segítsetek légyszi...fontos


monalisa1 # 2007.03.21. 20:47

Kedves Löki!

Tényleg régen "láttuk" egymást, pedig írásaid hasznosak, stílusa üde szinfoltja a Fórumnak.

Néhány hapja az egyik tisztelt dr. ... azt a véleményét adta elő, hogy nem etikus ide írnia annak, akinek már van ügyvéde. Ezzel a magam részéről nem értek egyet, mert a több szem többet lát elve alapján miért is ne fordulhatna a Fórumhoz bárki is.

Gabika88 # 2007.03.22. 09:01

nekem is az a véleményem,hogy azért van a jogifórum,hogy akinek bármi kérdése van,azt feltegye.és kapjon néhány hasznos információt.függetlenül attól,hogy van-e ügyvédje.
nem is értem még mindig hogy miért kötött belém.

Főlökött # 2007.03.23. 11:51

Tisztelettel

Monakisa megtisztelő, amit írtál. Még a végén hiányzom valakinek :)))))))))))))))
Nem értem rá, s még beteg is voltam, így nem jöttem fel ide, s a netre sem. Örültem hogy éltem, a fránya vírus miatt. El kéne ítélni a vírust, életellenes bcs. miatt, de sajna nem kézzelfogható, a T. Bíróságnak. Forró női testek-szaunában és a gyogyók kigyógyítottak :))))))))))))

Gabika88 nem kell hagyni, hogy belénkkössenek. Kérdést kell feltenni, s majd válaszolnak. Aki véleménye nem szimpatikus, nem kell vele foglalkozni. El sem kell olvasni nem, hogy reflektálni rá.

----------------------
  • Löki