SOS felfüggesztésböl letöltendő !!


drbjozsef # 2024.03.24. 17:07

problema az hogy meg szűnt a levelezési címem

Igen, ez probléma, de a te problémád. A helyes eljárás az lett volna, hogy ha változik a címed, akkor azt bejelented. (minden olyan hivatalnál, közműnél, szolgáltatónál, amelyikkel szerződésed van). Kellemetlen, valóban.

Janos 1989 # 2024.03.24. 15:31

Dr b Jozsef a problema az hogy meg szűnt a levelezési címem és nem kaptam meg pairban sem most kaptam e-mailben meg az én kérésemre amit 2023 március 8 le zártak

drbjozsef # 2024.03.24. 15:24

Janos 1989,

Sajnos a törvény nem ismerete nem mentesít alóla. Más szemszögből meg persze szerencsére, nem mentesít alóla.
Így jártál.
Hogy a kioktatást legalább papíron megkaptad, az biztos.

Janos 1989 # 2024.03.24. 13:28

Szomorú örökös mivel nem magyar alampolgar vagyok így adtam egy levelezési címet
De az a lakás el adására került az ítéleten nem voltam ot és nem tudtam hogy pártfogó hoz kelet járnom és ezért let ez az egesz

Janos 1989 # 2024.03.24. 13:25

Everwimp nem igazán értem az utolsó mondatod

everwimp # 2024.03.22. 03:04

A büntetőeljárás során a hatóságokkal való együttműködés nagyban javíthatja a körülményeket. Ha azonban az emberek ezt ilyen mértékben figyelmen kívül hagyják, annak súlyos negatív hatásai lehetnek. Az, hogy megtetted, kérdéses!
geometry dash subzero

Szomorú örökös # 2024.03.21. 04:38

Janos 1989

Amikor az ember ellen büntetőügyben eljárás indul, akkor az együttműködés a hatóságokkal sokat javíthat a helyzeten.
Viszont ugyanígy sokat is ronthat, ha ezt ilyen szinten mellőzi az ember. Gyanús, hogy így jártál! Egy darabig itt maradsz...

Janos 1989 # 2024.03.20. 18:09

Üdv adót egy bv ügyem 2022 ben aminek a vége 1 év 6 hónap börtön amit 2 év fel függesztes váltót ki !! Sajnos nem vagyok magyar állampolgár és nem tudtam hogy ki van rendelve egy védő ügyészt és én sosem jelentem meg mert nem tudtam hogy ezt így kel csinálni elérési címem nm volt és nem tudtak értesíteni egyszer csak elfogató parancsot adtak ki elenem es be vitek ahogy át akartam meni Magyarországon és a gyorsított tárgyaláson mondtak hogy amivel nem tartottam be a stábját így letöltendő kérnek rám de felebeszhetem van ere mentség hogy miért nem jelentkeztem sose ??