hogy csináljam


Béres-Deák Attila # 2003.04.12. 12:46

Az, hogy lopás szabálysértése miatt feljelentett a cég, és az önk. jegyzője a szabálysértési hatóság. hétfőn adjátok be a keresetet a munkaügyi bíróságra. Nem kerül egy filléretekbe sem, de egyrészt ott tudjátok bizonyítani, hogy munkabér fejébe kaptátok a cuccot, plusz kaphattok jó pár havi munkabért, és a szabsért. ügyben is tisztázhatjátok magatokat. De ha nem indítotok munkaügyi pert akkor, elismeritek a cég állítását.


attika

vandálka # 2003.04.12. 12:35

Kedves Atti!
Az megtőrtént de ezen felül felül az Önkormányzatnak is valotlant állitott a cég és most meg akar büntetni az önkormányzat. ERgyáltalán mi kőze hozzá az Önkormányzatnak?

Béres-Deák Attila # 2003.04.12. 09:53

A rendkívüli felmondás megtörtént? Ha igen csináldd azt, amit a multkor lrírtam! Jobban járssz!


attika

vandálka # 2003.04.11. 17:59

Sziasztok ! Már irtam a fórumba mit tegyek cimmel. Ma kaptam az önkormányzattól egy levelet amiben a cégem lopásra hivatkozva tett bejelentést. Mint irtam azt túlóra miatt hoztuk ki a boltból a boltvezető engedélyével. Mit tegyek jelentsem fel a céget becsület sértés miatt ? Ha igen hol lehet megtenni?és joga volt-e ehhez?