DVD lejátszó


the big cat # 2006.01.04. 05:23

Állj el a szerződéstől, kérd vissza a pénzed.

Sasfioka # 2006.01.03. 23:23

És abban az esetben mi a teendő, ha egy hibás dvd lejátszót a Te...o nevű hipermarket már 10. hónapja javítja, de még mindig nincs kész??? Mert nekem lassan elfogy a türelmem...

SF

turboy # 2005.12.15. 12:15

DV kamerával felvett anyagot Pinacle-vel megszerkesztettem, majd a DVD MovieFactory-val kiirtam DVD-re.
Ennyi.
Irhattam DVD-R,DVD+R,DVD-RW,DVD-RAM lemezekre semmit nem kajált meg a gép.
De közben megoldódott a gond.
Gyengéd rábeszélés után visszakaptam az árát.
Azért köszi..

the big cat # 2005.12.15. 09:56

A kérdésre válaszolva nincs 3 napos elállási lehetőség, de van helyette határozatlan idejű elállási lehetőség, persze annak is megvannak a feltételei, mindenesetre ha valami nem tudja, amit írtak róla az kimeríti ezt.

DE!

DVD lejátszóknál nem egyértelmű, hogy a DVD lejátszó a hibás, ha az elvileg kompatinilis formátumot nem játsza le.

A saját készítésű DVD film az mi is pontosan? DVD-re írtál egy DV kamerával felvett file-t? Mert ha így van, az még nem épp DVD.

blacky # 2005.12.15. 09:50

Ha a hiba valós ,akkor igen.Ha a készülég nem rossz akkor a kereskedelmi egység jóindulatán múlik hogy levásárolhatod e?Lásd nászajándékok amikor a kapott 3 kávéfôzôbôl kettôt másra cserélnél...Ha viszont a készülék tényleg hibás akkor a kereskedô köteles a fogyvédnél bevizsgáltatni,és ha a kifogás alapos akkor csere vagy visszavétei garancia,vagy javíttatás..

turboy # 2005.12.15. 05:57

Hi.

Lenne egy kérdésem.
Nemrég vettem egy mezei DVD lejátszót az InterSpar-ban, melyet úgy hirdettek hogy lejátszik DivX-et, DVD-R/DVD-RW/DVD+R/DVD+RW/SVCD/JPEG.
Nos otthon kipróbáltam, s egy olyan gondom van, hogy az általam megirt DVD lemezt nem játsza le.
Ezen a lemezen saját készítésű DVD film van.
Mit lehet ilyenkor tenni?
Létezik a 3 napos visszavásárlási garancia?