Nekem kell fizetnem?


Chii # 2002.10.03. 21:10

Kedves Moderator!
Ugye latszik az amarotsegem azon, hogy nem jo helyen nyitottam a temat.. esetleges athelyezes a megfelelo helyre, ha van ra mod?
Koszonom:))


Chii

Chii # 2002.10.03. 20:45

Kedves Mindenki, es Barki, aki segiteni tud nekem!

Lenne egy problemam (bar ne lenne).
Elvaltam, volt ferj elkoltozott, lakas tulajdon joga kozos maradt (fele-fele), de kizarolagos lakashasznalati jogom csak nekem van (birosagi vegzes).
Nemreg jott egy vegrehajto cegtol egy uriember, azzal a cellal, hogy megprobalja ravenni a volt ferjemet, hogy fizesse meg a kb 200ezer forintos tartozasat az egyik telefonos cegnek. A problemam konkretan az, hogy az exferjem jelenlegi cimet nem tudom,  de az ur kozolte, hogy ha ot nem tudjak elerni, akkor nekem kell fizetnem,mert ugyan a ferj nevere szol a tartozas, de erre a lakcimre, ahol en lakom...Nem akarom elhinni azt, hogy nekem kell fizetnem, akar egy hosszu birosagi ugy utan ezt a rengeteg penzt, csak azert mert itt lakom. Elso remuletemben probaltam a volt ferjemmel felvenni a kapcsolatot, de nem tudom ot elerni...
Nem beszelve arrol, hogy soha egy fizetesi felszolitas nem erkezett, en speciel nem is tudtam az ugyrol.Utoljara telefonszamla kb 2 evvel ezelott erkezett, arra is kivancsi lennek, hogy ezeknek az ugyeknek van -e elevulesi ideje? Mennyi idon belul kerhetnek effele penzt?
nagyon szepen megkoszonnem, ha valaki tudna segiteni, mert egyedulallo anyakent nem szeretnek egy ilyen pupot a hatamra...
Koszonom szepen a hozzaszolasokat elore is:)


Chii