Van - e megoldás?


wers # 2019.09.30. 09:46

ah, tényleg, elfelejtettem, hogy a pasik hajlamosak az agyuk helyett mással gondolkodni

De úgy látom ez mammamiát is összezavarja.

alfateam # 2019.09.30. 09:40

Rossz helyen keresed. A házmesternek ( közös képviselő) valószínű van és ez a probléma legfőbb oka...:)))

wers # 2019.09.30. 09:27

ezek szerint te érted amit ír

pl.
lakásunkat korábban plusszban igènyt tartva elutasítottuk az adásvételt

keresem fülét is meg a farkát is, de egyiket sem találom

alfateam # 2019.09.30. 09:16

" Valójában arról van szó, hogy házmesteri hatáskörèn túllépve molesztált, ès mivel nem álltam kötèlnek, mondvacsinált ál- ürügyeket talál ki ès hatóságokkal fenyeget.”"

Na innentől komolytalan ez egész ügy...
Nem tudod eldönteni kivel fekszel le és kivel nem(?)

mammamia30 # 2019.09.30. 08:57

Tisztelt Jogi Szakèrtő! Abban kèrnèm szìves segìtsègèt hogy amennyiben tulajdonos társkènt, lakókènt problèmám van az adott társasház házmesterèvel, kihez kell fordulnom hivatalosan panaszt tenni? Közös kèpviselőhöz, vagy Lakóbizottság E.B. Elnökhöz? Valójában arról van szó, hogy házmesteri hatáskörèn túllépve molesztált, ès mivel nem álltam kötèlnek, mondvacsinált ál- ürügyeket talál ki ès hatóságokkal fenyeget. Pl. ami nem helytálló: hogy kicsit hangosabbak lennènk gyermekeimmel( bölcsődei kisfiam, angol tagozatos iskolába járó kislànyom ès èn szinte alig vagyunk a társasházban, gyakorta szüleim családi házában tartózkodunk hètköznap este vagy hètvègente). A dolgok valódi hátterèben az is áll, hogy lakásunkat korábban plusszban igènyt tartva elutasítottuk az adásvételt. Mit tehetek ha egyedülálló èdesanyakènt, kèt kis gyermeket nevelve plusszban traumatizálva hètköznapjaimat zaklat az idős 60 èvkörüli házmester? Az utcán is utánam kiabál akkor is ha időpontra sietek ès ál- ürügyekre hivatkozva zaklat hogy ha nem állok vele szóba, feljelentent. Másokat is zaklat: idős nyugdìjas hölgy lakását elvetette a lakáskezelővel annak alkoholista fèrje miatt, jelentheti az utcai hajlèktalanok normálisabb tagjait is ès mindenkit aki meg meri mondani avèlemènyèt neki. Nem ő van a lakók szolgálatában, mintha mi lakók kellene hogy a lekötelezettjei lennènk. Kihez lehet tehát ellene fordulni hivatalosan rendőri szerven túl? Tisztelettel.