Szemezsoka belerondít a Fórumba


Dr.Attika # 2016.01.04. 19:40

Tisztelt Fórum üzemeltető!
Döntse el kérem, hogy engedi-e tovább, hogy ez a Szemezsoka szétverje a tizen éve működő jogifórumot vagy sem. Ha engedi, akkor én kiszállok.

Kelvin (törölt felhasználó) # 2016.01.04. 19:55

Ne, Attika, kérlek ne szállj ki. Sajnálnám, ha többet nem fórumoznál.

Zsóka: pont ettől tartottam... Széttrollkodod az összes topicot, értelmetlen topicokat nyitsz meg, és pont azokat a szakembereket üldözöd el ezzel, akik eddig több embernek is segítettek és akiktől még annyi mindent lehetne tanulni, vagy legalább tapasztalatot szerezni.

wers # 2016.01.04. 19:57

Nem hiszem, a véleményem sokat számít, de modt egyetertek Dr.Attikával.

Kelvin (törölt felhasználó) # 2016.01.04. 20:03

Attikának írtam és nem neked. Nem ülök fel a kisded játékaidnak, így figyelmen kívül hagyom a hozzászólásaidat.

Dr.Attika # 2016.01.04. 20:28
Sherlock # 2016.01.04. 20:35

Szerintem is borzalom amit itt művelsz, Zsóka. Esély sincs normális szakmai diskurzusra a legtöbb topikban, még akkor sem ha véletlenül olyanról kezd belőled ömleni a szemét, ami érdekes lenne.

Dr.Attika # 2016.01.04. 20:45

Gyertek át a jogerő fórumára. (jogero.hu)

wers # 2016.01.04. 20:47

Most akkor mi menjünk?

groszfater@gmail.com # 2016.01.04. 20:48

Nem fogok”.
Dehogynem, évente kétszer eljátszod ezt!
És legjobban a saját marhaságaidat tudod tolerálni...

Kovács_Béla_Sándor # 2016.01.05. 06:29

Szerintem is borzalom amit itt művelsz, Zsóka.
+1.
De nem az üzemeltetőnek van ezzel dolga.

Sammrita # 2016.01.05. 07:44

Annyira szánalmas, mikor valaki nem érzi, nem látja,hogy butaságokat ír, nem ért hozzá és ennek a terjesztésére rengeteg ideje van. Ráadásul azt hiszi, hogy hűűű, de szellemes és jó fej, ahogy ezt előadja.
Eddig azt hittem, hogy csak engem irritál Szemezsóka erőszakos nyomulása és hozzá nem értése, állandó trollkodása. Sajnálom, ha miatta szakemberek elvonulnak.

Rexor # 2016.01.05. 08:00

Maximálisan egyetértek Attilával. Viszont ezek a problémák tapasztaltom szerint maguktól is megoldódnak előbb vagy utóbb.

ártatlan1 # 2016.01.05. 09:59

Te szemeszóka!! mikor mész el már a jó anyukádhoz sírni?...tudod mit nem is kell kicsi Hacker program és már is fogom tudni a valódi neved,csak írj ide aztán szépen posztolom neved címed,remélem valaki lesz a közelben aki jól szájba vág még mielőtt én érek oda!

elfmage999 # 2016.01.05. 10:03

Ennek a topic nyitójának, és a tőbbi bólogatónak javaslom, hogy próbáljanak leszállni a magas lóról.

Bicskanyitogató amikor a magukat nagy embernek gondolók, foghegyről válaszolgatnak az életük komoly problémáját előadó laikusnak.

Amikor meg esetleg egy laikus mer komolyabb kérdésekben állást foglalni akkor pedig a "te hülye vagy ehhez kisfiam" attitűddel van előadva, hogy "műveletlen ember nem értheti ezen magaslatokat nem véletlenül tanulják ezt 10 évig, meg egy életen át".

Én egyik ilyen "szakembert" se fogom sajnálni ha nem ír ide.

Hajrá Zsóka! :)

groszfater@gmail.com # 2016.01.05. 10:04

Hú-te, vattás srác lehetsz, nagyon szépen kommunikálsz azzal a te vattás agyaddal...

Rexor # 2016.01.05. 10:19

Elfmage: igen, csakugyan bicsknyitogató, amikor itt a "magas lóról" szakemberek ingyen adnak tanácsot a segítséget kérőknek. Ha kitekintesz a szemellenződ alól, talán azt is láthatod, amikor a szegény laikus miután választ kap a kérdésre elkezd okoskodni, hogy az nem úgy van. Ilyenkor a magas lovon ülő szakember lehet hogy elgondolkozik azon, hogy tulajdonképpen mi a túrónak kér tanácsot, ha úgy is tudja a választ. Az már csak a hab a tortán, hogy az esetek 95%-ban a szegény laikus még egy kurta köszönömöt sem nyom oda, ha segítséget kap.

Kelvin (törölt felhasználó) # 2016.01.05. 10:42

Általában ha valaki nem olyan választ kap, mint amit szeretne látni, akkor a legkönnyebb rávágni, hogy magas lóról ment a válasz, meg a válaszadó lenézi a kérdezőt...

elfmage999 # 2016.01.05. 10:47

Rex:

Nem kötelező válaszolni.

De ha valaki válaszol akkor elvárható hogy érdemben és érthetően válaszoljon. A tisztesség elvén.

Nem egyszer előfordul, hogy a válaszadót egy másik válaszadó javítja ki, mert valamit nem jól tudott. Tehát még az is előfordul hogy téved az ingyen válaszoló.

Sokszor van olyan hogy a drága ingyen válaszoló, csak ekézi a kérdezőt. Ezért is fizetni kéne?

Maradjunk abban hogy sok jogász szórakozni jár ide a kérdezők, problémafelvetők kárán.
Ezért is fizetni kéne?

Jogászok másik része innen próbál ügyfelet vadászni, magát fényezni, természetesen nem bevallottan. Ezért is kéne fizetni?

Azt hiszem én vagyok az egyik kérdező, aki már köszönt meg itt a fórumon tisztességes választ.

Akkor most így mire is válaszoltál, és mennyire volt igazad? Te melyik vagy a felsorolt válaszoló típusok közül?

Sammrita # 2016.01.05. 10:48

Szemezsóka: A kérdezők szakkérdésekre keresik a választ szakemberektől, nem pedig az nlc café fórumába, vagy véleményrovatába írtak be, ezt nem veszed észre.

elfmage999 # 2016.01.05. 10:50

Kevin:

Tőled még érdemi választ nem nagyon láttam, viszont előszeretettel ekézel mindenkit, miközben bizonyára nagyon jól szórakozol a sekélyes érzelemvilágod tengerében.

A jelen hozzászólásod is olyan érdemi és megfogható. Egy darab általánosítás sincs benne.

Kelvin (törölt felhasználó) # 2016.01.05. 10:54

Bizonyára velem van a baj, hogy érdemi választ tőlem még nem láttál.... Bizonyára...

elfmage999 # 2016.01.05. 10:57

Kevin:

Nem kell ez a műmájer duma.
Lehet bizonyítani (ez lenne a tisztességes), bizonygatni (ezt teszed), meg lehet csendben lapítani is (neked javallott).

Kelvin (törölt felhasználó) # 2016.01.05. 11:03

Nem érzem, hogy nekem kellene bizonygatnom az igazam, de akkor tessék:
http://www.jogiforum.hu/forum/31/26841
http://www.jogiforum.hu/forum/35/30951
http://www.jogiforum.hu/forum/21/40197
stbstbstbstb

elfmage999 # 2016.01.05. 11:20

Kevin:

Ez nem neked szólt az egyik idézett linkedről:
"köszönöm a tanácsot elfmage999

Kelvin, érdekelne, ha nincs jogkérdéssel kapcsolatos észrevételed (merthogy szemmel láthatólag nincs) mit keresel ezen a fórumon az off-topic kommentjeiddel.
Persze igazából nem érdekelne, csak minőségi ugrást hozna a fórumban ha nem szemetelnéd tele a személyeskedő fröcsögéseiddel. Próbáld kérlek inkább kiélni magad VV Éva rajongói oldalán. Nem fog a nívó kilógni. tx.
"

Látod-látod, mondtam hogy csendben lapítani kéne...

Kelvin (törölt felhasználó) # 2016.01.05. 11:35

Nyilván megvolt az oka, hogy ilyen írtam ;)