Lopásnak minősül?


Laszlo 01 # 2023.02.26. 09:28

Tisztelt Fórum!
A következő ügyben szeretnék kérni segítséget.

A volt élettársam még 2020 ban el lopta a közösen bérelt lakásból a már nem használt telefonomat azzal a céllal ,hogy tudjon kontrollálni a facebookon a messengeren.Az új telefonomat használtam a régit a fiókban tartottam,észre vettem hogy használja ezért magammal vittem a táskámban dolgozni.Nem sok idő múlva eltűnt a táskából a telefonom,sajnos a munkahelyen többen is dolgoztunk, ezért nem tudtam mindeddig,hogy valóban ki lopta el. Pár napja jöttem rá beállításoknál, hogy a messengeren be jelentkezett a saját Facebook fiókomba az el lopott telefonommal a szúlőfalujába.Tudta a telefon jelszavát és mivel sosem jelentkeztem ki sehonnan így mindig belépett a messengerembe a facebookon belül..Ő már akkor este tagadta amikor megkérdeztem ,hogy neme tud a telefonomról met ellopák a táskámból. Már 4 honapja szakitottunk.Hova tudok segítségért forduln?,Szeretném vissza kapni a telefonomat Feljelentést tenni még nem szeretném egyelőre.Németországban élünk, és itt is történt az eset.Köszönök minden választ.

Szomorú örökös # 2023.02.26. 09:40

Laszlo 01

Németországban élünk, és itt is történt az eset.

Akkor miért egy magyar fórumon próbálsz rá megoldást találni?
Egyébként meg szimplán le kéne tiltani azt a telefont és akkor nem tudja használni.

gerbera317 # 2023.02.26. 13:48

Ha csak az a baj, hogy látja, miket csetelsz a többi szeretőddel, akkor jelentkeztesd ki!

Majordomus # 2023.02.26. 15:24

Vagy szüntesd meg a fiókot és nyiss egy újat.
A Sim kártyát le tudod tiltatni.
De itt a netes ténykedés a lényeg.