Állampuszta


ramee # 2011.10.01. 20:59

Sziasztok!!Kérlek segitsetek semmit nemtudok a börtönökröl!A páromat hétfön szállitják állampusztára a b körletben milyen hely?Sajnos ö cukrobeteg ezért nem nagyon fogadják sehol és állitolag nem nagyon akarják kivenni munkára hogyan müködnek a dolgok?,Mennyi idö a beszélö mennyit hivhat egy héten stb köszönöm nektek elöre is

Lizzyke # 2011.08.13. 12:53

Sziasztok! Én 7 nap múlva szeretnék Állampusztára menni a páromhoz Bp-ről, és szeretném tőletek megkérdezni, hogy hogyan lehet oda utazni. Annyit tudok csak, hogy a börtön biztosít buszjáratot, csak azt nem tudom, honnan indul. Tehát a kérdéseim: hol kell leszállni a vonatról, és onnan hogyan tovább?? A válasz ide is vagy a piton17@freemail.hu-ra is mehet. Csak mondom, fontos lenne minél hamarabb. Előre is nagyon szépen köszönöm!!!

ppzsu # 2011.05.27. 14:19

Sziasztok !
Van e itt olyan akinek a párja Dunaújvárosban van Sándor házán ? ha igen kérem keressen meg lenne annyi kérdésem!
Köszönettel ppzsu

kiskapitális # 2011.05.23. 09:51

Sziasztok!
Egy ismerősöm van Állampusztán a bv-ben,az lenne a kérdésem,hogy csak az küldhet neki levelet akinek ő küldött kapcsolattartóit?

Köszönöm a segítségeteket!

FerkeBrg # 2011.03.27. 09:04

Levelet írni,telefonálni vagy csomagot küldeni csak akkor lehet,ha megkapod a kapcsolattartó papírt,amit kitöltve visszaküldesz.Addig SEHOGY nem tudsz kapcsolatba lépni vele,nekem telefonon még annyit sem mondtak meg,hogy egyátalán ott van-e.Sajnos ez a menete,a kapcsolattartó papír nélkül SEMMI.

cicus13 # 2011.03.26. 20:21

Sziasztok!

A páromat 10napja vitték el Állampusztára.Azóta nem tudok róla semmit.Nem tudom,hogy mikor telefonálhat.Vettünk neki telefonkártyát is, csak nem tudom,hogy azt ott tudja e használni.Mikor küldhetünk neki csomagot vagy mikortól lehet bemenni látogatni hozzá?Én írhatok e neki levelet,amit persze egyáltalán megkap e?Nem tudom az lehetséges e,hogy én felhívom Állampusztát és úgy lépek vele kapcsolatba.
Ha valaki tud valami információval szolgálni,azt megköszönném.Már kicsit ideges vagyok,hogy mi lehet vele.
Előre is köszönöm a segítségeteket.

Nicky82 # 2011.02.25. 23:25

Sziasztok!
A páromat nemsokára viszik állampusztára.
Írnátok nekem valamit a helyről.
A csomagküldésről telefonálásról levelezésről és legfőképpen a látogatásról.
Most Nyiregyházán van de ott is minden olyan lassan megy.
Köszönöm szépen. Sokat segítenétek.

prilu79 # 2011.01.31. 22:22

várom a kérdéseket!

prilu79 # 2010.10.29. 19:42

nyugodtan kérdezzetek pusztáról segítek.

cyrano12 # 2010.10.21. 15:05

kedves prilu79 és gubanc!
köszönöm a segítségeteket, írta a párom, hogy vitték munkába állításra... milyen munkák vannak ott? jelent valami előnyt, hogy jogsija van? Írjatok az e-mail címemre!: gorogandi@citromail.hu kösz!!!

prilu79 # 2010.10.19. 19:59

sziasztok!én fél éve szabadultam pusztáról csomagba sok kávét tegyetek mert a pluszt ki öntik és akiki rabok ott takarítanak meg jól járnak meg a gyümölcsel is mert azt sem lehet én ott takarítottam sokat és mindíg sok gyümölcsöt ettem csak ez az egy lehetőség volt gyümi evésre meg kis plusz dolgokra.egy évet karcoltam le ott kérdezzetek nyugodtan szívesen válaszolok e-mail ben.hali.

gubanc # 2010.10.18. 09:23

Helló cyrano12!
Szinte biztos,hgy a cigi korlátozva van, hogy mennyit lehet, de én azt nem szoktam küldeni, úgyhogy nem emlékszem. Kávé, kakaó asszem 300 gr lehet. A csomagküldő papír hátoldalán fogod megtalálni, mit lehet pontosan és mennyit. Pl. tea 40 filter asszem. A papírt a párod kell, hogy kiküldje neked, és majd bele kell tenned a csomagba, mert egyébként visszaküldik.
Remélem segítettem,
Gubanc

cyrano12 # 2010.10.08. 17:09

Sziasztok! Az én páromat okt.4-én szállították állampusztára. Nem nagyon tudom, mit, hogy lehet neki küldeni, leginkább az érdekelne, hogy dohányt ill. cigit milyet és mennyit meg kávét milyet és mennyit lehet küldeni, Vagy meg van ez szabva egyáltalán? Tényleg csak 2 csomagot lehet küldeni neki havonta? Válaszoljatok, kérlek! Köszönöm mindenkinek! Írjatok az e-mail címemre, ha tudtok segíteni!!!: gorogandi@citromail.hu

Sleepyke # 2010.09.21. 11:29

kovacsz!Köszi a választ,de sajna nekem nincs autóm,így az érdekelt volna,hogy valami busz vagy ilyesmi esetleg ott Hartán belül megy e arra?

kovacsz # 2010.09.21. 11:21
Sleepyke # 2010.09.21. 11:11

Sziasztok!A páromat szept.17-én szállították Állampusztára,arról szeretnék érdeklődni,hogy Hartáról hogy jutok el a börtönbe?Ha tudtok kérlek válaszoljatok,akár az email címemre is!Köszi (msspocok@citromail.hu)

ildi25 # 2010.09.10. 16:49

szia gubanc
Én úgy tapasztalataim amit te is mondtál hogy örülnek hogy nem kapnak fegyelmit mi most két hónapja van ott még nem kaptunk dicséretet.de egyébként jól van mint aki börtönbe van és nem családjával! Össze van törve egy kicsit de az előzetes rosszabb volt!Tik hol vagytok

gubanc # 2010.09.10. 08:26

Köszi Ildi25! Hát, remélem,hogy átmegy.Tegnap megnéztem a postai papírt, és azon 5kg 17dkg van. Eddig még mindig kicsivel öt alatt voltunk biztos ami biztos, ezért nem volt még tapasztalatom.
Párod hogy érzi magát Solton? Kapott már dícséretet vagy jutalmat vagy bármit? Olvastam itt lentebb molli84-től,hogy Állampusztán mennyi jutalmat meg dícséretet lehet kapni. Soltról egyelőre azt hallom,hogy örülnek,ha nem kapnak fegyelmit...

Molli84, ha még szoktál benézni, a párod mire kapta a jutalmakat?
Köszi mindenkinek a válaszokat,
gubanc

ildi25 # 2010.09.09. 18:12

Szia gubanc
Nem küldik vissza a csomagodat bár mér biztos rájöttél én egyszer fölhívtam őket mennyi lehet a max. 5 kilo20 deka.Amikor még állampusztán volt a párom

gubanc # 2010.09.09. 12:03

Sziasztok! Csomagküldéssel kapcsolatban szeretnélek kérdezni benneteket, méghozzá, hogy Állampusztáról visszaküldik-e az öt kilónál kicsivel nehezebb ( 15 dkg-val) csomagokat? Az otthoni mérlegünk rosszul mér, de a postán már nem volt időm kiszedni valamit, és így most nehezebb ennyikével. Bár az engedélypapíron az állt, hogy csak a +20%-kal nehezebb csomikat küldik vissza, mégis félek, hogy visszajön az egész,mert nem érdekli őket a saját szabályuk.
Van ilyesmiről tapasztalatotok?
Ja, az én rokonom is Solton van egyébként, de csomikat szerintem Állampusztán mérik, stb.
Soltról elég vegyeseket hallok,vannak viszonylag rendesek, és fordítva. Munka állítólag nem nagyon van.

Marcsi02, a választ nem tudom sajna, de régebbről emlékszem,hogy olvastam itt valahol az egyik témában.

Köszi az infókat mindenkinek.

Marcsi02 # 2010.09.01. 13:53

Tudna valaki segíteni abban,hogy az EVSZ-hez a környezet tanulmányt a rendőrség vagy az önkormányzat csinálja.Ha az utóbbi akkor melyik részleg? A választ előre is köszönöm!


Tina

Marcsi02 # 2010.09.01. 13:47

Szia! Ne félj ott sokkal jobb helyen lesz.Mindenki rendes ha betartja a szabályokat.Ha van kérdésed szívesen válaszolok.


Tina

ildi25 # 2010.08.22. 09:36

sziasztok a páromat átvitték Soltra van valakinek ott párja ?Milyen a helyzet ott? Jobb mint állampusztán?
Előre is köszönöm:Ildi

adrika25 # 2010.08.18. 17:32

Sziasztok!
A segitségeteket kérem abban hogy van 1 nagyon jó barátom bent a börtönben és szeretném vele fel venni a kapcsolatot mármint levélben, de sajnos én erről semmit nem tudok hogy kell csinálni ha valaki segitene nekem azt nagyon szépem megköszönném , megadom az imail cimem és oda irhatok nyugottan ha valaki tud segiteni. idrien@citromail.hu
Elöre is köszönöm!!!!!

molli84 # 2010.07.09. 12:10

Sajnos az én párom is állampusztán van!Egyébként a börtönök között nem olyan rossz,vagyis van ennél rosszabb!Csak abban az esetben tudjátok a kapcsolatot tartani ha feltüntetett kapcsolattartó vagy,Heti 5 alkalommal 5 percet telefonálhat,levelet annyit küldtök amennyit akartok.Csomag havi 2 mehet abban az esetben ha kiküldte a csomagkűldőt,amit neked vissza kell kűldeni a dobozba rakva!Beszélő havi 1 van másfél óra,asztali besz,elég tűrhető,én mostmár dupla beszélőkre megyek mert nagyon sok dícsérete van a páromnak és ilyenekre fel lehet használni,tehát 3 órát lehetünk együtt!A nevelő az őrök normálisak!Ha van kérdésed írd le szívesen válaszolok!KITARTÁS!