Beázott az albérlet, a tulaj nem tesz semmit.


SolnesM # 2019.11.08. 17:16

greko002 greko002 !

Jöhet a kép a solnes@index.hu mailra.
Persze vannak kivételek. Pont ma láttam egy plafonon lévő dugaljat . A Károli Gáspár Ref. egyetem Aréna úti 4. em. egyik előadó termében.
Itt frissítettem a tudásomat !

MajorDomus # 2019.11.07. 19:33

Hát azért szokatlan megoldás!
Én még nem láttam ilyent 30 év alatt.

greko002 # 2019.11.05. 12:33

Kedves SolnesM!

"Érdekes villamossági ismeretei lehetnek a kérdezőnek !!
Dugaszoló aljzat plafonba soha sem kerül."

Köszönöm hogy a villamossági tudásommal vagy elfoglalva, de amennyiben szeretnéd, csatolok neked képet róla, annyira idióta azért nem vagyok :)

greko002 # 2019.11.05. 12:31

Jeleztem már többször is, sajnos a "majd" választ kaptam csak.

SolnesM # 2019.11.04. 18:34

Sajnos a falakon is látszik, és ami a legjobban aggaszt hogy a plafonba szerelt?!?!?! konnektorból is csöpögött a víz, ami azóta is a hálózatra van kötve...
Felbonthatom ez miatt a szerződést? Visszakap...….

Érdekes villamossági ismeretei lehetnek a kérdezőnek !!
Dugaszoló aljzat plafonba soha sem kerül.

MajorDomus # 2019.11.04. 17:23

Fel.
Igen.
.
A lakás rendeltetésszerű használatáért a tulajdonos felelősséggel tartozik.
.
Ha ezt nem teszi meg,az ok a felmondásra.
.
Nem irtál arról,hogyan jelezted a tulajnak a gondot,s mit tett,illetve mit nem tett az ügyben,s milyen indokkal?

greko002 # 2019.11.04. 13:49

Kedves Tagok!

Olyan kérdésem lenne, hogy mit lehet tenni abban az esetben, ha a lakást ahol lakok (albérlőként) beáztatta a felsőszomszéd. (konkrétan már 2x.). Ez még nyáron történt, és azóta a biztosító is fizetett tudtommal. Viszont a lakásban a mai napig nem történt meg a helyreállítás, ami kezd eléggé zavaró lenni. Sajnos a falakon is látszik, és ami a legjobban aggaszt hogy a plafonba szerelt?!?!?! konnektorból is csöpögött a víz, ami azóta is a hálózatra van kötve...

Felbonthatom ez miatt a szerződést? Visszakapom a kaukciót?

Vagy mit lehet tenni?

Köszönöm!
Greg