Nem keresett topicok


TomSecret! # 2005.07.05. 10:49

Esetleg érdemes lenne megfontolni, hogy azokata topicokat, amelyekhez egyetlen hozzászólás sem érkezik, vagy amelyekben az utolsó 2 esetleg 3 hét alatt nem érkezett új hozzászólás, törölni kellenne avagy áthelyezni egy külön gyűjtőkörbe, mert így csak zavaróan és feleslegesen árválkodnak a többi, 'pezsgőbb' téma között!

Tisztelettel

vt


jogvédö

Szilágyi Károly # 2005.07.07. 09:34

A válasz nélkül maradt kérdések törlését valamilyen jóval nagyobb határidővel (több hónap) tervezzük, de egyenlőre nem tudom megmondani, hogy pontosan mikortól és milyen időszak után fogunk eltávolítani hozzászólásokat.

derill # 2005.08.10. 11:33

Ezzel nem nagyon értek egyet. Van olyan, hogy a válaszadók nem látogatnak minden témakört, illetve csak ritkábban teszik. Ez nálam is igy van, és ha megválaszolatlan kérdést találok (amikor épp jobban ráérek), igyekszem megválaszolni (jobb később, mint soha). Ennek a fórumnak annyira jó a rendszere, hogy egyáltalán nem zavaró, ha van benne egy-egy kérdés, amire nem válaszoltak. Ráadásul mivel előfordul, hogy valaki egy-két hétig szabadságon van, az is előfordul, hogy pár hét után tud válaszolni csak egy kérdéshez, és mint látható, elég rendesen szakosodnak itt az emberek. Szerintem maradhat igy. Több fórumot megnéztem már, volt amiről egyenesen elmenekültem, mert hihetetlenül bonyolult volt a rendszer. Ez az ilyen egyszerü elméknek is megfelelő, mint az enyém (nem vagyok egy informatikus zseni).


dr. Regász Mária Ügyvédi Iroda
dr. Regász Mária
ügyvéd
1137 Budapest, Szent István krt. 12. I. 5.
06-30-381-8350
derill@t-online.hu

TomSecret! # 2005.08.11. 09:31

Tulajdonképpen igazatok van. Mert a saját gondolatmenetemet követve esetleg ez a topic is fennakadhatna a rostán. Ami valljuk be, katasztrófa lenne.


jogvédö

Legislator # 2005.08.26. 12:18

:-))), és akkor mondhatnánk, hogy a nem keresett topik egy nem keresett topik.


Sunshine after the rain.

Egyjogász # 2007.08.08. 08:15

Ezek szerint a nem keresett topicok néhény hónap utáni törélése nem valósult meg....:)))

Kovács_Béla_Sándor # 2007.08.08. 08:18

Kár is lenne. Tárhely van elég.

Csipke # 2008.12.08. 09:53

Korábban nem jó helyen jeleztem:

"Jó reggelt!

A fórumtémák könnyebb átláthatósága érdekében, nekem az lenne a javaslatom, hogy az olyan topicokat, amikhez nem szólt hozzá senki mondjuk egy fél éve, azt archiválni lehetne, újabb félév „némaság“ esetén pedig törölni.

Üdvözlettel."


Csipke

Eweol # 2008.12.08. 10:15

Miért kellene őket törölni?

Kacsa1111 # 2008.12.08. 10:34

van, hogy egy-egy topic 1-2 év nyugvás után kel újra életre...


Kacsa11

Csipke # 2008.12.08. 13:18

Az archiválás szerintem attól még segítene a rendszer átlátásában, mégha nem is kerül(ne) törlésre a topic. :)

A mai napon kerestem egy topicot, és találkoztam olyannal, ami fut aktívan is, de topic-ként többször szerepel. Ezekre gondoltam leginkább.


Csipke

Kacsa1111 # 2008.12.08. 17:56

Kedves Csipke,

remélem nem a 8 pont miatt keresgéltél a topic-ok között...:)))


Kacsa11

Csipke # 2008.12.09. 07:51

Kedves Kacsa11,

De bizony... :) Akkor tettem ezt a felfedezést... :)


Csipke

Legislator # 2008.12.09. 08:25

Vow, Kacsa híres 8 (9) pontja:-))).


Sunshine after the rain.

Impossible # 2009.01.15. 13:51

Na nekem meg olyan ötletem van, hogy azok a topic-ok legyen törölve, amelyekbe sohasem írtam, mert ugye nyilván nem véletlenül nem írtam oda...:D

Legislator # 2009.01.15. 13:54

És a fórumot is átnevezzük Impifórumnak, mivel egód amúgyis betölti a fórumot:-D.


Sunshine after the rain.

Impossible # 2009.01.15. 14:09

Mondták már nekem jópáran, hogy szerintük rájuk akarom erőltetni a véleményemet. Szerintem pedig csak következetesen képviselem azt, és nem adom fel a küzdelmet (értelmes vita esetén). Ezalól kivétel: Kacsa vs. Impossible: Az eutanázia problematikája :D
A vallással kapcsolatos témát pedig nem adtam fel, hanem Kacsa lehetetlenítette el.
Szóval nem hinném, hogy az én egom nagy, inkább talán a többieké kicsi :D (Ezalól is kivétel Kacsa.) lol

Legislator # 2009.01.15. 14:26

Egy rossz bíróság mellett akár kitűnő üdvégy:-) is lehetsz,lol.


Sunshine after the rain.

Impossible # 2009.01.15. 14:44

Ennyire szar lennék, hogy csak rossz bíróság mellett? Persze nem akarok telhetetlen lenni.

Egyébként Te mit dolgozol, hogy egész nap ráérsz fórumra írogatni? :D

_Wasp_ # 2009.01.15. 15:32

Imp, ha nem vitatkozunk veled, korántsem jelenti azt, hogy igazad van! Ha sokszor megismétled magad, az meg még kevésbé igazolja :)


_Wasp_

póker és jogi problémák ingyenes
és felesleges megoldása

Impossible # 2009.01.15. 19:21

wasp,

ha megfigyelted volna a legutóbbi nagy vitámat, amit kacsával folytattam, akkor is láthatnád, hogy indokolt, eléggé hosszan kifejtett véleményt írtam, az ismétlések pedig azért vannak, ha vannak, mert kacsa nem fogta fel, mi van, vagy ha fel is fogta, szándékosan elviccelte a komoly válaszaimat. Szóval végülis kacsa sem vitatkozott velem, mivel amit előadott, azt a legnagyobb jószándékkal sem nevezném vitatkozásnak (csak tudatlan és bugyuta provokációnak), ettől viszont igazam volt. Persze, hogy nem attól lesz igazam, hogy sokszor ismétlek valamit, ezt én sem állítottam, és nem is attól, hogy nem vitatkoznak velem, ilyen hülyeséget sem mondtam. Épp arról van szó, hogy mindezektől függetlenül igazam lehet (és előfordulhat természetesen, hogy nincsen igazam), de nem értem Leg Leg-utóbbi beszólása okát. Kacsa - ha jól tudom - idősebb jogász, mint én, tapasztaltabb jogi területen, de nézd már meg, úgy írt, mint egy rossz ovis, és akkor nagyon finoman fogalmaztam. Szóval nem világos, miért épp engem kell leugatni.

Grád András # 2009.01.15. 19:35

"Impossible"-nek

a figyelmébe ajánlanék egy ősi bölcsességet. Ha az embernek már hárman mondják, hogy részeg, menjen lefeküdni!

(lásd: "Mondták már jópáran, hogy rájuk akarom erőltetni a véleményemet")

Üdvözlettel egy öreg ex-bíró:


dr. Grád Andrásügyvéd - egyetemi tanár1137 Budapest, Szent István krt. 12. I. 5.06-30-280-1846www.kapcsolattartas.hu

Kacsa1111 # 2009.01.15. 19:40

Kedves Impossible,

nehezemre esik komolyan venni azt, ha valaki azt mondja jézus isteni mivolta TÉNY!:)


Kacsa11

Impossible # 2009.01.15. 20:06

Tisztelt Grád András,

amennyiben Ön valóban az a személy, akinek mondja magát, örülök, hogy jelenlétével megtiszteli a fórumot, de a hozzászólásai rendkívül meglepnek. Tehát, ha jól értem, véleménye szerint ha többen mást állítanak, mint a kissebbség, akkor a kissebbségnek érdemesebb figyelembe venni, amit a többség mond, mint a többségnek - mivel többen tartoznak hozzá, mint a kissebbséghez - figyelembe venni, amit a kissebbség mond. Szerencsére - példának okáért - a régi keresztények nem így látták, sokan közülük kiálltak a hitük mellett, és mertek szembe menni az árral. Nem vonultak félre, és nem hallgattak el a nehéz helyzetekben sem. Anélkül, hogy hozzájuk hasonlítanám magamat, fontosnak látom hangsúlyozni: minden keresztény embernek hozzá kell tennie a saját törekvéseit az Egyház küldetéséhez. Ha valaki kérdez, tudatlanul megvet, vagy csak egyszerűen kíváncsi, azzal nyugodtan szóba lehet állni, és elmondani neki, hogy tévedésben van, be lehet neki mutatni az Egyház lényegi tanítását. Itt a fórumon nem lett volna szó az Egyház tanításáról, ha senki sem kötött volna bele. Tehát nem értem, miért nem látja be Ön is, hogy itt nem én vagyok "hibás". Sőt, figyelmébe ajánlom azon stílus közelebbi tanulmányozását is, amelyben nekem írtak (különös tekintettel Kacsa nevű fórumozóra), ezt pedig szíveskedjék összevetni a kritizált témában kifejtett, emberi hangnemben megfogalmazott gondolataimmal. Pszichológiai szempontból Önnek bizonyára érdekes lehet, hiszen - amennyiben a hírek igazak - Ön pszichológus is.

Kacsa1111 # 2009.01.15. 20:27

Kedves Impossible,

Tehát, ha jól értem, véleménye szerint ha többen mást állítanak, mint a kissebbség...

súlyos tévedésben vagy...senki nem állít semmit, hanem KÉR, hogy hagyd abba a hitterjesztést! Először én kértem, de most már többen is...


Kacsa11