hiszem, hogy cél lenne a fórum lejáratása olyan hozzászólásokkal, mint amilyen az alábbi:

„Ha nagyon akarod, hogy ott vitatkozzunk, akkor megkaphatod, de legyél itt és most figyelmeztetve, hogy ha tovább ráncigálod az oroszlán bajszát komám… megeshet, hogy kapsz érdemi válaszokat is. Ne kívánd.(pedig általában nem süllyedek odáig, hogy döglött kutyát rugdaljak Martens bakancsban)”

Teljes egészében megtekinthető itt:
http://www.jogiforum.hu/forum/13/19963

Kovács_Béla_Sándor # 2009.09.03. 15:15

Ez bűnpártolás: segítségnyújtás bizonyítékok eltüntetéséhez. :))

Németh Mária # 2009.09.03. 14:02

Kedves _Wasp_!

A hozzászólást töröltük.

_Wasp_ # 2009.09.03. 13:57

Tisztelt főszerkesztő úr(hölgy)

saját magamat moderáltatnám ki, mivel az alábbi hozzászólásomban komoly tárgyi tévedések leledzettek:

Topic "gyerektartás díj"
hozzászólás: _Wasp_ # e-mail 2009.09.03. 15:10

Sajnos az osztrák gyakorlat nem követi a magyar elméletet, így félrevezethetem vele az ebből kiinduló olvasókat.

Kérem töröljék a hozzászólást - előre is köszönöm!


_Wasp_

póker és jogi problémák ingyenes
és felesleges megoldása

Legislator # 2009.06.26. 16:13

Imp,

Ezért mondtam, hogy "mondjanak olyat..."


Sunshine after the rain.

BrillenBagage # 2009.06.21. 11:07

Tisztelt Forum

A BrillenBagage project figyelemfelkeltő videóklipjét ajánlom figyelmükbe, amely tásadalomkritikai és környezetvédelmi témákat feszeget. A videó szabadon használható, mindenféle környezetvédelmi rendezvényen vetíthető, illetve fórumokon bemutatható és terjeszthető.
Az alábbi címen található:

Üdv. BrillenBagage

Impossible # 2009.06.17. 10:38

Leg,

de azt meg miért kellene elhárítani?

kbs,

LOL

Kovács_Béla_Sándor # 2009.06.17. 07:08

Tamás 123 vajon=Ksstomi?

Nem, határozott nem. A két kórkép teljesen különböző.

Legislator # 2009.06.17. 05:54

Én arra gondoltam, amikor törvényes úton kívánnak pénzt adni.


Sunshine after the rain.

Impossible # 2009.06.15. 18:14

Leg, az csak attól függ, MIÉRT kínálják. Ha le akarnak fizetni, akkor nem fogadom el (ilyenre mondjuk még nem volt példa). :D

kisstomi különféle neveken tér vissza...ilyenkor büszkeség tölt el azért, hogy többszörös lejáratódásom után is vállalom az arcomat, vagyis a nevemet. :D

Legislator # 2009.06.15. 14:12

Mondjanak olyat, aki elhárítja (két kézzel) magától, ha pénzzel kínálgatják.

Tamás 123 vajon=Ksstomi?


Sunshine after the rain.

Impossible # 2009.06.15. 12:41

"Értem amúgy mire gondolsz, de egyébként (a többitől eltekintve is) nem hinném, hogy a jogászság különösebben „pénzéhes“ lenne, hiszen találhatna magának az ember sok, jobban fizető hivatást is."

De mivel nem talált, meg kell élnie valamiből...ha pedig meg kell élnie...:D

Nekem mindenesetre nagyon tetszett ez a mondat:

„rohadék pénzéhes banda a jogász csürhe, tisztelet a nagyon kevés kivételnek”

Jót röhögtem rajta. :D
Az ilyeneket szerintem érdemes is humorként felfogni (mondjuk én nemis tudom másképp). :)
A többi hozzászólását nem olvastam.