Apród csalás


laci38 # 2014.05.15. 07:59

sziasztok,én rendeltem Szvétecz Róbert Ferenc telefon csomagot Március 25,és azota sem kaptam meg,igérget mái napig,hogy küldi már 2honapja lassan,ne küljetek pénzt,és ne utaljatok.Szvétecz Róbert Ferenc
számlaszám:58600458-15128621
Dunatakarék
Tát Mogyorósbányai út 2216/2. ide kültem a pénzüket,a hirdetései meg Csonka Erzsébet Tát.vigyázzatok vele,minket becsapot.


Laci38

Cowboy # 2014.05.14. 12:43

Sziasztok!

OlX csalás:
fa kerti ülőgarnitúrát "vettem" 38 ezerért. Utalás után törölte magát és a hirdetést is a becsületes eladó.
Adatai:
Nagy Roland (Budapest Bank)
10100840-40666800-01004007

Balatonkeresztúron még személyes átvételt is felajánlott az édes drága! :-)
(Kiváncsi lettem volna, mit szól, ha utalás helyett érte megyek)
OLX-es neve Mándi Krisztina volt, persze nyilván kamu.

Neki senki semmit ne utaljon, csak sajnos én is csak utalás után néztem utána ennek a számlaszámnak...
Irány a rendőrség!

Ezt csak azért írtam le, hátha más az utalás ELŐTT körültekintőbb lesz, mint én voltam.

Tanulópénz, és még "olcsón" megúsztam, a pénzemre ezentúl jobban vigyázok!

V.Juca # 2014.05.13. 11:48

Üdvözlet.

Az OLX-en vásároltunk egy Puma férfi karórát. A pénz odaért az óra "eltévedt" ,legalábbis a hirdető szerint akit Kálmán Szabolcsnak hívnak (nyakuza13) és az Erste bank:11600006-00000000-20756789 bankszámláján gyűjti a kis zsebpénzét.

grommetzoli # 2014.05.08. 05:41

Egy csalás áldozata lettem tegnap előtt én is. Az olx-en hirdetett memóriát számítógépbe, egy Nagy Katalin nevű hölgy, (valószínűleg nem ez a neve) a hirdetésben szereplő telefonszámot hiába hívtam, kivolt kapcsolva de az üzenetre válaszolt és megadott egy másik telefonszámot. Azt monda a másik telefonja lemerült. Felhívtam és megegyeztünk az árban. 9000-ért 2 db és ha előre utalok ő állja a postaköltséget. A számlaszám amit megadott : 11773339-01165384 Mackó Illés néven volt. Erre én megint felhívtam hogy nem Nagy Katalin néven van. Erre ő: a párom számlaszáma. Átutaltam a pénzt és azóta nem lehet elérni egyik telefon számon se.
Úgy látom nincs értelme feljelenteni, mert mások se jutnak egyről a kettőre ilyen ügyekben. De ha valakinek ezt a számlaszámot adja meg valaki, ne utaljon mert csaló.

Kopó # 2014.05.07. 00:24

Ne utaljon előre senki pénzt!!!!!!!! ennyire nem lehetnek naivak a mai világban!! valószínűleg ezek a számlaszámok nem is ezeknek a csalóknak a nevén fut , mármint a valós nevükön, hanem pl elesett emberek nevén , akik kis anyagi juttatás fejében nyitnak számlákat.. ezáltal háttérben tudnak meghúzódni!! nem szabad előre utalni!! hozza csak ki a futár utánvétellel , ha ott van az árú megnézem adom a pénzt!! vagy személyesen!! de hogy egy ki tudja miféle embernek ismeretlenül 30-40-50 ezreket elutalunk előre az nagyon nagy meggondolatlanság!! SOHA NE UTALJ ELŐRE ISMERETLENNEK!!!!!!!!!!! inkább fizess rá pár ezret hozza ki a futár vagy személyesen benzinpénz stb pluszba, még mindig jobban jársz mintha lehúznak kisebb nagyobb összegekkel.

Houdy82 # 2014.05.05. 19:04

Üdv!

Megtettem a feljelentést az apródon és a prohardveren hirdető Iker Zsolt nevű csaló ellen.

Jó lenne ha lenne még pár feljelentő és elindulhatna a nyomozás utána.
Kérem aki már tett feljelentést az írja már meg nekem az ügyszámokat, hogy ezzel is gyorsítsam a folyamatot a rendőrség felé.

Az én ügyiratszámom:
02010/15029/2014.id.

Tamika31 # 2014.05.05. 18:34

Sziasztok ,

Ma ismét hirdet(monster high babák) László néven az apródon csak üzenetküldés a Budapesti v. kerületben a képek ugyanazok .:(

Vigyázzatok.

Tamika31 # 2014.05.04. 13:23

Üdv!

Az olx-en ez a felhasználó:Vanessza tel:06309766621 ugyan azzal a képekkel és adatokkal hirdet mint ez :Georgina tel:06309766621
akivel én nagyon rosszul jártam .5200 ft-om bánja.

balintka01 # 2014.05.03. 08:12

sziasztok van 1 varadi 1261 az apródon mobilt fűkaszát tabletet árul vidák józsef névre kéri utalást bankszámla szám 11773494-00591007. OTP bank akit esetleg karosítót kérem jelentkezzen nálam Balintka01@vipmail.hu

daf67 # 2014.05.01. 13:47

Üdvözlet Mindenkinek!

Apródon történt csalás miatt írok. Férjem pakkokal ment dolgozni( kezdeni) uj bankszámlájának minden holmiját a dossziéban és a telefon kártyát,amit vett hogy legyen nála valami pénzzel egy kártya,benne volt egy szatyorban.
Több táska cipelése közben a vonaton sem tűnt fel hogy hiányzik a szatyor,csak miután kérték a számlaszámot a cégnél akkor volt a meglepi. Amikor 2-4 hét után hazajött a face-n irtak neki hogy a nevében valaki az Apródon hirdetget és a számlájára kéri az utalást. Ez vasárnap volt,szaladt a kerüeti kapitányságra,ahol közölték Őt nem érte kár nem vesznek fel feljelentést. Menjen hétfőn és szüntesse meg a számlát és ennyi. A bankban közölték ,hogy kb. 1milliót vettek fel úgy a számláról hogy tovább utalták.A férjem a bank után visszament a rendőrségre és akkor sem akarták felvenni a feljelentését. Most persze már a rendőrség ,ahol a károsultak feljelentést tettek hozzánk jött ki házkutatni,a két gyekekmet rémísztgetni. A babysitter felmondott és itt hagyott minket.A férjemet beidézték "tanukénti" meghallgatásra,amiből totálisan látszott hogy rá próbálják kenni az egészet hogy gyorsan szabaduljanak az ügytől. Csak azt nem értem miért nem nézi meg a rendőrség ki vette fel a másik számláról a pénzt ahová továbbitották a pénzeket???? Lehet férjemnek baja ebből,mert sok olyat hallotunk már hogy ártatlanokat büntettek meg.?

manocska07 # 2014.04.30. 20:36

Szabo Anita otp 11773487-00178826 mayo kabátot vásároltam szőrén szállán eltünt kabát sehol a 6185 ftom oda egy málna szinű mayo kabát volt,senki ne vásároljon tőle jövő héten feljelentem többen jelentkeztek már akik ennek a hölgyeménynek utaltak vigyázzon mindenki több számlaszáma van valoszinüleg !

michael74 # 2014.04.30. 16:19

Sziasztok!
Sajnos én is befürödtem egy eladóval."haszdrubal" a becsületes neve.Egy hirdetést adtam fel,hogy DDr2 memóriát keresek megfelelő áron.Kis időn belül meg is kereset telefonon,hogy számítógépek bontásával foglalkozik idézem.......

Üdvözlöm!

Van ilyen modulunk, használt, de természetesen tökéletesen működik.
Akár két darabot is tudunk adni párba válogatva.
Darabját oda tudjuk adni a kiírt áron, ami magában foglalja a postázás költségét is, ha nem oldható meg a személyes átvétel.
A számlaszám OTP-s, ha egyből oda fizeti be, azt azonnal megkapjuk és akár aznap postára is tudom adatni a memóriát.
A számlaszám:
11773102-00425623
A számlatulajdonos: Iker Zsolt

Több se kellett!...átutaltam az összeget és azóta se híre se hamva.Ki van kapcsolva a telefonja nem lehet elérni.

Csak annyit tudok mondani mindenkinek,hogy nagyon körültekintően vásároljon bármilyen hasonló portálokon.

Üdv.michael74

kovacsen222 # 2014.04.30. 09:40

Martin212 hozzászólóhoz hasonlóan én is ráfaragtam alias Farkas Richárd (vargarichard0 loginnevű vásárlónál kifizetett hdd-re, mégcsak véletlenül sem vsásároljatok tőle semmit, semmilyen körülmények között. JA, igen ez is olx.hu
Kérdés: vissza tudom követelni tőle a kifizetett 5.800 Ft-ot, ha igen hogyan ? Megvan a levelezés, átutalás stb.
Választ köszönöm
Csaba

Houdy82 # 2014.04.29. 20:15

Sziasztok!
Nekem is sikerült belefutmon az apródon egy csalóba:
Egy laptop 250Gb-os HDD vettem, elutaltam a pénzt, de már egy hete semmi...
A telefon először kicsöngött, de most már ki van kapcsolva.
A neve: IKER ZSOLT
A számlaszám OTP-s.
11773102-00425623

Ha valaki esetleg már belefutott szóljon.
A feljelentést meg fogom tenni.

üdv

Tamika31 # 2014.04.28. 18:24

Sziasztok !

Én a múlt héten vettem egy monster high babát ettől az eladótól az apródon OLX en :

georginaking2014

Az adatokat amit kaptam a következőek :

12011409-01417658-00100009 egy Raiffeisen Bank

Vargáné Király Georgina néven.

A telefon (0630-976 66 21)a múlt hét kedden még elérhető volt ma már ki volt kapcsolva(próbáltam hívni).
A baba árát elutaltam 4500 ft és plusz 700 ft -ot az ajánlott postára azt írta (megkapta a pénzt )kedden nem tudja feladni úgy hogy telefonáltam vele egy első ill utolsó alkalommal.
Szerdán kérdeztem feladta e azt írta igen .Kérdezem én akkor miért nem kaptam meg ?Ma hétfő van??Ajándék lett volna..

Küldtem sok sok emait adja meg az ajánlott szelvény számát azt írta pénteken ha hazaért megírja azóta sem:( küldte el...van ismerősöm a postán megnézte volna.

Nem tudom ezek után már megfordul a fejemben valószínűleg nem is kapom meg soha azt a babát...:(

csigabuga # 2014.04.25. 20:35

Üdv!
Engem is behúztak,szerencsére nem nagy összeggel.
Tanulópénznek még el is megy.
A "T" hirdető overdose1111 néven fut.
Hetek óta nem küldi az árut.Kifogás az van gazdagon.
IX. és XX. kerületben hirdet elég széles skálában.Telefon nincs.Egyenlőre csak apródón láttam.
Kerülni kell!!!
u.i.:nem is értem,hogy lehetek ekkora barom,soha nem utalok előre egy forintot sem.

mary49 # 2014.04.24. 12:36

Sziasztok,

Azt hiszem engem is átvertek,tegnap átutaltam egy étkező garnitúra árát,32 000 ft-ot.Az eladó ígérete
szerint feladta volna postán.Azóta se kép se hang.

Hülye voltam,hiszékeny,a páromnak meg sem merem mondani.

Budapest Bank, Nagy Roland - 10100840-40666800-01004007
Ide ne utaljatok,és Nemes Judit néven fut a hirdető,persze telefonszám nélkül.
Még most sem tudom elhinni,hogy ekkora balek vagyok.Mindíg csodálkoztam az emberek hiszékenységén,hogy lehet mindenfélékkel bepalizni,erre most én is így jártam.Meg is érdemlem,egy életre megtanultam a leckét.

üdv a többi becsapottnak,

Mary

gymoaba # 2014.04.23. 11:59

Sziasztok!
Sajnos minket is átvertek apródon, 30.000ft-unk bánja! Szabados Levente, győri lakos, mint utólag kiderült rendszeresen ver át embereket, minket pont xbox one játékokkal! Ő is elmondta hogy postára adta, aztán ott elveszett, de megint feladta, aztán küldött egy posta blokkot!! ami szinte semmit nem igazolt, mondván hogy ő feladta de várjuk majd érkezik! Ez volt 3 hete...Azóta csak várjuk, már facebook-on is felkerestük, de teljesen eltűnt nem válaszol sehol! Otp-s bankszámlaszáma van: 11773377-01052938
NAGYON KERÜLJÉTEK EL!!

Rekus31 # 2014.04.20. 18:34

Sziasztok!

Sajnos ebbe a Converses csalóba én is belefutottam, ugyanazokat írta mint Neked Gbabo!
5400Ft-ot utaltam el, mindig talált valami magyarázatot arra miért nem jött még meg a csomag...
Most próbálok nyomozni utána, szerintem újra fent van "dartz" néven a leveleket T. Áronként írja alá... Sajnos a pénzünket nem tudjuk már behajtani, de mások talán ha elolvassák ezt a fórumot tanulnak belőle.
Én gyesen lévő anyuka vagyok, ezt írtam is neki mikor már éreztem hogy csaló...de váltig állította Ő aztán nem, meg hogy ha nincs cipő visszautalja a pénzt stb stb...
Pontosan 17.-én akartam én is írni neki, és már én sem találtam, akkor tudatosult végleg bennem hogy az a r*hadt szemét átvert... :(

Nika84 # 2014.04.20. 15:28

Sziasztok!
Engem is átvertek az apródon! Egy babakocsit vettem a kislányomnak amit a mai napig várok, de sajnos nem érkezett meg! Egy Horváth Renáta néven hirdető árulta a bankszámlaszáma 11773377-01076961. Ha bárki utalni szeretne erre a számlaszámra NE TEGYE! Nem tudom, egyeseknek hogy van képük ilyet tenni, főleg egy anyukával! Az a durva ebben a dologban, hogy az illető a kislánya életére esküdözött, hogy küldeni fogja a babakocsit, hát ha van kislánya remélem büszke magára, hogy képes az életével játszani! Nagyon csalódott vagyok az biztos, hogy többet nem rendelek semmit sem az apródról! Üdv mindenkinek!

cédrus91 # 2014.04.16. 09:00

Sziasztok!

Valószínű engem is átvertek apród.hu-n. 30000 ft-ért vásároltam telefont még a múlt héten, de még mindig nem érkezett meg és az eladó nem válaszol a leveleimre.. az illető hulio101 néven hirdetett.

Lilikutyi # 2014.04.15. 16:33

Sziasztok!

Én is az Apród csalói hálójába akadtam, sikerült megrövidíteniük 46000-ft-al. Az eladó neve Beri Andorné (Lenke) Levelekről műszaki cikkeket többek közt drága telefonokat árul, ne vegyetek semmit tőle.

Agent Cooper # 2014.04.14. 20:13

Kedves martin212!

Maga egy balek!

Üdvözlettel: Agent Cooper


védelem és sértetti képviselet
e-mail: bartas@bartinfo.hu
http://frzs.hu/hir.php?…

martin212 # 2014.04.14. 19:39

Csak szeretném visszavonni a korábbi hozzászólásomat! tehát ezt:" Korábban ezt írtam : farkasrichárd0 egy csaló! Winchestert rendeltem és nem jött meg. Állítolag egyszer rossz helyre küldte másszor pedig elveszett a postán!
Ezzel az "eladóval" másnak volt panasza?
Nos kiderült, hogy félreértés történt MIND A 2 RÉSZRŐL és most megoldódott! Tehát visszavonom a korábbi hozzászólásom!!!!"

Mégsem oldódott meg a probléma! Farkas Richárd felhívott és megfenyegetett, hogy feljelent mert én rágalmaztam itt ezen az oldalon! Én csak az igazat írtam! Nincs se winchester se az ígért pénz amit megigért, hogy visszautal. Én ezt leírtam és szerintem ezzel nem rágalmaztam senkit! Azért nem küld se pénzt se winchestert, mert én rágalmaztam.

yasmine1122 # 2014.04.04. 16:07

Sziasztok!
Apród-hu-n csalás áldozata lettem. Volt egy hirdetésem, hogy bizonyos márka, bizonyos ruháit keresem. Erre "divatbarlang" nevű felhasználó írt, hogy neki van butikja és ezek a tunikák, amiket keresek megtalálhatók. Mivel Tiszaújvárosban van elvileg üzlete, postát kértem. Tudom hülye voltam, hogy megbíztam benne és előre utaltam...
Szóval Székely Orsolya nevű hölgyemény eltűnt, csomagomat nem küldte. Megírtam neki, ha pár napon belül se küldi,vagy a pénzemet vagy a ruhákat, megyek a rendőrségre! De számíthat arra is, hogy esetleg megkeresem mert ismerős vagyok arra felé. Persze ezután letiltott...
Számlaszám: CIB Bank 10702071-11259624-52000001
Név: Székely Orsolya Tiszaújváros (elvileg)