Szakdolgozat


Legislator # 2011.11.08. 21:44

Külső konzulenst azért nem ajánlanék, mert a belső konzulensek szeretik felülbírálni őket.


Sunshine after the rain.

Legislator # 2011.11.08. 21:45

Impi: Weber idegösszeomlást kapott, amikor elutasították az egyetemi tanári pályázatát, amúgy penge arc volt.


Sunshine after the rain.

Legislator # 2011.11.08. 21:46

Kelsent viszont utálom.


Sunshine after the rain.

Sz.Márton # 2011.11.11. 18:56

Dr. Attika ezt javasolta:

"Azt javaslom, hogy dolgozd fel a móri bankrablást és kérd fel konzulensnek Doszpot Pétert. Nála többet seki nem tud az ügyről."

Azért az igazi "takarító-elkövetők" tudását nem tudná senki sem ez ügyben überelni, mert a mai napig gyermekcipőben van ennek az ügynek az igazi valóságtartalmat érintő nyilvánosságot is megfelelően tájékoztató felderítése, nem is beszélve a valódi ekövetők máig ismeretlen kilétéről.

Doszpotot meg nem kellene ennyire fényezni, mert mások "esetleg" többet tudhattak és eredményesebbek lehettek volna, az egykoron a tudósításokban folyamatosan fülhöz szorított mobiltelefonnal szereplő, kellemesen szimpatikus "hurkásnyakúakkal" egykor éttermekben, rugalmas munkaidőben csoportosan villogó média-szuperzsaruhoz képest.

Rexor # 2011.11.11. 19:18

Én inkább a viszkist kérném fel konzulensnek. Ő nemsokára szabadul és nála többet kevesen tudnak a témáról...

Dr.Attika # 2011.11.11. 19:32

Nem fényeztem én Doszpot Pétert, de sokkal többet tud az ügyről, mint bárki is gondolná. Ő irta alá a nyomozati iratokat, amik a Fővárosi Bíróságra kerültek. Láttam személyesen, mert egy ügyvéd előttem kérte ki iratbetekintésre jó pár éve.

Abban egyetértünk, hogy a felbujtók hiányoznak ebben az ügyben.

Azért is érdemleges egy szakdolgozatra, mert ezen ítélet alapján megállapítható , hogy Varga Zoltán bíró teljesen alaptalanul, bizonyíték nélkül ítélt el egy Kaiser nevezető embert. Ráadásul neki tényleges életfogytot adott, míg a tényleges társtettes "csak" 40 évet.

Borbasmelcsi # 2016.02.25. 13:55

Kedves Fórum Tagok,

A segítségetekre lenne szükségem.
A kébítószer problémáról és az Elterelésről írom a szakdolgozatom, az ELTE büntetőjogi tanszékén.
Kicsit elakadtam, és szeretnék tőletek segítséget kérni. Szakirodalom tekintetében.

Előre is köszönöm.....

Sherlock # 2016.02.25. 15:53

Mondjuk hivatkozd be azt a 30-40 forrást, amit már felhasználtál, mert így biztos rengeteg lesz az átfedés a kapott segítséggel.

Impossible # 2016.04.10. 23:02

Nem lesz az annyi :D